|
Кому можуть відмовити у пенсії і як цього уникнути |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 10 жов, 2020 16:40
Пропонуємо до обговорення: В українців пенсії можуть забрати за цілою низкою причин.
Дивися повний текст Кому можуть відмовити у пенсії і як цього уникнути.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 10 жов, 2020 16:40
“Пенсия прекращается на все время проживания пенсионера за рубежом"
И с таким кидаловом они ещё чего-то хотят от людей, чтобы вносили в ПФ деньги?! Это абсолютно не их дело где человек проводит свою старость. Если он свою пенсию заработал - вынь и полож полагащиеся ему пенсионные выплаты и точка.
-
Grover
-
-
- Повідомлень: 241
- З нами з: 05.04.11
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 56 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 21 жов, 2020 21:51
Grover написав:“Пенсия прекращается на все время проживания пенсионера за рубежом" И с таким кидаловом они ещё чего-то хотят от людей, чтобы вносили в ПФ деньги?! Это абсолютно не их дело где человек проводит свою старость. Если он свою пенсию заработал - вынь и полож полагащиеся ему пенсионные выплаты и точка.
Ай, как интересно получается. Короче, чем раньше выедешь - тем лучше.
-
Gastarbaiter
-
-
- Повідомлень: 3869
- З нами з: 26.02.18
- Подякував: 713 раз.
- Подякували: 636 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 22 жов, 2020 09:47
Grover написав:“Пенсия прекращается на все время проживания пенсионера за рубежом" И с таким кидаловом они ещё чего-то хотят от людей, чтобы вносили в ПФ деньги?! Это абсолютно не их дело где человек проводит свою старость. Если он свою пенсию заработал - вынь и полож полагащиеся ему пенсионные выплаты и точка.
Ну так при проживании "на территории" -- вынимают да покладывают. А при проживании "за кордоном" -- ничего не полагается...
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 12192
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
624 |
|
|
|
1 |
485 |
|
|
|
2 |
1698 |
Нед 14 чер, 2026 09:16 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|