Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 82578258825982608261 ... 10225>

На Вашу думку, скільки ще триватиме війна в Україні?

Напад росії і білорусі на Україну 5.1 5 62
до кінця 2024 року
23%
14
до квітня 2025 року
3%
2
до липня 2025 року
6%
4
до жовтня 2025 року
3%
2
до кінця 2025 року
16%
10
до липня 2026 року
5%
3
до кінця 2026 року
5%
3
йтиме до 2027 чи довше
39%
24
Всього голосів : 62
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 12:52

  sashaqbl написав:
  detroytred написав:Підкажіть, чому непідпис контракту заважає призначити на посаду мобілізованого?
Не той сорт?))
Цікаво чим обгрунтовується такий підхід?
І де він числиться цей старлей?

Командир другого взводу. Пояснення таке "тобі того не треба, ти після закінчення війни вернешся в айті, тому краще призначемо того, кому це реально потрібно".
З нагородою його прокатили з тим самим поясненням...

А потім оці командири чогось хочуть в плані обов'язків, законності і т.д.

Ставлять хлопця виконувати обов'язки не згідно посади. А як баріну схотілося...
Що скажу, то й будеш робити.

І як цей хлопчина може своєму командиру (баріну) возразіть, якщо він сам погодився отак...

З голови. Вся хфігня йде зверху.
detroytred
 
Повідомлень: 30525
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:03

  M-Audio написав:
  Успіх написав:Що вам потрібно для того, щоб вже завтра ви захотіли піти в ЗСУ добровольцем?

Тільки чітко, коротко і по суті!

Достатньо буде 2-3 речення!

Я хоча й не той, до кого ви звертались, але спробую відповісти, хоча коротко не вийде.

Коротко ваша відповідь Успіху така: "Не дождётесь!"

  M-Audio написав: Також враховучи, що держава вже не виконала своїх зобов'язань із захисту території, віддала мій дім оркам,...

По-перше, держава не віддала поки що жодного метру кордонів 91. Ви десь бачили акт капітуляції? Мінські угоди, як відомо, не виконувались.
По-друге, держава - це не 95 квартал, а всі 38 чи 40 млн людей із громадянством України. Армія на початок вторгнення була 200 тисяч. Вона чинила опір ворогу і продовжує це робити. Ворог має кратну перевагу по людям та зброї. Що ви хочете, щоб зробила держава?
  M-Audio написав: .. і ніяких пропозицій щодо відшкодування цієї шкоди не робить і не збирається..

Брехня і маніпуляції. Всі знають, що є діючі програми по відшкодуванню за втрачене майно. Так, можливо суми не такі, як всім хотілося б, але чи всі у нас платили податки у повному обсязі? Питання риторичне.

  M-Audio написав: Перебуваючи не в змозі запропонувати прийнятні для мене умови, держава втім не припиняє спроб отримати мене безкоштовно ..

Знову маніпуляція. Після мобілізації всіх відправляють у навчальні центри, де навчають безкоштовно і сплачують щомісячно якісь гроші (20 тис. наче, нехай військові виправлять мене). Тобто держава вкладає гроші, а не "отримує безкоштовно".

  M-Audio написав:Я також розумію, що ті, хто зараз на фронті, ніхто не має подібних гарантій, і, тим не менш, виконують цю брудну роботу, і не завжди за своїм бажанням. ..Але це вже інше питання, це про справедливість, якої немає.

А тут треба також розуміти, що якщо ті, хто зараз на фронті, не зможуть утримати фронт через нестачу людей (тобто через ухилянтів), то цих ухилянтів чекає доля людей з окупації. Де зараз чоловіки 18-60 з ЛНР та ДНР, а також з інших окупованих територій? Що з їхніми сім'ями та майном? Риторичне.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5280
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1195 раз.
Подякували: 1333 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:04

  Letusrock написав:
  M-Audio написав:По-перше, "захотіти" неможливо, це не працює. Можна лише казати, за яких умов я би погодився, що це така справа, яку потрібно зробити, навіть якщо дуже не хочется. Так от для мене умовою для цього є, мабуть, становище мене і моєї сім'ї в різних варіантах перебігу подій. Тобто впевненість, що в разі мого "виходу з ладу"


Успіху чесно відповіли двоє форумчан, до яких не звертались. А песікот петляє пишучи якусь маячню "бо ти голосував за зелених", "бо іншу ухилянти а я ні" і т.д.
Чим позиція песікота краща ніж "най спершу сини депутатів /поліція і далі по списку"?
Ухилянт звичайний хоч не виставляє притензії до війська та не вимагає від Успіха воювати до останнього чи довічно, на відміну ухилянтів-яструбів))

"А ты не путай личную шерсть с госудаственной" :)

У меня претензии к конкретному Долярчику, а не до всього війська
Мабуть, цього ти так зрозуміти і не зміг

Стосовно Долярчика, я вже відповідав на це багато разів.
Якщо людина не здатна запам"ятати відповіді, то нашо ходити по колу.

Стосовно мене - у мене є об"єктивні причини не бути в ЗСУ.
Якщо я не можу бути в ЗСУ, то
  • я це компенсую працею (а не лежанням на дивані)
  • думаю, як збільшити доходи, а слідом і податки (а не сплачую 200 грн)
  • донати на ЗСУ (чого не робить багато форумчан)

А ось від тебе я чекаю твої думки по ситуації, вже 2 роки як чекаю :)
Тому, помовчи краще
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10395
З нами з: 31.08.09
Подякував: 536 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:07

  flyman написав:біжучий полковник/генерал у мирний час викликає сміх, у військовий паніку (с) хтось із натівських зірок

та ладно. Я це давно у Веллера читав.
flysoulfly
 
Повідомлень: 5430
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1726 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:08

Олександр
Отой старлей, коли його будуть випихувати у відрядження в розпорядження комусь кудись (туди, куди оті штатні не схочуть йти), теж би відповів -- "тобі (МЕНІ) того не треба, ти (Я) після закінчення війни вернешся в айті, тому краще призначемо (НЕХАЙ ЇДУТЬ ОТІ) того, кому це реально потрібно" (рости, набувати досвіду і т.д.).

Бо випхнуть отакі отці-командири за нагоди саме оцього мобіка.
З такою їх хфілософією.
_______________
Песікіт зробив вигляд, що не помітив - питання було "не дивлячись на наявність отих об'єктивних причин -- хвороб, волонтерства, броні, уходу за інвалідом, 10+ дітей і т.д."
Я ж кажу -- кумедно буде.
А Флер і овсі красуня.
Самі мудрі)) поки вперто мовчать. Роблять вид, що не помічають питання обговорення.
Востаннє редагувалось detroytred в Пон 20 тра, 2024 13:24, всього редагувалось 2 разів.
detroytred
 
Повідомлень: 30525
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:20

Розсилати повістки поштою будуть з 18 липня, коли мине 60 днів на оновлення військово-облікових даних, – постанова Кабміну.

Повістка буде вважатися врученою навіть без особистого отримання.

https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uplo ... 811357.pdf

Xenon
 
Повідомлень: 4769
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 324 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:22

проблема сіберсесюріті трохи перебільшена

диряву дію взламали, а як там "щодденник+"? проблема сіберсесюріті трохи перебільшена,
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36655
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1590 раз.
Подякували: 2793 раз.
 
Профіль
1
3
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:25

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  flyman написав:диряву дію взламали, а як там "щодденник+"? проблема сіберсесюріті трохи перебільшена,

То може ти рекрутуєшся через LobbyX і поясниш важливість кіберсекюріті? там навіть не треба в теплаку відсвічувати...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1957
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:26

  M-Audio написав:Достатньо буде 2-3 речення!

Я хоча й не той, до кого ви звертались, але спробую відповісти, хоча коротко не вийде.

По-перше, "захотіти" неможливо, це не працює. Можна лише казати, за яких умов я би погодився, що це така справа, яку потрібно зробити, навіть якщо дуже не хочется. Так от для мене умовою для цього є, мабуть, становище мене і моєї сім'ї в різних варіантах перебігу подій. Тобто впевненість, що в разі мого "виходу з ладу" (маючи на увазі не тільки загибель, але й втрату здоров'я, причому неважливо, від поранення під час штурму чи від пневмонії з ускладненнями) сім'я і я сам зможемо розраховувати хоча б приблизно на той рівень підтримки і турботи, що я можу забезпечити нам самостійно. Достатній рівень, звісно, з моєї точки зору, а не з точки зору чиновниці з соцзахисту, чи нардепу "слуги, боронь боже, народу", який відповідні закони голосує. Також враховучи, що держава вже не виконала своїх зобов'язань із захисту території, віддала мій дім оркам, і ніяких пропозицій щодо відшкодування цієї шкоди не робить і не збирається, окрім вищезгаданого додається ще необхідність якось переконати мене в тому, що, якщо трапиться щось погане, держава не ввімкне той самий режим "я вам нічого не винен". Як - я не знаю. Навіть сам собі не можу уявити, такого реального механізму.

Але у будь-якому разі прийнятні для мене умови -- це дуже дорого, а моя цінність як солдата - близько нуля. Солдат за таку ціну державі об'єктивно не потрібен. Більше того, я, як солдат, державі не потрібен взагалі за будь-яку ціну, але доводити це пропонується саме мені. Перебуваючи не в змозі запропонувати прийнятні для мене умови, держава втім не припиняє спроб отримати мене безкоштовно, і навіть витрачає гроші на те, щоб погіршити моє становище що справедливо знижує моє "бажання" йти кудись добровольцем.

Я також розумію, що ті, хто зараз на фронті, ніхто не має подібних гарантій, і, тим не менш, виконують цю брудну роботу, і не завжди за своїм бажанням. Тобто я вважаю, що я можу якісь умови висувати, хоча б гипотетично, а ті, хто зараз там, дивляться і думають - а чому я так не можу, і чим я гірший? Але це вже інше питання, це про справедливість, якої немає.[/quote]

Ти дивись яке россудливє !

То напишить свою точку зору про загинувших солдат .
Ви рахуєте що вони були зроблені для війни .
Чи у них небуло дітей , батьків , родини ?

Але вони пішли на захист Батьківщини ,ВАС і ВАШОЇ РОДИНИ !
ЗАГИНУЛИ
...... а ви ...... краще би ви не писали ...... чим писати подібне .
ОГИДНО
холява
2
 
Повідомлень: 4820
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4130 раз.
Подякували: 4509 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 13:30

  Xenon написав:
Розсилати повістки поштою будуть з 18 липня, коли мине 60 днів на оновлення військово-облікових даних, – постанова Кабміну.

Повістка буде вважатися врученою навіть без особистого отримання.

https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uplo ... 811357.pdf


Це не має вже значення
UA
 
Повідомлень: 8801
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1865 раз.
Подякували: 2278 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 82578258825982608261 ... 10225>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: pesikot, Игорь Алексеевич і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
21 70006
Переглянути останнє повідомлення
Нед 29 вер, 2024 18:53
sens
1493 235846
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 816037
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама