Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 901902903904905906>
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 13:24

  Bolt написав:
  Gastarbaiter написав:
  The_Rebel написав:Додаткова група для ризикових інвесторів - Сербія, Молдова, Боснія - на мою думку в межах 10-15 років дані країни все ж будуть в ЄС, хто має стільки часу і готовий ризикнути - чому б і ні? ))

Тільки треба пам'ятати, що Республіка Сербська постійно висловлює бажання вийти зі складу БіГ.

Там пів БГ вже в Німеччині сидить, коли був транзитом там в 19 році, будиночки цілком норм. Сільська місцевість візуально, як мінімум, не гірше Болгарії.

парни вы правы, только хардкор, только Албания и страны бывшей Югославии! новый тигр)
Я то как лох последний встрял до войны в коттедж в унылом курортном поселке на лигурийском побережье, никакой перспективы бл..., разве что когда сильно грустно можно загрузиться в тачку и макс за час попасть в Монте-Карло развеяться)))
Прохожий
 
Повідомлень: 13703
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 13:46

  b3320413 написав:The_Rebel
Какую цель при инвестировании вы видете?

Для мене це не тільки інвестиція, а й диверсифікація, так як я інвестував трохи в Україні під час війни і планую продовжити, якщо вийде отримати (оренда/купівля/приватизація) ще одну ділянку землі біля моєї. Але всі ми люди, хочеться мати запасний варіант.
Друге - враховуючи наявний досвід проживання у декількох західних країнах, буду дивитися про всяк випадок чи я сам би жив у тій нерухомості.
Третє - витрати (в т.ч. утримання самої нерухомості). Якщо купувати для себе, то в даному віковому діапазоні мені краще підходить країна, де може й менші доходи, але й менша вартість життя
Ну і адміністрування також грає роль, не хочеться займатись ремонтом на відстані. Враховуючи, що я не виїзний, мені краще вкласти в країну, яка може "вистрілити" на протязі 5-10 років
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 263
З нами з: 01.06.19
Подякував: 15 раз.
Подякували: 55 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 13:50

  The_Rebel написав:Цікаве вийшло обговорення - в основному балканські країни, але я б включив в порівняння ще найближчих сусідів нової Європи, тож вийде список різних країн на різний смак на гаманець інвестора. Для себе я розділив країни на 3 групи за економікою, рівнем життя та цінами нерухомість:
1) "Східно-Європейські тигри" - найбільш розвинені країни, де нерухомість подекуди вже досягає рівня країн Заходу. До цієї групи віднесу: Польща, Чехія, Словенія та Хорватія. Мені дуже цікаві останні 3 з них, в Чехії жив десь рік, ну а Словенія/Хорватія - природа просто бомба та й мова подібна до нашої. Але ця група країн скажу чесно - для мене поки "не по Сеньке шапка";
2) Словаччина, Румунія, Угорщина, Чорногорія. Дана група буде потроху наздоганяти тигрів, тому можна орієнтуватись на них у плані потенціалу до росту. Погоджуюсь з Акуртом, що Румунія є досить перспективною в цій групі. Та і близькість до України грає роль. Я взяв в Угорщині більше по особистим причинам. Через це мені не хочеться ще крім космічної угорської вчити хоча б базову Румунську. Тому в цій групі мені цікава Словаччина та Чорногорія, мови яких близькі до української.
3) Болгарія, Албанія, Північна Македонія. Про Болгарію було багато реклами ще в середині нульових. Але таке враження, що країна стоїть на місці. Так, нерухомість росте в межах інфляції долара і буде рости й надалі, але хотілося б росту нерухомості ще й завдяки економічному та політичному факторах (вступ в НАТО, ЄС тощо).
Додаткова група для ризикових інвесторів - Сербія, Молдова, Боснія - на мою думку в межах 10-15 років дані країни все ж будуть в ЄС, хто має стільки часу і готовий ризикнути - чому б і ні? ))

В своїх розрахунках робите туж саму помилку яку робили донецькі тікаючи в Краматорськ чи Харьків в 2014. Правильно було тікати в Чернівці.
Вся Східна Европа була є та буде в зоні ризику.

Тепер про Балкани.
Словенія та Хорватія точно вийшли з зони нестабільності.
Інщі ні.
Фактор релігійно - етнічної єдності населення слід ставити на перше місце.
З початку 90-х років буваю на Кіпрі (на той час, це одне з небагатьох місць куди можна було поїхати з України без візової бюрократії)
Але Північний Кіпр, Туретчина, постійно бачив вояк з миротворчого контингенту, що несуть службу на кордоні з турецькою частиною... Все це не дає впевненості в безхмарному майбутньому цього прекрасного острову.
UA
 
Повідомлень: 8324
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1842 раз.
Подякували: 2238 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 13:50

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  The_Rebel написав:мені краще вкласти в країну, яка може "вистрілити" на протязі 5-10 років

вам однозначно в Албанию)))
Прохожий
 
Повідомлень: 13703
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 14:08

  Прохожий написав:
  The_Rebel написав:мені краще вкласти в країну, яка може "вистрілити" на протязі 5-10 років

вам однозначно в Албанию)))

Поздно.
Bolt
 
Повідомлень: 2909
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 14:36

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Мозговым штурмом, одной бригадой и бабками вы могли бы реализовать какой-то мини квартал коттеджей, срубив тыщ 800
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2699
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 14:40

  UA написав:
  The_Rebel написав:Цікаве вийшло обговорення - в основному балканські країни, але я б включив в порівняння ще найближчих сусідів нової Європи, тож вийде список різних країн на різний смак на гаманець інвестора. Для себе я розділив країни на 3 групи за економікою, рівнем життя та цінами нерухомість:
1) "Східно-Європейські тигри" - найбільш розвинені країни, де нерухомість подекуди вже досягає рівня країн Заходу. До цієї групи віднесу: Польща, Чехія, Словенія та Хорватія. Мені дуже цікаві останні 3 з них, в Чехії жив десь рік, ну а Словенія/Хорватія - природа просто бомба та й мова подібна до нашої. Але ця група країн скажу чесно - для мене поки "не по Сеньке шапка";
2) Словаччина, Румунія, Угорщина, Чорногорія. Дана група буде потроху наздоганяти тигрів, тому можна орієнтуватись на них у плані потенціалу до росту. Погоджуюсь з Акуртом, що Румунія є досить перспективною в цій групі. Та і близькість до України грає роль. Я взяв в Угорщині більше по особистим причинам. Через це мені не хочеться ще крім космічної угорської вчити хоча б базову Румунську. Тому в цій групі мені цікава Словаччина та Чорногорія, мови яких близькі до української.
3) Болгарія, Албанія, Північна Македонія. Про Болгарію було багато реклами ще в середині нульових. Але таке враження, що країна стоїть на місці. Так, нерухомість росте в межах інфляції долара і буде рости й надалі, але хотілося б росту нерухомості ще й завдяки економічному та політичному факторах (вступ в НАТО, ЄС тощо).
Додаткова група для ризикових інвесторів - Сербія, Молдова, Боснія - на мою думку в межах 10-15 років дані країни все ж будуть в ЄС, хто має стільки часу і готовий ризикнути - чому б і ні? ))

В своїх розрахунках робите туж саму помилку яку робили донецькі тікаючи в Краматорськ чи Харьків в 2014. Правильно було тікати в Чернівці.
Вся Східна Европа була є та буде в зоні ризику.

Тепер про Балкани.
Словенія та Хорватія точно вийшли з зони нестабільності.
Інщі ні.
Фактор релігійно - етнічної єдності населення слід ставити на перше місце.
З початку 90-х років буваю на Кіпрі (на той час, це одне з небагатьох місць куди можна було поїхати з України без візової бюрократії)
Але Північний Кіпр, Туретчина, постійно бачив вояк з миротворчого контингенту, що несуть службу на кордоні з турецькою частиною... Все це не дає впевненості в безхмарному майбутньому цього прекрасного острову.

Якщо дивитися з цієї сторони, то думаю, що якраз Польща прийме перший удар на себе, а в інших країнах ще можна буде встигнути вийти з нерухомості. Але я вірю, що і всю Україну не віддадуть х-лу, не те що натівську Польщу
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 263
З нами з: 01.06.19
Подякував: 15 раз.
Подякували: 55 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:51

Що б там не казали, а народ з Польщі потихеньку валить. Днями дивився квартиру. Продає пара з дитиною. Років по 30 обом. Вона полька, він бразилець. Виїжджають до Бразилії. Типу спокійніше. Бояться великої війни.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 756
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 122 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:56

  The_Rebel написав:
  b3320413 написав:The_Rebel
Какую цель при инвестировании вы видете?

...
Третє - витрати (в т.ч. утримання самої нерухомості). Якщо купувати для себе, то в даному віковому діапазоні мені краще підходить країна, де може й менші доходи, але й менша вартість життя
Ну і адміністрування також грає роль, не хочеться займатись ремонтом на відстані.
...

Чисто для довідки, нікого не умовляю, чисто для інформації: утримання моєї квартири в Туреччині (Анталія) - квітень 2024 (з 10 по 24 квітня був відсутній вдома):
- квартплата - внесок в ОСББ - 210 лір або 7 (сім) доларів. З червня буду платити 500/31=16,2 долари на місяць.
- водоспоживання та водовідведення - 18 лір або 0,58 долара за квітень.
- електрична енергія - 95 лір або 3,5 долара за квітень.
- інтернет та телефон+ТВ - 450 лір або 15 доларів. За квітень. Безліміт.

ЦЕ ВСІ ВИТРАТИ.
Податок на нерухомість сплатив ще в січні - точно не пам"ятаю, здається чи 20, чи 40 доларів за рік.
Квартира 1+1 площею 60 кв.м.

Про адміністрування:
- коли буваю за кордоном, то квартиру закриваю, все відключаю, попереджаю голову ОСББ.
- авто - при моїй відсутності вдома - на парковці аеропорту (останні раз за 2 тижня в квітні заплатив 1000 лір або приблизно 30 доларів за 2 тижня. Таксі туди і назад вийшло б в 1,5 рази дорожче).
Востаннє редагувалось akurt в Вів 07 тра, 2024 01:51, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9679
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3596 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 19:00

  gonchik74 написав:Що б там не казали, а народ з Польщі потихеньку валить. Днями дивився квартиру. Продає пара з дитиною. Років по 30 обом. Вона полька, він бразилець. Виїжджають до Бразилії. Типу спокійніше. Бояться великої війни.

Поки велика війна приде до Польщі, в Бразилії тебе вже 10 разів пограбують/згвалтують/підстрелять.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3214
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 538 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 901902903904905906>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, Альтернативщик, flyman і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24803 16579621
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 тра, 2024 12:39
Модератор
10014 6270821
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 тра, 2024 15:08
Bolt
6 379993
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама