Україна домовилася з МВФ про підвищення ціни на газ —...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 678910 ... 14>
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 16:25

  0mage0 написав:Ну давайте просте питання, як ви вважаєте, якби Україна відмовила московії у базуванні московського чорноморського флоту в Криму, була б ця знижка? Якщо вагаєтеся з відповіддю, шукайте підказку за словосполученням "Харківські угоди".

И как по Вашему связаны харьковские соглашения с отжатием Крыма, если даже без пролонгации договора военные базы могли баззироваться еще до 2017-го года?

Теперь смотрите как действует логика "не курильщика":

А1. Харьковские соглашения подписаны в 2010-м. Пролонгация базирования военных баз.
А2. Отжатие Крыма в 2014-м году, потому что в Крыму российские военные базы.

Б1. Харьковские соглашения не подписаны. Пролонгации нет. Но базы имеют право находиться до 2017-го года.
Б2. Отжатие Крыма в 2014-м году, потому что в Крыму российские военные базы.

Если п. №2 не зависит от пункта №1 при любом сценарии, то при обсуждении этого пункта бессмысленно связывать его с пунктом №1.

У Вас же опять таки "пропавшее молоко тесно связано с отрезанным пальцем".


И теперь мой ответ на Ваш вопрос:
Я считаю что харьковские соглашения НИКАК не повлияли на захват Крыма, потому что военные базы что с этими соглашениями, что без них в 2014-м году базировались в Крыму.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 16:55

  Imp написав:
  Sommer написав:Это какая-то реверсная зрадофилия. :mrgreen:
Получается, что мы теперь тоже нагибаем Газпром, когда покупаем словацкий газ?

Ну если покупка газа в 4-5 раза дешевле, чем Европа (1-й пример) и покупка дороже, чем в Европе (а отрывками даже в полтора раза) для тебя равноценные сделки, то молодец. Хорошо работаешь.


Ты похвали Яныка, который умудрился второй сценарий оформить с Путлером в рамках "братской дружбы". :mrgreen:
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 17:46

  Sommer написав:
  Imp написав:
  Sommer написав:Это какая-то реверсная зрадофилия. :mrgreen:
Получается, что мы теперь тоже нагибаем Газпром, когда покупаем словацкий газ?

Ну если покупка газа в 4-5 раза дешевле, чем Европа (1-й пример) и покупка дороже, чем в Европе (а отрывками даже в полтора раза) для тебя равноценные сделки, то молодец. Хорошо работаешь.


Ты похвали Яныка, который умудрился второй сценарий оформить с Путлером в рамках "братской дружбы". :mrgreen:

А, так кабальный договор с Россией по газу подписывал Янык? А я то думал премьер Тимошенко при президентстве Ющенко. Историю уже переиздали, а я все пропустил?
Как там называется у Оруэлла, "Министерство Правды"? =)
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 18:03

  Imp написав:
  Sommer написав:Ты похвали Яныка, который умудрился второй сценарий оформить с Путлером в рамках "братской дружбы". :mrgreen:

А, так кабальный договор с Россией по газу подписывал Янык? А я то думал премьер Тимошенко при президентстве Ющенко. Историю уже переиздали, а я все пропустил?
Как там называется у Оруэлла, "Министерство Правды"? =)


(фейспалм)

Харьковский с/до/говор - ничего не говорит?
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 18:24

Re: Україна домовилася з МВФ про підвищення ціни на газ —...

  Imp написав:Вот я идиот

отлично, осознали! :!:
Kripo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1365
З нами з: 24.07.10
Подякував: 454 раз.
Подякували: 253 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 20:40

  Imp написав:
  0mage0 написав:Ну давайте просте питання, як ви вважаєте, якби Україна відмовила московії у базуванні московського чорноморського флоту в Криму, була б ця знижка? Якщо вагаєтеся з відповіддю, шукайте підказку за словосполученням "Харківські угоди".

І як на Вашу думку пов'язані харківські угоди з віджиманням Криму, якщо навіть без пролонгації договору військові бази могли баззіроваться ще до 2017-го року?

Тепер дивіться як діє логіка »не курця":

А1. Харківські угоди підписані в 2010-му. Пролонгація базування військових баз.
А2. Віджимання Криму в 2014-му році, тому що в Криму російські військові бази.

Б1. Харківські угоди не підписані. Пролонгації немає. Але бази мають право перебувати до 2017-го року.
Б2. Віджимання Криму в 2014-му році, тому що в Криму російські військові бази.

Якщо п. №2 не залежить від пункту №1 при будь-якому сценарії, то при обговоренні цього пункту немає сенсу пов'язувати його з пунктом №1.

У Вас же знову таки "зникле молоко тісно пов'язане з відрізаним пальцем".


І тепер моя відповідь на Ваше питання:
Я вважаю що харківські угоди НІЯК не вплинули на захоплення Криму, тому що військові бази що з цими угодами, що без них в 2014-му році базувалися в Криму.

Я вам підказку "Харківські угоди" дав для наочної ілюстрації того, що знижку на газ московія дає в обмін на національні інтереси України. До цього мова йшла про газ "по 50". Я запитав вашої думки, як ви вважаєте, якщо б відпочатку Україна відмовилась від базування чорноморського флоту московії в Криму, був би газ "по 50"? Це тільки приклад національних інтересів, від яких ми відмовилися в обмін на знижку. Ще один приклад продажу національних інтересів - горезвісний "кредит Януковича" на 3 млрд. дол в обмін на відмову від асоціації.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 20:53

  0mage0 написав:Все правильно, на мою думку, так і варто зробити - підвищення в 2018, потім в 2019 і фінальне в 2020 році.

Я уже заметил, что обычно наше тупое жлобье (не про Вас лично) способно выполнять только первую часть МФВского балета - поднимать цены на энергоносители, повышать или вводить новые налоги, урезать или замораживать зарплаты и пенсии.

А вот, вторую, основную - реформировать, под которую выделяются деньги и которая затем принесет ощутимый эффект, они не могут.
Например, создание антикоррупционного суда. Для этого нужно найти хороших спецов, предложив им достойную зарплату и организовав комфортные условия работы. Все вроде хорошо, но денег нет. Соответственно, все необходимые расходы покрывает МВФ, выделив на это транш, который через некоторое время очень быстро окупится за счет поимки и наказания госворишек.
Это всего лишь один из многих примеров нереализованных реформ за четвертьвековое сотрудничество с МВФ. Зато первая часть всегда выполнялась исправно.

Наверно МВФ уже пора и давно, ставить своих кураторов, наделенных широкими полномочиями и которые и будут проводить те самые столь необходимые реформы.
Аlександр
 
Заблокований
Повідомлень: 3716
З нами з: 10.04.08
Подякував: 124 раз.
Подякували: 276 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 21:08

  Аlександр написав:
  0mage0 написав:Все правильно, на мою думку, так і варто зробити - підвищення в 2018, потім в 2019 і фінальне в 2020 році.
Я вже помітив, що зазвичай наше тупе жлоби (не про Вас особисто) здатне виконувати тільки першу частину МФВского балету - піднімати ціни на енергоносії, підвищувати або вводити нові податки, урізати або заморожувати зарплати і пенсії.

А ось, другу, основну - реформувати , під яку виділяються гроші і яка потім принесе відчутний ефект, вони не можуть.
Наприклад, створення антикорупційного суду. Для цього потрібно знайти хороших спеців, запропонувавши їм гідну зарплату і організувавши комфортні умови роботи. Все ніби добре, але грошей немає. Відповідно, всі необхідні витрати покриває МВФ, виділивши на це транш, який через деякий час дуже швидко окупиться за рахунок затримання і покарання госворішек.
Це всього лише один з багатьох прикладів нереалізованих реформ за чвертьстолітнім співпрацю з МВФ. Зате перша частина завжди виконувалася справно.

Напевно МВФ вже пора і давно, ставити своїх кураторів, наділених широкими повноваженнями і які і будуть проводити ті самі такі необхідні реформи.

МВФ оцінює результат перед виділенням наступного траншу. А наші "тупі жлоби", як ви висловились, найменше зацікавлені в піднятті тарифів, оскільки народу це дуже не подобається.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2018 22:22

  0mage0 написав:МВФ оценивает результат перед выделением следующего транша. А наши "тупые жлобы", как вы выразились, меньше всего заинтересованы в поднятии тарифов, так как народу это очень не нравится.

Найменш зацікавлені лише напередодні виборiв. А за фактом, вони 25 років тільки цим i займаються.
Аlександр
 
Заблокований
Повідомлень: 3716
З нами з: 10.04.08
Подякував: 124 раз.
Подякували: 276 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 10:18

  Kripo написав:
  Imp написав:Вот я идиот

отлично, осознали! :!:

Иди в ЧС, разносчик чуши, который не способен признать своей оплошности даже после того, как ему все с цифрами указали.

Надеюсь ты случайность на таком форуме.
Востаннє редагувалось Imp в П'ят 21 вер, 2018 10:25, всього редагувалось 1 раз.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
  #<1 ... 678910 ... 14>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 422
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 19:11
2XL
1 280
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 16:44
Ірина_
4 679
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 11:20
vadim_zhurakovskyy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама