Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 82668267826882698270 ... 9970>

На Вашу думку, скільки ще триватиме війна в Україні?

Напад росії і білорусі на Україну 5.2 5 44
до кінця 2024 року
20%
9
до квітня 2025 року
5%
2
до липня 2025 року
5%
2
до жовтня 2025 року
5%
2
до кінця 2025 року
16%
7
до липня 2026 року
7%
3
до кінця 2026 року
7%
3
йтиме до 2027 чи довше
36%
16
Всього голосів : 44
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 20:34

  Banderlog написав:
  budivelnik написав:3 На мій погляд , вся ця вакханалія з оновити данні-це спроба вивчити НАСТРОЇ населення і визначити тих хто ЗГОДЕН себе засвітити під страхом штрафу.
Все.
чому вакханалія? Це спроба провести перепис військовозобовязаних. В нас перепису не було вже скільки років? По друге совєцький інститут прописки похєрян. Чоловіки живуть хто де хоче. Працюють теж більшість неофіційно, мобільні номери не привязані до паспортів як в москалів. Як по другому зробити базу військовозобовязаних?
Не смішіть мої тапки
1 Що заважає чи хто перевіряє наскільки правильно внесена адреса?
2 Ємейл не обовязково
3 Хто заважає купити запасну сімку і внести її номер в Резерв+?

А раз так
То який ефект від того , що людина самостійно внесе якби то полегше...неповністю достовірні данні?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27992
З нами з: 15.01.09
Подякував: 283 раз.
Подякували: 2975 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 20:35

  Banderlog написав:
  budivelnik написав:3 На мій погляд , вся ця вакханалія з оновити данні-це спроба вивчити НАСТРОЇ населення і визначити тих хто ЗГОДЕН себе засвітити під страхом штрафу.
Все.
чому вакханалія? Це спроба провести перепис військовозобовязаних. В нас перепису не було вже скільки років? По друге совєцький інститут прописки похєрян. Чоловіки живуть хто де хоче. Працюють теж більшість неофіційно, мобільні номери не привязані до паспортів як в москалів. Як по другому зробити базу військовозобовязаних?

Як все запущено .... совецький інститут прописки ... прив"язка номерів як у москалів ... "сумно" ...
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10318
З нами з: 31.08.09
Подякував: 536 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 20:35

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  pesikot написав:То коли почнешь
Щоб мені почати, то спочатку мені треба вибратись з окопу!
Тож давай бігом в окоп!
Я тобі передам броник/каску/автомат/карімат - і хай щастить! ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6840
З нами з: 18.03.21
Подякував: 229 раз.
Подякували: 949 раз.
 
Профіль
3
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 20:37

  sashaqbl написав:
  detroytred написав:Імхо. Оте одна з помилок -- що є елітні 47, 3 і т.д. бригади, і звичайні...
Не повинно бути поділу.

Як на мене, це не помилка. 3тя, Азов, частково 47ма, Хартія - це підрозділи, які зуміли налагодити позитивний відбір кадрів. Як на мене, на їх базі треба розгортати дивізії. А за рік-два на базі дивізій - корпуси.
Це єдиний спосіб більш менше реформувати армію під час війни.
І ще, я би максимально спростив переводи між підрозділами. Щоб без дозволу командирів підрозділів, з яких йдуть.
І потім розформовував би максимально неукомплектовані підрозділи. З пониженням в званні офіцерів цих підрозділів...

Про це багато говорять, і такий підхід був би ідеальним, але навряд чи таке буде, це ж призведе до втрати теплих місць вищим командним складом і реально доведеться щось робити.
_Mykola_
 
Повідомлень: 5144
З нами з: 09.02.09
Подякував: 666 раз.
Подякували: 694 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 20:38

  Banderlog написав:Як по другому зробити базу військовозобовязаних?

1. Через МРЕО
2. Бухло продавати тільки по звіреному військовому квитку
UA
 
Повідомлень: 8787
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1864 раз.
Подякували: 2276 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 20:47

  Banderlog написав:Як по другому зробити базу військовозобовязаних?


По-іншому - це по-перше

По-друге, не перекладати власні проколи на населення

По-трете, якщо був інститут військоматів, на який витрачались гроші, а потім ТЦК, а з діловодством - повна торба. То це проблема ТЦК, а не населення.
Інакше, в ТЦК мишей не ловлять
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10318
З нами з: 31.08.09
Подякував: 536 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 21:16

  _Mykola_ написав:
  sashaqbl написав:
  detroytred написав:Підкажіть, чому непідпис контракту заважає призначити на посаду мобілізованого?
Не той сорт?))
Цікаво чим обгрунтовується такий підхід?
І де він числиться цей старлей?

Командир другого взводу. Пояснення таке "тобі того не треба, ти після закінчення війни вернешся в айті, тому краще призначемо того, кому це реально потрібно".
З нагородою його прокатили з тим самим поясненням...

Цікаво, так через два-три роки війни, атішник настільки втратить кваліфікацію, що в айті він вже не зможе повернутися практично ніяк, з сінйора на трейні-джуніора... в 45-50+, то вже майже неможливо. Дивно, що цього майже ніхто не розуміє.

Період напіврозпаду трендового ІТника (ШІ, блокчейн) біля півроку, тобто, якщо не бути в тренді, то за рік прийдеться починати "з бази".
Якщо працювати в ІТ легасі, то там досить консервативно, і не час напірозпаду десятиляття.
Якщо ІТ із бюджетної сфери, то там "субатікал" навіть в кілька років не відчується.
Востаннє редагувалось flyman в Пон 20 тра, 2024 21:21, всього редагувалось 2 разів.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36472
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1590 раз.
Подякували: 2792 раз.
 
Профіль
1
3
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 21:18

🗣️ Китай не є стороною конфлікту в Україні, на відміну від США, які затягують бойові дії, — представник КНР при ООН

Він також наголосив, що Китай не надавав зброї будь-якій стороні і не сприятиме продовженню конфлікту.
Xenon
 
Повідомлень: 4749
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 324 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 21:22

  Banderlog написав:
  budivelnik написав:3 На мій погляд , вся ця вакханалія з оновити данні-це спроба вивчити НАСТРОЇ населення і визначити тих хто ЗГОДЕН себе засвітити під страхом штрафу.
Все.
чому вакханалія? Це спроба провести перепис військовозобовязаних. В нас перепису не було вже скільки років? По друге совєцький інститут прописки похєрян. Чоловіки живуть хто де хоче. Працюють теж більшість неофіційно, мобільні номери не привязані до паспортів як в москалів. Як по другому зробити базу військовозобовязаних?

як зробити перепис ВРХ в колгоспі?
загнати палками в стойло і перерахувати.
А тут ще пішли далі, смарт-худоба сама себе відмітить і оновить.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36472
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1590 раз.
Подякували: 2792 раз.
 
Профіль
1
3
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2024 21:25

І все буде добре!© )))

  flyman написав:
  Banderlog написав:
  budivelnik написав:3 На мій погляд , вся ця вакханалія з оновити данні-це спроба вивчити НАСТРОЇ населення і визначити тих хто ЗГОДЕН себе засвітити під страхом штрафу.
Все.
чому вакханалія? Це спроба провести перепис військовозобовязаних. В нас перепису не було вже скільки років? По друге совєцький інститут прописки похєрян. Чоловіки живуть хто де хоче. Працюють теж більшість неофіційно, мобільні номери не привязані до паспортів як в москалів. Як по другому зробити базу військовозобовязаних?

як зробити перепис ВРХ в колгоспі?
загнати палками в стойло і перерахувати.
А тут ще пішли далі, смарт-худоба сама себе відмітить і оновить.
А бачиш, таки Зе казав, що буде диджиталізація! :lol:
Це - перемога!© :lol:
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6840
З нами з: 18.03.21
Подякував: 229 раз.
Подякували: 949 раз.
 
Профіль
3
8
1
3
  #<1 ... 82668267826882698270 ... 9970>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
20 66858
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 вер, 2024 17:21
sens
1493 229016
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 717232
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама