|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Чет 25 чер, 2026 17:36
tester3373 написав:а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?
Ну навіщо ж так маніпулювати, коли це легко перевірити? tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?
Ви питали не про злив бакса, а про перехід по кросу - вам про крос і відповіли.
-
fler
-
-
- Повідомлень: 6377
- З нами з: 07.08.09
- Подякував: 1216 раз.
- Подякували: 1359 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 17:37
Так. Але тестер не справився 😅 Мабуть довідку не отримав. Очевидно він тестує не додатки, а бачки в санвузлах айті компаній 😅
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19440
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2633 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:03
fler написав: tester3373 написав:а то нічого що я наприклад питав чи зливати доллари маючи на увазі що в мене основна валюта доллар?
Ну навіщо ж так маніпулювати, коли це легко перевірити? tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?
Ви питали не про злив бакса, а про перехід по кросу - вам про крос і відповіли.
ще одна всезнайка. я питав про перехід з бакса у євро і дивився на ситуацію з точки зору коли основна валюта бакс. так як я з бакса виходити зібрався. чи ви не знаєте шо кроса є два в залежності від того яка валюта основна?
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 197
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:05
Hotab написав:Так. Але тестер не справився 😅 Мабуть довідку не отримав. Очевидно він тестує не додатки, а бачки в санвузлах айті компаній 😅
у мене додаток в банках де правильно пишут кроси а ото такий додаток як у вас видно писав з посвідкою. для тих хто на одній хвилі  ЗІ кстаті. добре шо флер процитувала. я не питав про цифру кроса. я питав де перейти по кросу 
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 197
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:52
Держстат оприлюднив дані про діяльність підприємств у 2025 році.
В Україні працювало майже 299 тисяч підприємств: ▪577 великих; ▪14,5 тис. середніх; ▪283,9 тис. малих, з яких 244,9 тис. — мікропідприємства. Майже 95% усіх підприємств України — це малий і мікробізнес.
Загалом кількість підприємств за рік збільшилася на 13,4 тисячі.
Кількість зайнятих працівників становила 5,1 млн осіб.
Обсяг реалізованої продукції та послуг досяг 18,5 трлн грн, що на 18,2% більше, ніж у 2024 році. Цікавою є структура реалізації: ▪35,7% — великі підприємства; ▪44,8% — середні; ▪19,5% — малі підприємства, у тому числі лише 6,4% — мікропідприємства.
-
orest
-
10
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 4149
- З нами з: 10.03.14
- Подякував: 7459 раз.
- Подякували: 7046 раз.
-
-
Профіль
-
-
13
25
1
23
Додано: Чет 25 чер, 2026 19:57
Україна отримала 3,2 млрд євро від Європейського Союзу. Це перший транш бюджетної підтримки у межах нового фінансового інструменту Ukraine Support Loan. Ukraine Support Loan – це частина дворічної рамки підтримки України з боку ЄС на 2026-2027 роки, загальний обсяг - до 90 млрд євро. У 2026 році в межах Ukraine Support Loan Україні має бути доступно до 45 млрд євро. На щастя, дали хоч цю суму. А 5,9 млрд, призначених для закупівлі БПЛА, затримали. Пояснили відмову тим, що добре обізнані з схемами, на яких мародериться чи не половина коштів для безпілотників. Сказали, що закуплять самі по реальних цінах і передадуть БПЛА.
-
orest
-
10
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 4149
- З нами з: 10.03.14
- Подякував: 7459 раз.
- Подякували: 7046 раз.
-
-
Профіль
-
-
13
25
1
23
Додано: П'ят 26 чер, 2026 00:23
budivelnik написав:Чи є резон БІДНОМУ напрягатись ,якщо 3 млн з тих 10 млн йде субсидія в розмірі від 3000 грн... Бо якщо ці 3 млн напряжуться... їм просто знімуть субсидію... Таким чином НАДМІРНЕ оподаткування бідних створює умови коли їм працювати в рази менш вигідно ніж середнім і багатим....
Не бачу тут жодного протиріччя. Так, звісно, бідному працювати в рази менш вигідно, саме тому, що він бідний. Бо він за годину отримує мало, і це звісно менш вигідно . А не тому що в нього надмірне оподаткування. Навпаки, він ще й субсидію має. А шоб з'явився резон напрягатись, може треба навпаки, ще й субсидію забрати?. Тут і резон з'явиться. У вас все базується на тому, що бідні тому бідні, що в них податки високі. Я так не думаю, причини інші. Люди різні, хто що може, хто що хоче, та хто на шо вчився
Востаннє редагувалось sergey_sryvkin в П'ят 26 чер, 2026 00:29, всього редагувалось 1 раз.
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2400
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 706 раз.
- Подякували: 701 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 26 чер, 2026 00:28
moveton написав:[
Якщо ви не хочете розуміти, це ваше право. Ніхто вас не змусить і ніхто вам не допоможе 
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2400
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 706 раз.
- Подякували: 701 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
36714 |
39458459 |
Вів 23 чер, 2026 12:05 rjkz
|
|
|
2232 |
13913758 |
|
|
|
7978 |
24064781 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|