Вартість будівельних матеріалів, ремонт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1234 ... 47>
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:12

  adeges написав:Я наприклад знаю вартість робіт за 1 кв. м після того, як ремонт було закінчено, але ніяк не до. А до того, це тільки вартість окремих видів робіт за 1 кв. м та за 1 пм.
у бригад есть нижняя планка, ниже которой они за ремонт не берутся, а смысл им тратить время на маленький объём, когда завтра может появится большой заказ, рук у работяги только две. Вот и рисуют скорее не стоимость каждого вида работы, а общую хотелку. Материалы приносит заказчик и исполнителю грубо говоря без разницы, будет он класть на пол ламинат, плитку, двп или линолеум. Как правило все выбирают плитку или ламинат. Линолеум можно и самому положить, сомневаюсь что к ним с таким обращаются. С паркетом вообще мало кто умеет и берётся работать. Хотя в работе он проще, чем ламинат.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Вів 18 кві, 2023 12:16, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23368
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2397 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:15

  vitaliian написав:
  adeges написав:Я наприклад знаю вартість робіт за 1 кв. м після того, як ремонт було закінчено, але ніяк не до. А до того, це тільки вартість окремих видів робіт за 1 кв. м та за 1 пм.
у бригад есть нижняя планка ниже которой они за ремонт не берутся, потому что смысл тратить время на маленький объём когда завтра может появится большой заказ, а руки у работяги только две. Вот и рисуют скорее не стоимость каждого вида работы, а общую сумму. Материалы приносит заказчик и исполнителю грубо говоря без разницы будет он класть на пол ламинат, плитку, двп или линолеум. Как правило все выбирают плитку или ламинат. Линолеум можно и самому положить. А с паркетом мало кто умеет и берётся работать.


Зрозуміло. Ремонт аля як на фермі. Тоді можна і самому линолеум - різниці не багато буде )
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:18

  adeges написав:Зрозуміло. Ремонт аля як на фермі. Тоді можна і самому линолеум - різниці не багато буде )
а шо вы за 350уе/м2 хотите, версальский дворец? Отделка в новострое стоит не меньше самого бетона. Если сильно не экономить.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23368
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2397 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:20

  vitaliian написав:
  adeges написав:Я наприклад знаю вартість робіт за 1 кв. м після того, як ремонт було закінчено, але ніяк не до. А до того, це тільки вартість окремих видів робіт за 1 кв. м та за 1 пм.
у бригад есть нижняя планка, ниже которой они за ремонт не берутся, а смысл им тратить время на маленький объём, когда завтра может появится большой заказ, рук у работяги только две. Вот и рисуют скорее не стоимость каждого вида работы, а общую хотелку. Материалы приносит заказчик и исполнителю грубо говоря без разницы, будет он класть на пол ламинат, плитку, двп или линолеум. Как правило все выбирают плитку или ламинат. Линолеум можно и самому положить, сомневаюсь что к ним с таким обращаются. С паркетом вообще мало кто умеет и берётся работать. Хотя в работе он проще, чем ламинат.

в даний час беруться і за кавалірки 15 м2, так що не все там в них райдужно із замовленнями
Востаннє редагувалось flyman в Вів 18 кві, 2023 12:23, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35083
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:22

  vitaliian написав:
  adeges написав:Зрозуміло. Ремонт аля як на фермі. Тоді можна і самому линолеум - різниці не багато буде )
а шо вы за 350уе/м2 хотите, версальский дворец? Отделка в новострое стоит не меньше самого бетона. Если сильно не экономить.

якщо рахувати без меблів, та техніки, думаю, наразі вписатися реально в 350уе/м2
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35083
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:31

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Если разбираться в тонкостях ремонта (сам себе бригадир), самому заносить стройматериалы, не переплачивать за бренды и есть время, то 350 баксов (13 000 грн) за метр это оверпрайс.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:44

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Zebra написав:Если разбираться в тонкостях ремонта (сам себе бригадир), самому заносить стройматериалы, не переплачивать за бренды и есть время, то 350 баксов (13 000 грн) за метр это оверпрайс.
Це якщо власний час та здоров'я оцінювати безкоштовно
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1445 раз.
Подякували: 7981 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:54

  vitaliian написав:
  adeges написав:Зрозуміло. Ремонт аля як на фермі. Тоді можна і самому линолеум - різниці не багато буде )
а шо вы за 350уе/м2 хотите, версальский дворец? Отделка в новострое стоит не меньше самого бетона. Если сильно не экономить.


Не треба змішувати "отделку" та "роботи". Це не тотожні речі. Про вартість "бетону" в розрізі ремонту пропоную не згадувати. Тому що вартість бетону визначається місцеположенням та престижністю будівлі, а ремонт - вартістю матеріалів та технічною складністю проекту.

350 за метр робіт по ремонту новострою - це неадекват, на мою думку. Особливо для а-ля ферма стайл.
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 12:56

  Faceless написав:
Zebra написав:Если разбираться в тонкостях ремонта (сам себе бригадир), самому заносить стройматериалы, не переплачивать за бренды и есть время, то 350 баксов (13 000 грн) за метр это оверпрайс.
Це якщо власний час та здоров'я оцінювати безкоштовно

А можна рахувати зекономлене, як зароблене, бо ринкова ціна об'єкту від цього не зміниться.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 18 кві, 2023 13:02

  Faceless написав:
Zebra написав:Если разбираться в тонкостях ремонта (сам себе бригадир), самому заносить стройматериалы, не переплачивать за бренды и есть время, то 350 баксов (13 000 грн) за метр это оверпрайс.
Це якщо власний час та здоров'я оцінювати безкоштовно

Якщо робити ремонт власними руками і силами, то:
1) це треба вміти
2) на більш-меньш пристойний ремонт піде 1,5-2 років.
Щоб швидше, треба звільнятись з роботи.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23861
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1676 раз.
Подякували: 2545 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 47>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
548 229877
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама