Банк Альянс

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 7879808182 ... 97>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Банк Альянс 3.4 5 12
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
17%
2
2- Погане. Некомпетентне.
0
0
3- Задовільне. Хотілося б краще.
25%
3
4- Добре. Як і повинно бути.
42%
5
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
17%
2
Всього голосів : 12
Повідомлення Додано: Пон 06 лис, 2023 13:19

  greenozon написав:Дорогі клієнти,
Інформуємо вас про те, що з 01.11.2023 року вступають у дію зміни до тарифів на обслуговування рахунків фізичних осіб:
- до тарифів поточного рахунку "АЛЬЯНС РОЗДРІБНИЙ"

https://bankalliance.ua/articles/15
замовлення на четвер, пропонують через тиждень на середу забрати. Проблем з баксом нема . Не гумор
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16602
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 17 лис, 2023 12:33

Re: Банк Альянс

Что нужно в этом банке для покупки на 50000 грн? Без комиссии снятия и обслуживание?.
Читал одни пишут в прило6одни в отд6. Так же депозит то 10 дней то месяц
sl2023x4
Аватар користувача
 
Повідомлень: 72
З нами з: 29.08.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 лис, 2023 13:28

  sl2023x4 написав:Что нужно в этом банке для покупки на 50000 грн? Без комиссии снятия и обслуживание?.
Читал одни пишут в прило6одни в отд6. Так же депозит то 10 дней то месяц
відкриття рахунків за гроші,потім зняття одразу буде комісія, через депозит на будь-який термін після закінчення буде безкоштовно
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16602
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 17 лис, 2023 14:01

  sens написав:
  sl2023x4 написав:Что нужно в этом банке для покупки на 50000 грн? Без комиссии снятия и обслуживание?.
Читал одни пишут в прило6одни в отд6. Так же депозит то 10 дней то месяц
відкриття рахунків за гроші,потім зняття одразу буде комісія, через депозит на будь-який термін після закінчення буде безкоштовно

Сколько один счёт стоит? Планирую гривну долар евро
sl2023x4
Аватар користувача
 
Повідомлень: 72
З нами з: 29.08.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 лис, 2023 14:33

Re: Банк Альянс

sl2023x4 написав:Сколько один счёт стоит? Планирую гривну долар евро

Здається 75грн.
Zochan
 
Повідомлень: 1139
З нами з: 22.10.14
Подякував: 188 раз.
Подякували: 142 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 30 лис, 2023 18:28

м.Хмельницький.
Зробив валютообмін в межах 50 т.грн. (долар) та оформив Антістрес. Сьогодні гроші впали на рахунок, зайшов у відділення забрати, операціоніст (Наталія, вона там одна) спитала ціль приходу, на що отримала мою відповідь «забрати валюту», й одразу сказала, що валюти немає, є тільки під тримісячний конверт депо. Подзвонив на гарячу лінію з питанням, чи можна купити 2 т. доларів, щоб сказали, чи є в наявності, й… він є. Одразу представився (дзвонив не з фінансового номеру), розповів все, й з тієї сторони слухавки трошки «здивувалися», обіцяли розібратися. Одразу знов в відділення й до операціоніста для отримання грошей. Вже не сперечалася, але почала спор, що її не так зрозуміли, вона була зайнята, дивиться в очі й бреше, робить з мене дурня, й все це затягнулося на годину. При мені дзвонила касиру «Долар є? А, тільки 96», зрозуміло навіщо, щоб видали старими, розумію, що видавати можуть усяким, але так нахабно робити, щоб видали старим… Касир (вона там тільки пару міс. робить) розумничка, вибрала краще з того, що було, навіть кілька 2003, 2006, сині все ж таки не дала, але не маю до неї претензій, ще раз — молодець, дякую їй.
Сьогодні не дзвонив би на гарячу лінію, але в тому місяці була така сама ситуація по евро, ходив, дзвонив біля двох тижнів, купував двома частинами, першу забрав все-таки через якийсь час (коли забирав, бачив, що евро у касі досить багато), іншу частину так і не зміг, трошки віддали евро, іншу частину гривнею притому що курс на купівлю в них поганенький порівняно з іншими й, головне, тим, по якому вони самі мені його продали. Коли евро оформлював, то операціоніст говорила постійно, що в евро у них підкріплення немає, а коли вже через тиждень сказав, що через гарячу лінію можна замовлення зробити, то разом подзвонили й там Наталя вже їм говорила, що сума маленька, якщо хоча б 2000 було, то привезли би.
Ось і сьогодні зрозумів, що ходити тиждень два буду й вирішив подзвонити.
Пані Наталія довго мені сьогодні розповідала, про якусь лояльність особисто до мене, про гарні відносини між нами, неслухаючи про минулий місяць, й постійно говорячи й все перекручуючи про сьогодні, а то що в тому місяці було, то зараз розмова не про це. Сьогодні вже нічого не хотілося робити, але все ж таки не витримав після години постійного «Я почула купити… Ми винні 50/50», й залишив на неї скаргу.
Лояльність… Це я був до неї лояльний, в тому місяці скаргу вирішив не залишати, що не видавали валюту; коли інший раз оформлював купівлю й мене не влаштувала комісія, за яку я забув й вона теж, й дала платіжку на меншу суму, то мені було не вигідно воно вже, я вже пішов, але повернувся до відділення, доніс різницю, хоча міг сторно й як повертати мені гроші, які вона почала вже проводити, то вже була б її справа (а як це робити, вона не знала, що й сказала під час дзвінка).
Ну й на останок, кожен раз на протязі року (тільки як пару місяців перестала), дуже дуже настирно пропонувала страховку.
ГеннадийUA
Аватар користувача
 
Повідомлень: 255
З нами з: 01.04.14
Подякував: 13 раз.
Подякували: 61 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 гру, 2023 14:07

Шановні клієнти!
Інформуємо Вас про те, що з 01.01.2024 року вступають у дію зміни до карткового тарифу Банка ТП «ПЕРСОНАЛЬНИЙ» на обслуговування рахунків фізичних осіб в частині нарахування комісії за видачу готівкових грошових коштів через установи та банкомати інших банків в Україні, а також нарахування комісії за безготівкове зарахування коштів.
https://alliancebank-prod.s3.amazonaws. ... 1701422364
greenozon
 
Повідомлень: 16194
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1595 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 01 гру, 2023 14:55

Re: Банк Альянс

Не могу не удивится случаю Гены с Хмельницкого. В очередной раз убеждаюсь, что многое зависит от персонала в конкретном отделении. При чём ситуация может кардинально отличаться как между городами, так и между отделениями одного банка в одном городе. К персоналу единственного отделения банка "Альянс" в Днепре у меня нет никаких претензий. Занимается оформлением валютообменов, как правило, Виктория. Отношение к клиенту всегда подчёркнуто вежливое, предупредительное. Доброжелательна, работу свою знает хорошо. Хотя поток валютообменщиков-синеискателей мог бы ей порядком осточертеть за эти месяцы.
На днях написал на форуме негативный отзыв о Таскомбанке, где выдали депозит старыми долларами 96г после недельного предзаказа. Так вот в Альянсе поступили по-другому: после недельного предзаказа, Виктория позвонила мне за день или два до выдачи, извинилась, что долларов нет (по факту не было хороших), и предложила дождаться 01 декабря (в моём случае ожидание составило неделю, что, разумеется, неудобно, но точно не так неприятно, как получить депозит хламом) и прийти за синими. При этом, если бы вклад был мне нужен срочно, я мог бы его получить в кассе банка в день окончания депозита старыми долларами 96г. при желании. Обещание своё Альянс выполнил. Получил сегодня синими 2700 долларов. Награда за ожидание. Из вот таких мелочей и формируется отношение к банку.
Из минусов, безусловно, то, что банк не технологичный. Но это не проблема персонала. Да в тревогу не просто закрываются, а ещё и не берут трубку, хотя и продолжают оставаться на рабочем месте.
ВЕСЕЛЬЧАК У
Аватар користувача
 
Повідомлень: 158
З нами з: 24.03.23
Подякував: 20 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 гру, 2023 15:42

  ВЕСЕЛЬЧАК У написав:Не могу не удивится случаю Гены с Хмельницкого. В очередной раз убеждаюсь, что многое зависит от персонала в конкретном отделении. При чём ситуация может кардинально отличаться как между городами, так и между отделениями одного банка в одном городе. К персоналу единственного отделения банка "Альянс" в Днепре у меня нет никаких претензий. Занимается оформлением валютообменов, как правило, Виктория. Отношение к клиенту всегда подчёркнуто вежливое, предупредительное. Доброжелательна, работу свою знает хорошо. Хотя поток валютообменщиков-синеискателей мог бы ей порядком осточертеть за эти месяцы.
На днях написал на форуме негативный отзыв о Таскомбанке, где выдали депозит старыми долларами 96г после недельного предзаказа. Так вот в Альянсе поступили по-другому: после недельного предзаказа, Виктория позвонила мне за день или два до выдачи, извинилась, что долларов нет (по факту не было хороших), и предложила дождаться 01 декабря (в моём случае ожидание составило неделю, что, разумеется, неудобно, но точно не так неприятно, как получить депозит хламом) и прийти за синими. При этом, если бы вклад был мне нужен срочно, я мог бы его получить в кассе банка в день окончания депозита старыми долларами 96г. при желании. Обещание своё Альянс выполнил. Получил сегодня синими 2700 долларов. Награда за ожидание. Из вот таких мелочей и формируется отношение к банку.
Из минусов, безусловно, то, что банк не технологичный. Но это не проблема персонала. Да в тревогу не просто закрываются, а ещё и не берут трубку, хотя и продолжают оставаться на рабочем месте.
маю думку що депозит банк повинен видавати тільки новими. Де купити - в банку знають. Повинна бути мотивація у Клієнта мати намір неодноразово звертатися в банк
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16602
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2023 16:39

Re: Банк Альянс

Теж з Хмельницького, теж Геннадій. Було (встиг) три конвертаційні депозити в Альянсі до стабілізації курсу. Перші 2 видавали новими синіми. Третій - майже всі білі, не дивився якого року, відмовився. Касир і операціоніст (не знаю, чи Наталія, біленька, повненька) трохи посперечались (посперечались сильно сказано, так поговорили на тему) зі мною, що білі теж дійсні і нема причин не брати такими, на що я відповів, що це моя справа - от хочу сині і все тут. ОК, сказали, як назбирається синіх ми Вам зателефонуємо. Через день дзвінок, приходьте. Прийшов, забрав - все норм.
Обслуговування супер - не супер, але приємне, спокійне, білі меблі, диван, відсутність черг, метушні. Зараз оформив депозит у гривні під 19%. Ніякої якоїсь напруги чи чогось такого не було.
Hennady
 
Повідомлень: 436
З нами з: 02.11.08
Подякував: 25 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 7879808182 ... 97>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Юнекс Банк 1 ... 122, 123, 124
SILVER_UA » Пон 03 січ, 2022 12:01
1233 423660
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 15:29
ramzes4
А-Банк 1 ... 171, 172, 173
V2 » Суб 01 січ, 2022 21:06
1724 970836
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 09:26
anis
Кристал Банк 1, 2
sens » П'ят 18 лют, 2022 17:13
17 6168
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:14
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама