Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2019 02:43

Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

Пропонуємо до обговорення:
Нідерландські вчені з Делфтського технічного університету спільно з компанією Gazelle сконструювали прототип електричного велосипеда, обладнаний системою стабілізації власної розробки.

Дивися повний текст Створено велосипед зі стабілізацією (відео).
R2
Робот новин

Подякував: 0 раз.
Подякували: 123 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2019 02:43

Дохлая разработка. Захочет велик повернуть в "нужную" сторону, а там бордюр, или дерево. А научиться ездить на таком просто невозможно - рефлекс не выработается.
oleg_kostetsky

Подякували: 4 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2019 21:13

Re: Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

Олег, напишіть про це голландцям, бо вони, дурні, не знають, за що взялися.
consulaugur

Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2019 10:44

oleg_kostetsky, согласен. А для не умеющих ездить на двухколесном людей, специально придумали трехколесные (мимо моего дома женщина каждый день на таком проезжает). Тут ведь еще в чем дело - чтобы начать движение/остановиться даже на велике со стабилизацией - нужна более-менее нормальная координация движений, т.к. на низкой скорости эта приблуда будет махать рулем (за который к слову еще и держится человек едущий на велосипеде) с немаленькой амплитудой и частотой и как подстроиться чтобы банально не вылететь из седла от резкой смены курса? так что для тех кто умеет ездить - это бесполезно, а для неумеющих - стремно. ИМХО.
В полном игноре: Win32, Tip Top, Sommer, BIGor, bolex, locustsucol, mdonatiendesade, stravapol, budivelnik, otg, tvagel, Contortum, myshapiton, Xirss, Runner, Surfer, Pegasmaster, trololo, laa1999, 0mage0
RomanTik

Подякував: 6748 раз.
Подякували: 584 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2019 14:41

Вот это прогресс. Поместили в стакан мотор. Теперь крутишь педали, а со стакана ничего не проливается
-=US=-

Подякували: 6 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 тра, 2019 15:39

Re: Створено велосипед зі стабілізацією (відео)

блін повністью непотрібний винахід , на відео немає демонстрації його роботи, єдине що приходить в голову це їзда без рук , яка забороненна Правилами Дорожнього Руху, такий собі автопілот, попиваєш кока колу заїдаєш чіпсами дві руки зайняті , а ногами крутиш педалі , але як повертати - не зрозуміло , бо зазвичай коли я їм чіпси і запиваю їх за рулем велосипеда то я повертаю якраз нахилом , а ця штука буде заважати мені повертати коли я їду не тримаючись за руль руками...
Абсолютно непотрібний винахід навіть шкідливий ... бо воворот зазвичай здійснюю нахилом корпусу в потрібний бік і нахилом велосипеду а не поворотом руля , рулем дорулюють за потреби

P.S. навіть не думайте забороняти мені користуватися смарфоном за рулем ! почніть з себе на авто а тоді мені будете зауваення робити
Психологічна зрілість-це усвідомлення того, скільки всього в світі абсолютно не потребує твоєї думки чи коментарів. https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4318252#p4318252 https://2k.livejournal.com/520078.html
yama

Подякував: 1563 раз.
Подякували: 168 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми