Мільйони пасажирів в Китаї не пустили на борт через...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 23:07

Мільйони пасажирів в Китаї не пустили на борт через...

Пропонуємо до обговорення:
За останні півроку в сукупності було заблоковано понад 2,5 млн квитків.

Дивися повний текст Мільйони пасажирів в Китаї не пустили на борт через низький соціальний рейтинг.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99890
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 23:07

Прямо як в Чорному Дзеркалі, сюжет майже 1 в 1.
megabrualdeath
Аватар користувача
 
Повідомлень: 602
З нами з: 09.09.15
Подякував: 117 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 23:14

megabrualdeath

Зняли з язика. Мені й на думку не спало б, що таке може бути. Аж он воно як...

П. С. Може, тому мені при наявності двох об'єктів нерухомості, не рахуючи паю, та автомобіля не дають кредитний ліміт?
max_us_ua
 
Повідомлень: 3005
З нами з: 17.11.08
Подякував: 608 раз.
Подякували: 348 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 08:39

Китай государство феодальное. Император там сейчас озабочен как легитимно править пожизнено. Но новые технологии позволяют некоторым китайцам не платить своим феодалам. Феодалы возмущены и пытаются прижать наглецов, для этой цели и придумали социальный рейтинг. Это происходит не только в Китае, Лукашенко тоже озабочен тем что его феодалам не платят фрилансеры, пытался реанимировать закон о тунеядстве. Но это бесполезно. Потому что основа феодального общества это коррупция. И мелкие чиновники берущие небольшие взятки, лишат феодала возможности получать то что он себе на фантазировал.
adikali
 
Повідомлень: 748
З нами з: 14.03.12
Подякував: 47 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 10:34

Класна ідея для того, щоб боротися із соціальними покидьками та стимулювати людей бути кращими.
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 654
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 17:27

Re: Мільйони пасажирів в Китаї не пустили на борт через...

В іншій англомовній статті по цій же темі читав, що заблокували поїздки людям, які не розраховуються по взятим кредитам. Крім того там ще різні заходи по боротьбі з тими, хто не повертає борги. Типу в кіно перед сеансом їх обличчя на екрані показують з підписом "Я не повертаю борги".
sbraganets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 21.08.15
Подякував: 20 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 18:43

  Всюдиносапхайчик написав:Класна ідея для того, щоб боротися із соціальними покидьками та стимулювати людей бути кращими.


Вам коли повістка приходила, Ви що зробили, в АТО поїхали? Якщо ні, то Ви (і ще мільйони людей) - соціальні покидьки, і Вам слід заборонити літати літаком і їздити в купейних вагонах. А дітям заборонити отримувати вищу освіту. І паспорт для профілактики відібрати. Ібонєфіг

Вас такий закон простимулював би підставлятися під кулі в ім'я... не знаю, в ім'я чого, за рік в окопах так і не зрозумів, для чого я там був

П. С. Насправді у нас суспільство перетворило на "соціальних покидьків" АТОшників. Ну, то окреме питання
max_us_ua
 
Повідомлень: 3005
З нами з: 17.11.08
Подякував: 608 раз.
Подякували: 348 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 18:48

sbraganets

Нормальна ідея. Той, хто не повертає борги (не має значення, аліменти чи іпотека), має відповідати за це по повній. І створювати для такої людини дискомфорт, де б вона не була, - хороша технологія. У нас у батальйоні на Сході була одна... людина? гнида, коротше кажучи, він напозичався грошей, а потім його кудись раптом перевели. Потім з'ясувалося, що він мент із Печерського райвідділу. Так от... Коли його колеги дізналися про його "досягнення" на Сході, його зачморили. А менти це вміють. І не треба жодних рейтингів
max_us_ua
 
Повідомлень: 3005
З нами з: 17.11.08
Подякував: 608 раз.
Подякували: 348 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 23:12

  sbraganets написав:В іншій англомовній статті по цій же темі читав, що заблокували поїздки людям, які не розраховуються по взятим кредитам. Крім того там ще різні заходи по боротьбі з тими, хто не повертає борги. Типу в кіно перед сеансом їх обличчя на екрані показують з підписом "Я не повертаю борги".

Если бы в украинских кинотеатрах перед сеансом показывали лица тех кто не отдает долги, то это было бы круглосуточное слайд-шоу из морд должников, до кино дело бы так не дошло : )
Forum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 30.11.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 81 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2018 12:46

  max_us_ua написав:
  Всюдиносапхайчик написав:Класна ідея для того, щоб боротися із соціальними покидьками та стимулювати людей бути кращими.


Вам коли повістка приходила, Ви що зробили, в АТО поїхали? Якщо ні, то Ви (і ще мільйони людей) - соціальні покидьки, і Вам слід заборонити літати літаком і їздити в купейних вагонах. А дітям заборонити отримувати вищу освіту. І паспорт для профілактики відібрати. Ібонєфіг

Вас такий закон простимулював би підставлятися під кулі в ім'я... не знаю, в ім'я чого, за рік в окопах так і не зрозумів, для чого я там був

П. С. Насправді у нас суспільство перетворило на "соціальних покидьків" АТОшників. Ну, то окреме питання


Не на того напали, я соціально відповідальний. Такий Закон би усіх в чомусь простимулював, бо змусив би дивитися на все через зв'язок: дія / бездіяльність - наслідок / результат - зміна +/- рейтингу - ширші чи обмежені соціальні можливості.
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 654
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 82
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 19:56
R2
10 1359
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 07:52
GALeon
1 422
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 15:44
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама