|
Місія МВФ повернеться до України після зняття обмежень... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 05 бер, 2021 11:36
Пропонуємо до обговорення: Місія МВФ має запрацювати в Україні у квітні цього року, після того, як втратить силу встановлена урядом гранична ціна на газ для населення.
Дивися повний текст Місія МВФ повернеться до України після зняття обмежень на тарифи на газ - Корнієнко.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101003
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 бер, 2021 11:36
Сколько денег дадут? И на сколько денег попадут простые украинцы? Может нет смысла на коленях просить миллион, чтобы народ раскошелился на миллиард?
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 бер, 2021 13:08
Очередная попытка слуг олигархов убедить народ в повышении тарифов на коммуналку. Реальная же причина посылания слуг МВФом - отсутсвие судебной реформы, верховенства права и неудовлетворительная работа по борьбе с коррупцией, что не возможно по причине прислуживания олигархам. О така от, х_йня малята.
-
Ragnar
-
-
- Повідомлень: 570
- З нами з: 15.08.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1099 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
647 |
|
|
|
1 |
1385 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|