Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 29512952295329542955 ... 3937>

Какой курс доллара вы прогнозируете на конец первого квартала 2020 года?

Валютный рынок в контексте ДС 4.9 5 315
ниже 23
7%
22
23.01-23.50
9%
28
23.51-24.0
11%
34
24.01-24.5
18%
56
24.51-25.0
13%
40
25.01-25.5
17%
53
25.51-26
9%
29
выше 26
17%
53
Всього голосів : 315
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 15:59

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Зображення Чего и вам желаю . Надо нажать что бы увидеть картинку полностью .
С начала эпидемического сезона 26 человек умерло от осложнений гриппа. Ни один умерший не был привит против гриппа (с)Міністерство охорони здоров'я України
yama

Подякував: 3599 раз.
Подякували: 370 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 16:00

Pupsik написав:
  freeze написав:Да тут только по вскрытым никам по данным разведки оказались два народных депутата, высокопоставленный сотрудник минэкономики и тд.

а мені от цікаво, хто приховується за ніком "Лібо"...чим він по життю займається... :?

Работает в Минфине.
Монобанк - конченый недобанк :!:
vovan_prm
1

Подякував: 916 раз.
Подякували: 1173 раз.

Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 16:01

vovan_prm написав:
  Pupsik написав:
  freeze написав:Да тут только по вскрытым никам по данным разведки оказались два народных депутата, высокопоставленный сотрудник минэкономики и тд.

а мені от цікаво, хто приховується за ніком "Лібо"...чим він по життю займається... :?

Работает в Минфине.

иметься ввиду этот сайт и сайт https://minfin.com.ua/ua/ ?
С начала эпидемического сезона 26 человек умерло от осложнений гриппа. Ни один умерший не был привит против гриппа (с)Міністерство охорони здоров'я України
yama

Подякував: 3599 раз.
Подякували: 370 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 16:02

yama написав:немного в тему в преддверии Нормандской встречи, купил "шоколадку" по курсу 26,18 - и даже не спрашивайте как
-------------
про мої мрії не вважаю за потрібне звітуватися у нас на західній Україні зокрема у Львові прийнято казати як все погано приховуючи те добре що є, тобто прийнято скаржитися на життя щоб а) не заздрили б) не наврочити в) не напаскудили із заздрості . А розказувати про свої проблеми - тупо, це показувати свою слабкість якою можуть скористатися ,вдарити в це слабке місце.
Скажу так що маю певні проблеми з родичами, які не можна вирішити адекватними грошима (або й взагалі грошима), скажімо так ставши мільйонером (маючи нагоду купувати квартири і авто як одяг в магазині, ніколи не працювати і мати власного водія) звісно можна полегшити ситуацію і собі життя, завулювати проблеми, але не виправити. В теорії можна спробувати відкупитися великими грошима, але на душі\сердці від цього легше не стане . Це я до того, що навіть великі гроші не вирішують все или "богатые тоже плачут" :roll:

the single-minded pursuit of wealth often leads smart people to do incredibly stupid things — things that destroy what money can’t buy

https://hbr.org/2011/05/money-and-the-meaning-of-life

Being rich does not automatically lead to a rich life.
There is a difference between money and success.

etc.

Долярчик, як багато є достатньо?
Наприклад, мені маючи власне житло, достатньо наразі 4000 грн. в місяць.

Чому люди маючи більше чим достатньо ризикують всім, щоб мати ще більше.
Чесно кажучи не знаю. Це до Бені і Ахмєтки вопрос.

Чому люди, які здавалось мають дохріна грошей здаються нещасливими.
Мабуть щось з ними не так. Бабло є, а щастя нема.

і т.д.
позадавай собі такі питання, перед тим як ставити собі чергові меркатильні цілі
Востаннє редагувалось flyman в Нед 08 гру, 2019 16:14, всього редагувалось 1 раз.
Життя не ціль, лише подорож...it is the journey, not the destination.
zenpencils.com/comic/131-c-p-cavafy-ithaka/
flyman

Подякував: 995 раз.
Подякували: 1052 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 16:07

yama написав:В теорії можна спробувати відкупитися великими грошима, але на душі\сердці від цього легше не стане . Це я до того, що навіть великі гроші не вирішують все или "богатые тоже плачут"

... цікаво, цікаво...
- а як на рахунок того що" здоров'я - не купиш, але підкупити - можна? ;)
- або простіше:
- є гроші - можна хоч спробувати вилікувати ту, чи іншу хворобу... - є шанс!
- а от нема грошей - все! - БЕЗ ШАНСІВ!!! (тупо дохнеш)
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Заблокований
Подякував: 500 раз.
Подякували: 516 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 16:59

Долярчик написав:
  yama написав:В теорії можна спробувати відкупитися великими грошима, але на душі\сердці від цього легше не стане . Це я до того, що навіть великі гроші не вирішують все или "богатые тоже плачут"

... цікаво, цікаво...
- а як на рахунок того що" здоров'я - не купиш, але підкупити - можна? ;)
- або простіше:
- є гроші - можна хоч спробувати вилікувати ту, чи іншу хворобу... - є шанс!
- а от нема грошей - все! - БЕЗ ШАНСІВ!!! (тупо дохнеш)

На жаль мрії українців часом не корелюють з гаманцями.
От пишуть, что тормознувся ріст доходів.
https://news.finance.ua/ua/news/-/46136 ... -ekonomist

Без жартів.
"Свою миску в своїй квартирі" (автор Долярчик) - мабуть таким і мав би бути український середній клас,
Але з однією поправкою.
Квартира має бути велика і гарна,щоб помістилася велика родина і хотілося повертатися ввечері додому, інакше раніше було
"нас 50 млн.", всі пам"ятають, щоб часом не було "нас 25 млн."
На жаль огрядні дядьки з великими пузами і статками , не дають збутися концепції суспільства середнього класу.

Ну і на рахунок грошей на лікування, часом це потрібно - це коли генетика і т.п., але на 90% все в руках самої людини,менше жерти всілякого непотрібу, і це не лише кока та чіпси, це і вся та хрінотінь,якою забитий асортимент маркетів.
Натомість зараз от ринки забиті яблуками від бабульок по 10 грн. кг., домашні яйка і т.п., в Метро часом по акціях продаються органічні продукти, які дійсно смачніші - сир ,молоко,сметана, деколи , дуже не часто можна потішити себе -,органічними ковбасками, ну плюс мед,зелений чай - тонами,імпортоване сухе вино,самий простий хліб з мінімумом хімії,звичайно жодного натяку на цигарки та оковиту ,ну і т.п. - от і не потрібно коштів на ліки.

Так що загальну стандартну українську мрію я би сформулював так6
1. Три "В".
Велика родина в
великій квартирі в гарному місці в
великій машині ( не для понтів, а для безпеки)
2.Виключно здорова їжа без шкідливих звичок.
3.Гарний відпочинок,щоб не було "брудно,примітивно і дорого"
4.Ну і пасивний дохід,без цього ніяк, тут по можливостях звичайно, але як мінімум -має бути хоча б старенька однокімнатна біля зручної станції метро,щоб не сидіти за роботою до 70 років, і щоб державну допомогу,що дуже гучно називають пенсією можна було витрачати на бездомних тваринок, до прикладу.
5.А ще радіти щоденним сніжок або трава, кава або чай, гарна книга або кіно і т.п.

Ціна питання -"мінімум в плані пасивного доходу" - не така вже й велика. Старенька двійка біля гарного метро в Києві ще рік тому коштувала біля 40-45 тис.(зараз трохи більше вже), віддача - 500 дол. на місяць, в рік - 6 тис.дол.Головне-локація,звичайно.
Востаннє редагувалось Автор77 в Нед 08 гру, 2019 17:07, всього редагувалось 1 раз.
Автор77

Подякував: 67 раз.
Подякували: 835 раз.

Профіль
1
4
7
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 17:23

joik написав:А батіг можна передбачити, що у депозитарії Клінстрім сидять у довгострокових ОВГЗ саме американські фонди, які можуть у відповідний момент предявити іх до погашеня, навіть 50% зовнішнього боргу бюджет не потягне.

До чого тут бюджет і яким чином достроково їх пред'явити до погашення? Як дуже треба - продавайте на вторинному ринку, от тільки собі гірше буде
Faceless
Модератор

Подякував: 1141 раз.
Подякували: 6261 раз.

Профіль
7
2
3
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 17:29

asti написав:
  дарий написав:Тада еще боец! :!:Однако ухо держите востро, могут начаться и варианты, когда четкая вменяемость переходит в плавную деградацию царицы.... :wink:
Это да!
Просто мама привыкла ЗАРАБАТЫВАТЬ на валютных спекуляциях, а тут такое...

Вот честно.
Сложно представляю себе 67-летнюю женщину, которая занимается валютными спекуляциями и условно говоря "всегда в кедах".
При этом постоянно вертя СУММАМИ для "майнинга" новых СУМ, достаточных чтоб считать это серьезным заработком.
Ладно еще бы на форексе или на криптобирже, сидя в удобном кресле, и то.

П.С.В 67 лет сердце надо беречь, а не трепать себе нервы на валютном рынке. По-моему.
Я вот например в возрасте явно помоложе, пару дней не читаю форум, не смотрю на этот долбанный курс - так аж легче и спокойнее становится. Захожу почитать - начинаю нервировать :lol:, видя эти цифры.
Но куда денешься, если не читать... :mrgreen: Интересно п...ять. :mrgreen:
Востаннє редагувалось Alex2007 в Нед 08 гру, 2019 17:43, всього редагувалось 2 разів.
Alex2007
1

Подякував: 910 раз.
Подякували: 784 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 17:37

Alex2007 написав:Я вот например в возрасте явно помоложе, пару дней не читаю форум, не смотрю на этот долбанный курс - так легче аж становится. Захожу почитать - начинаю нервировать
Витька,извинись,я всё прощу)
Хокку: Питаю человека внутри себя...живу со вкусом...на аппетит не жалуюсь.Вопросы сюдою : 0966058778 секретарь ОхаnaСаня
Мизантрóп

Подякував: 472 раз.
Подякували: 544 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 17:47

Alex2007 написав:
  asti написав:
  дарий написав:Тада еще боец! :!:Однако ухо держите востро, могут начаться и варианты, когда четкая вменяемость переходит в плавную деградацию царицы.... :wink:
Просто мама привыкла ЗАРАБАТЫВАТЬ на валютных спекуляциях, а тут такое...
Сложно представляю себе 67-летнюю женщину, которая занимается валютными спекуляциями и условно говоря "всегда в кедах".
При этом постоянно вертя СУММАМИ для "майнинга" новых СУМ, достаточных чтоб считать это серьезным заработком.
Ладно еще бы на форексе или на криптобирже, сидя в удобном кресле...
Валютные спекуляции это не обязательно кеды. Летом купил, зимой продал...
Пірнач у гривню з валютного трампліну!
asti

Подякував: 42 раз.
Подякували: 258 раз.

Профіль
  #<1 ... 29512952295329542955 ... 3937>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: centurionus, ЛОБ і 1 гість