Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21322133213421352136 ... 2165>
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 13:47

  Bolt написав:
  Gastarbaiter написав:
  Bolt написав:Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.

Зарплата інтерна. На цілу ставочку може бути вже десь 18 000.

Чому зразу ІТ?!

Пан Акурт розказував про хлопця що вчиться на IT.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8985
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1349 раз.
Подякували: 1740 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 14:30

  rjkz написав:То есть, он снялся с учета и теперь его ищут?
Как-бы человек может быть не в курсе.
И в приложение может не заходить.
Я не заходил. Я даже не знаю что за приложение.
Меня нет в Дие, я уехал, когда ее еще не было.
Собственно, я кроме названия и некоего смутного представления, даже не знаю что это такое.

На границе должны таких "ухилянтов" задерживать и доставлять в ТЦК для выяснения. Если будет ехать в Украину в ближайшее время - узнаю, как прошло.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3234
З нами з: 26.02.18
Подякував: 673 раз.
Подякували: 540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 16:02

  Gastarbaiter написав:
  rjkz написав:То есть, он снялся с учета и теперь его ищут?
Как-бы человек может быть не в курсе.
И в приложение может не заходить.
Я не заходил. Я даже не знаю что за приложение.
Меня нет в Дие, я уехал, когда ее еще не было.
Собственно, я кроме названия и некоего смутного представления, даже не знаю что это такое.

На границе должны таких "ухилянтов" задерживать и доставлять в ТЦК для выяснения. Если будет ехать в Украину в ближайшее время - узнаю, как прошло.


ЕСЛИ будет ехать В Украину, то это будет не очень благоразумное в его случае решение.
Есть причина для такого действия?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16750
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5269 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 16:49

  rjkz написав:ЕСЛИ будет ехать В Украину, то это будет не очень благоразумное в его случае решение.
Есть причина для такого действия?

Он ездит периодически. Возраст уже предпенсионный. Да и выезжал по дипломатической линии - представительство Украины в одном из международных органов. Так что на фронт не загребут.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3234
З нами з: 26.02.18
Подякував: 673 раз.
Подякували: 540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 20:11

Re: Еміграція, заробітчанство

Bolt написав:
  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:чомусь на цій гілці люблять паплюжити українську освіту але вже не один раз чув, що в тій же німецькій школі підготовка наших учнів виявляться набагато сильнішою за місцевих - по математиці.

Цілком з цим згоден. В Україні звісно не найкраща освіта, але і далеко не найгірша із конкретних кейсів: колега закінчив школу в Ужгороді, бакалаврат - в Києві, магістратуру - в Франції, там же захистив PhD.
Ще одна студентка закінчила Бакавлаврат в Ужгороді, магістратуру подівійну з Італією, забрали в аспірантуру до США...

Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.
Та з філологією однаково безперспективно буде хоч де
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34918
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1446 раз.
Подякували: 7991 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 20:48

  Faceless написав:
  Shaman написав:чомусь на цій гілці люблять паплюжити українську освіту але вже не один раз чув, що в тій же німецькій школі підготовка наших учнів виявляться набагато сильнішою за місцевих - по математиці.

Цілком з цим згоден. В Україні звісно не найкраща освіта, але і далеко не найгірша із конкретних кейсів: колега закінчив школу в Ужгороді, бакалаврат - в Києві, магістратуру - в Франції, там же захистив PhD.
Ще одна студентка закінчила Бакавлаврат в Ужгороді, магістратуру подівійну з Італією, забрали в аспірантуру до США...

Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.[/quote]Та з філологією однаково безперспективно буде хоч де[/quote]
Вмієте морально підтримати... 👍
Bolt
 
Повідомлень: 2968
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 21:04

  Faceless написав:
Bolt написав:
  Дюрі-бачі написав:Цілком з цим згоден. В Україні звісно не найкраща освіта, але і далеко не найгірша із конкретних кейсів: колега закінчив школу в Ужгороді, бакалаврат - в Києві, магістратуру - в Франції, там же захистив PhD.
Ще одна студентка закінчила Бакавлаврат в Ужгороді, магістратуру подівійну з Італією, забрали в аспірантуру до США...

Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.
Та з філологією однаково безперспективно буде хоч де

це якийсь пафос від технаря ;) я хоч теж ближче до технарей, але розумію - що німецька філологія - це викладач німецької в тій же Німеччині - дуже непогана професія. та й викладачам німецької у нас гадаю зараз є чим зайнятися.

ба більше, років 10-15 тому багато спеціалістів, яких я знав, що займалися чи оформленням документів на експорт, LC та таке інше (мається на увазі експорт судами) - всі мали освіту англійська філологія. бо перше на цих посадах - це володіння англійською мовою.

тому не слухайте - німецька філологія в німецькомовній країні - непоганий старт. треба буде, ще щось додатково опанує 8)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6209
З нами з: 29.09.19
Подякував: 599 раз.
Подякували: 1426 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 21:11

  Shaman написав:
  Faceless написав:
Bolt написав:Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.
Та з філологією однаково безперспективно буде хоч де

це якийсь пафос від технаря ;) я хоч теж ближче до технарей, але розумію - що німецька філологія - це викладач німецької в тій же Німеччині - дуже непогана професія. та й викладачам німецької у нас гадаю зараз є чим зайнятися.

ба більше, років 10-15 тому багато спеціалістів, яких я знав, що займалися чи оформленням документів на експорт, LC та таке інше (мається на увазі експорт судами) - всі мали освіту англійська філологія. бо перше на цих посадах - це володіння англійською мовою.

тому не слухайте - німецька філологія в німецькомовній країні - непоганий старт. треба буде, ще щось додатково опанує 8)

Мала вже зацінила, коли її одногрупниці, що отримали по 11 сторінок перекладу і не хотіли то робити, заплатили по 6 кг в бюро перекладів за це.
Bolt
 
Повідомлень: 2968
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 21:17

Re: Еміграція, заробітчанство

ІТ компанії часто набирали філологинь для спілкування з клієнтами...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3273
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 21:18

Re: Еміграція, заробітчанство

Shaman написав:
  Faceless написав:
Bolt написав:[quote="5728607:Дюрі-бачі"]
Цілком з цим згоден. В Україні звісно не найкраща освіта, але і далеко не найгірша із конкретних кейсів: колега закінчив школу в Ужгороді, бакалаврат - в Києві, магістратуру - в Франції, там же захистив PhD.
Ще одна студентка закінчила Бакавлаврат в Ужгороді, магістратуру подівійну з Італією, забрали в аспірантуру до США...

Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.
Та з філологією однаково безперспективно буде хоч де

це якийсь пафос від технаря ;) я хоч теж ближче до технарей, але розумію - що німецька філологія - це викладач німецької в тій же Німеччині - дуже непогана професія. та й викладачам німецької у нас гадаю зараз є чим зайнятися.

ба більше, років 10-15 тому багато спеціалістів, яких я знав, що займалися чи оформленням документів на експорт, LC та таке інше (мається на увазі експорт судами) - всі мали освіту англійська філологія. бо перше на цих посадах - це володіння англійською мовою.

тому не слухайте - німецька філологія в німецькомовній країні - непоганий старт. треба буде, ще щось додатково опанує 8)[/quote]Найближчим часом умовний жопаті (або інші LLM моделі AI) замінять левову частку роботи цих спеціалістів. І чим буде займатися не топ 20% найкращих з них потім / не ясно
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34918
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1446 раз.
Подякували: 7991 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 21322133213421352136 ... 2165>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама