Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 12148121491215012151
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 15:16

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  sergey_sryvkin написав:Ви кажете що бідних треба фінансово мотивувати, а багатих фінансово пресувати.
Як мінімум -маніпуляція...
Я вважаю що оподатковувати доходи бідних треба тими ж правилами/ставками як і доходи багатих
Зверніть увагу на слово доходи
Дохід це не тільки зарплата це й інші варіанти...

Тому ще раз
1 З єдиним Ви не праві....
База оподаткування єдиного на другій групі - мінімальна зарплата....
Я також згоден що зарплата мінімальна працівника оподатковувалась так само як і єдиноподатника..
Але при цьому я тоді за те , щоб ДОХОДИ які вищі в простого працівника, оподатковувались ТАК само як і доходи єдиноподатника..
А от тут проблема...
До 8645 грн -оподаткування ОДНАКОВЕ ( якщо працівник не платник ПДВ) , а після 8645 грн і до 400 000 грн - в єдиноподатника оподаткування НУЛЬ, а в простого працівника 63% так і залишились.

Тому
Я за те щоб всім у відсотках ОДНАКОВО і відсотки мають бути ОДНАКОВІ як для оплати праці так і для інших пасивних доходів.

тепер про пенсів
пенсія на 80% фінансується податками з зарплати, якщо зняти з зарплати 20% пдв, то це збільшить розмір зарплати на руки на 12% і ще на 40% збільшить виплати пенсійних внесків(до розміру коли є пдв)
Таким чином питання збільшення пенсій на 30%-вирішене
В якийсь момент у бідного стане вибір, залишитись на своїй льготній мінімалці, чи заробляти трохи більше і платити податків помітно більше, і далеко не кожен захоче цю межу перетнути.
Не бачу сенсу.
Кожен має право жити як хоче, але при цьому в нього повинна бути ВІДСУТНЯ можливість жити краще за чийсь рахунок, якщо він не використав СВОЇХ можливостей.
Тому
Якщо люди з зарплатою в мінімалку(8600) платять з неї 4000 грн , то навіщо їм давати на руки 6600 і ще 1000 повертати у вигляді субсидії?
Може краще в них взяти всього 3000 ? і не дати ніякої субсидії?
Як мінімум зекономимо на двох державник конторах рога й копита, які вирішують кому скільки. Зменшимо викрики про корупцію.Фактично для тих хто на мінімалці залишимо тільки ЄСВ.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29324
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 чер, 2026 15:45

  Hotab написав:anduzenko
Всё-таки я сомневаюсь, что

зараз вимагаються якісь дії від мене?
Потрібно присягати, відправляти пруфи?


Ни в коем случае
Оправдания - признание вины
Нападение - лучшая защита
anduzenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 355
З нами з: 18.10.17
Подякував: 55 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 12148121491215012151
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: moveton і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
36714 39465429
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 чер, 2026 12:05
rjkz
2232 13915671
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24067981
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама