Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 309310311312313 ... 12141>
Повідомлення Додано: Чет 06 бер, 2025 11:09

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Investor_K написав:Під час новорічного маскараду я вирішив не ховати своє справжнє обличчя і надів маску панди. Багато підходило людей. Дякували за повідомлення.

Зображення
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Чет 06 бер, 2025 10:56

  Алексей77 написав:А что по учётной ставке подняли или оставили без изменений? вроде была информация ещё четвёртого должно быть заседание
Не четвёртого, а в четверг, то есть сегодня - ждите))
asti
 
Повідомлень: 4599
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 763 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 06 бер, 2025 09:22

Re: Валютний ринок в контексті ДС

А что по учётной ставке подняли или оставили без изменений? вроде была информация ещё четвёртого должно быть заседание
Алексей77
 
Повідомлень: 2095
З нами з: 04.12.09
Подякував: 86 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 бер, 2025 08:51

  Visky написав:Миша-клиент Ясен пень, все може бути, і я далеко-далеко не весь у грн, але істотним шматком граю. Скорочено: Хто не ризикує - той не пьє!

А хто пє - той ризикує
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12186
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2025 23:52

Миша-клиент Ясен пень, все може бути, і я далеко-далеко не весь у грн, але істотним шматком граю. Скорочено: Хто не ризикує - той не пьє!
Visky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1727
З нами з: 27.04.10
Подякував: 192 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2025 21:00

  Visky написав:
  Миша-клиент написав:
курс понизили до 41,47 грн/бакс


А нафіг треба?! Я до літа-осені не купуватиму.
Проголосував за діапазон 40,50-41,00, поки єдиний


А я - все же влез "на синий забор" на все, пользуясь неожиданным укреплением гривны, НЕ рискуя играть в игры с НБУ да еще и в условиях войны и вероятных проблем с финансированием и поставками со стороны "партнеров"... Да и курсовые скачки твердых валют не внушают оптимизма на фоне текущих и предстоящих политических событий.
Миша-клиент
 
Повідомлень: 912
З нами з: 02.11.08
Подякував: 52 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2025 20:38

  Миша-клиент написав:
  Миша-клиент написав:
  Миша-клиент написав:05 березня з 9:30 до 17:00 - валютний курсопад від Райфу:
- до 50 тис. грн/міс. з розміщенням на поточний/картковий рахунок;
- до 200 тис. грн/міс. на депозит, терміном на 3 міс.


курс понизили до 41,47 грн/бакс


Райф - лег, НЕУЖЕЛИ такой ажиотаж?! : )

А нафіг треба?! Я до літа-осені не купуватиму.
Проголосував за діапазон 40,50-41,00, поки єдиний
Visky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1727
З нами з: 27.04.10
Подякував: 192 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2025 18:27

Курс Є/$ пре до 1,08. Мабуть завтра $/₴ впаде ще на 10-15 коп.
Аж самому дивно, що моє припущення, що з початку цього року падіння курсу може тривати аж до літа, по сценарію позаминулого року, справджується.
Ще раз вітаю всіх, хто продав лантухи синіх долярів на піку по 43+, особливо тих, хто вклав виручені грн в ОВДП!
Visky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1727
З нами з: 27.04.10
Подякував: 192 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2025 17:03

Re: Валютний ринок в контексті ДС

Наша потужна відповідь Трампу:
Національний банк України (НБУ) знизив курс долара до гривні. Долар подешевшав до мінімуму з кінця осені минулого року. Офіційний курс на 6 березня 2025 року встановлено на такому рівні: 41,3680 гривень за 1 долар (-0,2102 грн).
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2025 16:50

  Rebel написав:
  greenozon написав:Іван Компан
думки про сітуасьйон
https://www.facebook.com/ivan.kompan/po ... JooYefipVl

Невдячна справа прогоноз без фактажу.
Після вибачень все може розвернутись на 180 градусів: загальна допомога зросте через переляк ЄС, ЗВР зростуть, інфляція та бюджет сильно залежать від темпів розкрадання бюджету та популістичних проектів типу кешбеку, тисячі і т.п.
Якщо угода буде підписана, то 1) це наближає мирну угоду (Штати свої ресурси РФ не віддадуть), 2) у розвиток видобутку потрібно буде вкладати гроші, 3) імовірне встановлення жорстокого контролю з боку Штатів за витрачанням не лише цих коштів а й за всім бюджетом.
Хоча, досвід Афганістану каже, що багато красти можна і під американським контролем.

Але для висновків потрібно дочекатись фактів: підписання угоди або чергового скандалу.


це бідося :lol:
Німеччина пропонує ЄС послабити бюджетні правила: заважають збільшити витрати на оборону
https://epravda.com.ua/oborona/nimechch ... nu-804001/
jump
 
Повідомлень: 5149
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1325 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 309310311312313 ... 12141>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: tester3373 і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
36714 39441240
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 чер, 2026 12:05
rjkz
2232 13909837
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24058783
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама