|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Нед 21 чер, 2026 23:21
BIGor написав: Hotab написав:BIGor де 19% і все
Так а вони скільки років вчились там, що здатні 19 платити? Бо в Україні ж не здатні з твоїх слів, дуже вчені..
З яких моїх слів? Прошу цитату. І хто вчився і хто вчені? Напишіть своє питання логічніше. viewtopic.php?p=5962383#p5962383Це чиї слова?
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19394
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2630 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Нед 21 чер, 2026 23:26
BIGor написав:32% подохідний включається тільки після порогу в 120 000 зл. А порог ще хитро рахується, десь брутто має бути 180 000 для порогу.
Так це хіба багато? 120к злотих на рік це 32к дол екв, 2667 на місяць. Мідли більше заробляють
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37859
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Пон 22 чер, 2026 05:05
BIGor написав: Hotab написав:BIGor де 19% і все
Так а вони скільки років вчились там, що здатні 19 платити? Бо в Україні ж не здатні з твоїх слів, дуже вчені..
З яких моїх слів? Прошу цитату. І хто вчився і хто вчені? Напишіть своє питання логічніше.
- Ты учёный! - Сам ты учёный! - От учёного слышу! 😁
-
Сибарит
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 9637
- З нами з: 02.09.15
- Подякував: 6540 раз.
- Подякували: 21816 раз.
-
-
Профіль
-
-
136
85
39
2
Додано: Пон 22 чер, 2026 07:42
Faceless написав: BIGor написав:32% подохідний включається тільки після порогу в 120 000 зл. А порог ще хитро рахується, десь брутто має бути 180 000 для порогу.
Так це хіба багато? 120к злотих на рік це 32к дол екв, 2667 на місяць. Мідли більше заробляють
А я для особо-розумних писав вище, не додумались прочитати весь пост? Перші 30 тис. 0%, до 120 000 такс бейс - 12% (ще раз пишу, що 120 000 це не брутто - бруто десь має бути 180 000), все що далі - 32%.
-
BIGor
-
-
- Повідомлень: 10703
- З нами з: 19.09.10
- Подякував: 1536 раз.
- Подякували: 1960 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Пон 22 чер, 2026 07:58
BIGor написав: BIGor написав: Ой+ написав:Нічого не зрозуміло, де взялись 54% на рік? Та і якщо люди працюють в гуглі, то велика імовірність, що отримують частину ЗП стоками, а на них 19% податку.
Розпитав 32% подохідний + 9% мед + 13% пенсійний. Частина акціями по 19%. Ось так сумарно і набігає, що більшу частину забирають незалежно як це називається.
Щось Ви прибріхуєте, 32% подохідний включається тільки після порогу в 120 000 зл. А порог ще хитро рахується, десь брутто має бути 180 000 для порогу. На те що раніше - 12% податку, а на перших 30 000 - 0% податку. Я скидував Вам податковий калькулятор, не можете цифри вставити в поля?
Рекомендую дотримуватися коректності у своїх формулюваннях. 180 тис більш ніж заурядна зарплата саме для програмістів у гуглі. Більше того вони переконані, що і замала, бо за аналогічну роботу в їхніх же командах американці отримують втричі більше. Попри податки, хлопці ще регулярно скидаються на машини для ЗСУ. Паралельно ще і підшукують собі місця в інших країнах з більшими зарплатами та меншими податками. Акцій не береш собі скільки хочеш, а відповідно до контракту. Гугл оплачував недешеві мовні курси з польської, але як виявилось ця послуга також ішла в дохід, з якого вже потрібно було самим сплачувати відповідні податки. Медицина теж так собі за немалі внески.
-
Ой+
-
-
- Повідомлень: 7458
- З нами з: 19.04.12
- Подякував: 113 раз.
- Подякували: 1204 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
6
Додано: Пон 22 чер, 2026 08:14
Ой+ написав: BIGor написав:Щось Ви прибріхуєте, 32% подохідний включається тільки після порогу в 120 000 зл. А порог ще хитро рахується, десь брутто має бути 180 000 для порогу. На те що раніше - 12% податку, а на перших 30 000 - 0% податку. Я скидував Вам податковий калькулятор, не можете цифри вставити в поля?
Рекомендую дотримуватися коректності у своїх формулюваннях. 180 тис більш ніж заурядна зарплата саме для програмістів у гуглі. Більше того вони переконані, що і замала, бо за аналогічну роботу в їхніх же командах американці отримують втричі більше. Попри податки, хлопці ще регулярно скидаються на машини для ЗСУ. Паралельно ще і підшукують собі місця в інших країнах з більшими зарплатами та меншими податками. Акцій не береш собі скільки хочеш, а відповідно до контракту. Гугл оплачував недешеві мовні курси з польської, але як виявилось ця послуга також ішла в дохід, з якого вже потрібно було самим сплачувати відповідні податки. Медицина теж так собі за немалі внески.
Знову ж, де там виходить загальні 54%? Навіть якщо 300 тис отримують, то половина буде оподаткована за таксою 32%. А якщо одружені - то загальний такс бейс на двох 240 000, тобто ті всі 300 000 брутто.
-
BIGor
-
-
- Повідомлень: 10703
- З нами з: 19.09.10
- Подякував: 1536 раз.
- Подякували: 1960 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Пон 22 чер, 2026 08:18
BIGor Так що там з «так довго вчились, що не будуть платити податки, це так не працює»?? Європейські ойтішники менше вчились, що здатні платити податки?
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19394
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2630 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Пон 22 чер, 2026 08:31
Ой+ написав:Рекомендую дотримуватися коректності у своїх формулюваннях. 180 тис більш ніж заурядна зарплата саме для програмістів у гуглі
Человек предельно толсто намекает, что 32% НДФЛ - это не со всей суммы, а с превышения. И порог этот не украинские 17 грн, которые инфляции не подвластны. С медстраховкой, как подсказывает Гугль, тоже не так уж обязательно 9% - это только для людей на зарплате. Для предпринимателей взнос гораздо меньше. В общем, как оформишься. Наверное, если в офис Гугля, то будешь на ЗП. Да, в какой-то степени можно сказать, что платишь 54%, чтобы попугать, но со всей суммы процент будет поменьше. Может даже меньше, чем у украинского программиста на ЗП. Особенно того, который ЗП получает украинскую, а не американскую.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 7123
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 140 раз.
- Подякували: 903 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
16
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 08:32
BIGor написав:хто в Фаангах - отримують великий кусок стоками, де 19% і все.
Якщо це про Україну, то з врахуванням військового збору (5%) буде не 19 а десь 23%
-
foxluck
-
-
- Повідомлень: 594
- З нами з: 04.10.19
- Подякував: 1809 раз.
- Подякували: 162 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 08:36
foxluck написав: BIGor написав:хто в Фаангах - отримують великий кусок стоками, де 19% і все.
Якщо це про Україну, то з врахуванням військового збору (5%) буде не 19 а десь 23%
Таких ойтішників найменший відсоток. Переважно хто хоче бронювання йде на таке .
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19394
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2630 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2232 |
13906433 |
|
|
|
36701 |
39427660 |
|
|
|
7978 |
24053894 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|