Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 76647665766676677668 ... 9214>
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 11:46

  vitaliiangel написав: дисбаланс. долга нет, но по консенсусу нужны люди с обязательствами, а не шалтай-болтай. Недоработка на управленческом уровне. А шо ты хотел когда всё что можно - тырится. Вот результат. Общество думало армия будет их защищать, а впенсы думают, что общество будет их кормить и защищать. Нет консенсуса. В других кейсах его тоже нет. Добавить принудиловки, так лопнет в другом месте. Любой лжедмитрий за день присвоит себе антирейтинг власти. Как приствоил себе Зе антирейтинг ПАПа в 2019.

В принципі згоден, будь який кандидат в президенти якій запропонує скасувати пенсійні виплати військовим які не воювали, поліції, суддям та прокурорам - стане президентом.
Нова стадія популізму.
UA
 
Заблокований
Повідомлень: 8511
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1858 раз.
Подякували: 2254 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 11:48

  detroytred написав:Да тому, щоб не платити одразу більше.
Тобто пенсію вбрали б, але прийшлося б платити одразу. Одразу гроші на стол.
это был хитрый манипуляционный инструмент. В мирное время поканывало, кто угодно мог... Но пришла война и общество спрашивает, почему впенс в 45 должен сидеть дома, а тракторист в 50 его кормить и защищать. Консенсус с армией был обманом, кормили бесполезных людей вдобавок сильно экономили. Пришла война и просто ростом з/п консенсус не достигнут. Надо объяснить почему при численности ЗСУ 1млн такая нехватка личного состава в пехоте. И почему за всё должны платить трактористы.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Нед 14 кві, 2024 11:53, всього редагувалось 2 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24278
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2405 раз.
Подякували: 3366 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 11:49

UA


збираються пенсії отримувати незрозуміло.


Особисто я планую жебракувати під вікнами нахалбудівського цоколя, стукаючи милицею у вікно . Питати «коли за сіську розрахуєшся?»
Hotab
 
Повідомлень: 12754
З нами з: 15.02.09
Подякував: 348 раз.
Подякували: 2255 раз.
 
Профіль
1
3
2
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 11:52

  UA написав:Підійди до ТЦКашного буса та процитуй їм Конституцію України :mrgreen:
З мого досвіду спілкування з ТКАшниками там більшість з неповною серединою освітою.
Я розумію як їх стимулюють. Не будешь ти крутити і запихувати людей в бус, запихнуть тебе через невиконання плану.
В військовій час, мабудь так і треба стимулювати.
Але ж набрали б людей з мінімальними комунікативними здібностями, а не кумів та по знайомству ухилянтів.
Відкриють кордони, молодь з України рване.
З чого держ. службовці збираються пенсії отримувати незрозуміло.

І до того ж, говориш з офіцером. Більш менш нормально.
Але обов'язково пхне свого носа отакий сержант (всіх мастей, починаючи з молодшого ...заплутаєшся в них).

Я вже питаю капітана: "Поясни що це таке? Ну нехай я пенс і ніхто, але він же тебе підйо-є."
Мовчить...

Лідер. Домовлятися з підлеглими. Ну-ну. Як на ринку...
*Чоловіки у зелених штанях*.
detroytred
 
Повідомлень: 29546
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 11:56

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:Да тому, щоб не платити одразу більше.
Тобто пенсію вбрали б, але прийшлося б платити одразу. Одразу гроші на стол.
это был хитрый манипуляционный инструмент. В мирное время поканывало, кто угодно мог... Но пришла война и общество спрашивает, почему впенс в 45 должен сидеть дома, а тракторист в 50 его кормить и защищать. Консенсус с армией был обманом, кормили бесполезных людей вдобавок сильно экономили. Пришла война и просто ростом з/п консенсус не достигнут. Надо объяснить почему при численности ЗСУ 1млн такая нехватка личного состава в пехоте. И почему за всё должны платить трактористы.

Нема такого. Нема. Що впенс повинен сидіти вдома.
4% проти 1%.

Трактористи платять усім пенсам. Впенсам точно так само, як і цивільним. За зроблене. Згідно солідарної пенссистеми.
Нема грошей, то понижається розмір.
Хоч до нуля.
Але додаткового обов'язку у впенсів НЕМА.
detroytred
 
Повідомлень: 29546
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 12:00

detroytred я что говорил что есть? этим и нарушен консенсус. я платил страховку, чтобы в случае дтп ск мне возместила ущерб. Пока дтп не было всех всё устраивало. Когда случилось ск компания мне говорит "нет у меня перед тобой обязательств НЕТ и точка).
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Нед 14 кві, 2024 12:03, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24278
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2405 раз.
Подякували: 3366 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 12:02

  vitaliiangel написав:detroytred я что говорил что есть?

Це виходить з даного твердження:
*Но пришла война и общество спрашивает, почему впенс в 45 должен сидеть дома, а тракторист в 50 его кормить и защищать. *

Якщо не так зрозумів, то забираю назад.
detroytred
 
Повідомлень: 29546
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 12:07

  detroytred написав:
  vitaliiangel написав:detroytred я что говорил что есть?

Це виходить з даного твердження:
*Но пришла война и общество спрашивает, почему впенс в 45 должен сидеть дома, а тракторист в 50 его кормить и защищать. *

Якщо не так зрозумів, то забираю назад.

я объяснял суть конфликта, а не его юридическую сторону.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24278
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2405 раз.
Подякували: 3366 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 12:16

  detroytred написав:
  vitaliiangel написав:detroytred я что говорил что есть?

Це виходить з даного твердження:
*Но пришла война и общество спрашивает, почему впенс в 45 должен сидеть дома, а тракторист в 50 его кормить и защищать. *

Якщо не так зрозумів, то забираю назад.

стався напад, і професійні воєнні: а там в контракті на 100500й сторінці дрібним шрифтом: що він нас не стосується
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35761
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1586 раз.
Подякували: 2782 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 12:18

  барабашов написав:
  Hotab написав:Bobua

Та термінологія і правила не діють.
Бо у реєстрових нема колишніх прав і привілеїв. Навіть близько.
А отже -- і вимог до них не може бути.


Про реєстрових і термінологію..
тут часто звучить фраза «професійний військовий». Хто він?
Давайте розбиратись, не загальними фразами, а може якимись критеріями.
Зараз служба по контракту.
1. Тобто сидить десь в епіку вантажник-кладівник хлопчина 23 роки, не склалось щось , «а піду на контракт в ЗСУ». Відбув один на 5 років, не сподобалось, повернувся в Епік. Він проф.військовий? Скільки винен пʼяному Вадіку чи Флуману?
2. Наступний. Лейтенант відвчився 5 років у ВВНЗ по профілю «звʼязок» , відбув контракт 5 років, не винен нічого по фінансам, звільнився і пішов в Укртелеком. Побув там, знов на 5р в ЗСУ, знов пішов в Водафон. Він проф.військовий?
3. Студент з воєнною кафедрою в КНУ Шевченка , вирішив якийсь час послужити в ЗСУ, лейтенантом прийшов. Він проф . військовий?
4. Мобілізований Успіх. 2 роки плотно працює по своєму і не своєму ВОС, по факту війна навчила більше ніж київського сержанта контрактника в штабі СВ ЗСУ на Дегтяріаській, який там 3 контракти по 5 років сидить на КПП штабу. Хто з них проф.військовий? Хто професійніший?


У кого з них боргів перед пʼяним вадіком і тверезим , але не розумнішим від цього флуманом найбільше? (Вибрати цифру від 1 до 5)

Не бачу цифру під якою буде визначена доля використаного пілота гв'єртольота

недавно приводили, що борг пілота сотні мільойнів (грн, $ ??), з податків посполитих держава витрачає на одного підготувати, тому скромно п.5 упускаєм борг тих хто про нього більше всього кричить що віддати
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35761
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1586 раз.
Подякували: 2782 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 76647665766676677668 ... 9214>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vydrigan і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 63248
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 222447
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 707794
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама