Подпись Будивельника это реальность или его фантазии?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 21 січ, 2011 23:52

1) Используем не съемную, пено-полистирольную опалубку
2) Разбиваем первую очередь на 12 захваток.
а) высота слоя - 60см
б) после заливки бетонщики переходят на парную захватку, а на первой монтируют: опалубку, арматуру и столы - подмости.
в) за сутки монтируют 1,2м (максимальная 1,5м в высоту), выдержка 10 суток (идет работа на других захватках, но парами 1-2, 3-4, 5-6 и т.д. ) после перекрывается пустотками и цикл повторяется.

Итого имеем:
Нулевой цикл - 30 дней (забор, вода, ток, кран, внутри-объектная дорога, монтаж бытовок - 10 дней. Котлован - 5, Фундамент 15)
4 этажа - 52 дня (т.к. один день х 4 идет на плиты перекрытия и монолитенье их)
Чердак + крыша - 5 - 15 дней (просто не знаю она у Вас плоская или скатно-ломанная)
Итого - 90 дней (три месяца).
И можно продавать.

Т.к. подготовка к сдаче и рекультивация территории займет дней 10 и демонтаж бытовок и забора дней 5 , то две очереди мы сделаем за 6 месяцев.
Но при условии что мгновенно продадим первую очередь!!!
Я понимаю что это маловероятное допущение, но уж что поделаеш... ;)
ПС
Понадобится три крановщика,...остальных не могу даже прикинуть так как нет буд. ген. плана и схем. :)
А вот бетононасос Вам действительно не нужен. т.к. проще корытами на верх подавать, да и с высокими марками бетона он не работает...

П.П.С
Производство пенополистирольных блоков имени Вас - прийдется освоить в подсобном хозяйстве, благо технология примитивная, а вот на себестоимость влияет благотворно, наряду с экономией бетона... :lol:
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 01:12

1) Используем не съемную, пено-полистирольную опалубку

І вже мене далі це все не цікавить . по двох причинах
1 Я забороняю для себе використання пінопласту всередині приміщень , у Вас же всі внутрішні стіни - пінопластові ( нехай в 2 см товщиною і заштукатурений) , але для мене це табу.
2 Бетон я подаю не відрами і кошиками , а з туфельки в 0,8 м куб ( це позволяє мені економити робочий час крану ) , і подати з цієї туфельки в отвори не съемную, пено-полистирольную опалубку - досить проблематично , якщо не використовувати якихось додаткових приспосіблень
3 По Вашим теоретичним розрахункам по часу я виграю 4 місяці ( як правило виграшу не буде і Ви це чудово розумієте , але поговорити звичайно можете ) , а програю вартість цієї опалубки і пінопласт всередині приміщення.
4 Так як я використовую монолітний залізо-бетон , то його товщина становить 15 см , використання приведенної Вами опалубки змусить мене збільшити товщину стіни до 25 см , таким чином виграш в теоретичних 4 місяці буде мені коштувати додаткових :

120 м погонних стіни х 12 м висоти х ( 0,25 м - 0,15 м ) перерозхід бетону =144 м куб х 560 грн =80000грн
Назва виробу. Габаритні розміри__________________________Оптова ціна
Незнімна пінополістирольна опалубка 5 щільність ___1000х250х250______24 грн шт
Незнімна пінополістирольна опалубка 35 щільність__1000х250х250______30 грн шт

Нам потрібно приблизно 6 000 блоків , що дорівнює від 150 000 до 180 000 грн .
Таким чином Ваше теоретичне прискорення в 4 місяціобійдеться для мене додатковими витратами в :
80000 + 150 000/180 000 = 230-260К гривень - на матеріали
Так як оплата праці моїх працівників привязана до виробітку , то за вкладання додаткових 150 м куб бетону я змущений буду оплатити ще приблизно 30000 грн заробітної плати .
Отже під час кризи в 2009-2010 році я отримував щорічний прибуток в 300 000 грн .
Ваша пропозиція залишила б мене повністю без прибутку в якомусь одному з цих років , а єдиний виграш від цієї пропозиції полягав би в тому що просто на протязі 4 місяців в мене б довше простояло готове житло :wink:


Так що ще раз кажу - теорія це добре , але практика переплюне практично будь які теоретичні знання отримані на 3-4 курсі ІБФ :D
Производство пенополистирольных блоков имени Вас - прийдется освоить в подсобном хозяйстве, благо технология примитивная, а вот на себестоимость влияет благотворно, наряду с экономией бетона...

Я не виготовляю піно-полістирольні блоки , я відразу всередину опалубки перед заливанням бетону вкладаю задюбельовані пінополістирольні плити з габаритними розмірами в 3 м х 1 м х 0,15 м .

Якщо для Вас критично по часу , то Використовуючи панельну технологію ( також є своєрідне ноу- хау по кріпленню панелей між собою , тому панелі потрібно виготовляти на майданчику по спец/розмірах :D )
Можу збудувати коробку в 600 кв м за 3 місяці , але практика показала , що додаткові роботи по утепленню( зробити сендвіч-панель з внутрішнім шаром утеплення - можливо , але змонтувати так щоб потім не вирівнювати фасади - не можливо :cry: ) і додаткові затрати по збільшенню арматури - зїдали всю економію яка була отримана по часу.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 01:32

Это видимо новое физическое измерение открыли?! :lol: :lol: :lol: Заполнение пенополистерольного блока бетоном не только в пустотах, но и вместо самого пенополистирола???!!! :cry:
Вы конечно практик, но иногда на поворотах Вас заносит...
Это не считая того, что расход самого бетона при использовании блоков уменьшается на 20-25%! :)
Ведь судя по этажности - Вам хватит и 10 сантиметров монолитного железо-бетона, а использование 15ти сантиметров - это технологическая необходимость?!

Вариант Б - использование пластиковой опалубки, что требует смазки раз в 5 циклов и позволяет подавать бетон быстрей. Уменьшается вес опалубки, легкость мыться и снижаются трудозатраты...
Ну и конечно, работа в две основные и ночную дополнительную (заготовительно - подготовительную) смену позволит уложится в те же 6 месяцев, но оставит расход на вибропресование и бетон на Вашем обычном уровне... А вот оборачиваемость денег у Вас вырастет в два раза, соответственно прибыль Вы получите не 300, а 600 тысяч за год, что есть Очень-Очень-ЗУПА-ГУД!!!

ПС
Производство пенополистирольных блоков требует: форм, компрессора, хим. массы и себестоимость в 12-15 гривен за блок Вам обеспечена, это на случай если деньги Вы любите больше чем свои фобии, табу и другие забубоны... ;)

ППС
Вообще то странно Выглядит - я уговариваю Вас секономить деньги, а Вы "отбрыкиваетесь"?! 8)
Востаннє редагувалось Нинь ХАО в Суб 22 січ, 2011 01:52, всього редагувалось 1 раз.
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 01:51

Это не считая того, что расход самого бетона при использовании блоков уменьшается на 20-25%!

Шановний , Ви напевно виробник обладнання для виробництва незйомної опалубки :?:
Отже , якщо я бачу розмір блока 1 м х 0,25 м х 0,25 м , то я прекрасно знаю що обєм бетону який зайде в цей блок буде менший на обєм пінопласту з якого цей блок виготовлений, але при цьому я прекрасно знаю що там де цього бетону не має - там міцність конструкції ослаблена.Розрахунки на міцність при товщині стіни в 30-40 см - можна й не проводити , а от при товщині стіни в 15 см і висоті в 15 м - отримуємо таку нехілу тонкостінну діафрагму і якщо в якихось точках переріз буде 10 см і як на зло в цій самій точці зберуться два камінчика наповнювача з розміром коло 5 см кожен ( гости позволяють ) - що я отримаю :?: Перекриття на голову :!: І для чого , для того щоб рекорд в швидкості зведення будинків перекривати :?:

Так що запамятайте правила які в бізнесі дуже сильно потрібно поважати
а - Де тонко , там і рветься
б - тихше їдеш - далі будеш.

І останнє
Неоднократно заявляв що обговорення технологічних питання на сторінках форума - нагадує бесіду двох трієчників , які думають що виглядають геніями на фоні тих кому й не потрібно знати про що йде розмова .
Тому якщо маєте якісь пропозиції - не засмічуйте гілку , звертайтесь в приватну скриньку
Якщо хочете похвастатись якимись двома-трьома вивченними словами - тут цього не оцінять
Якщо знаєте не теоретичну , а практично перевірену схему найдешевшого по ціна/якість будівництва - будуйте самі і захоплюйте ринок
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 02:11

budivelnik написав:Шановний , Ви напевно виробник обладнання для виробництва незйомної опалубки :?:

Ні, я вважаю, що зменьшення витрат - це голове завдання инженера-проектувальника, якщо в Вас інша думка, я це поважаю, але не погоджуюсь!
budivelnik написав:Отже , якщо я бачу розмір блока 1 м х 0,25 м х 0,25 м , то я прекрасно знаю що обєм бетону який зайде в цей блок буде менший на обєм пінопласту з якого цей блок виготовлений, але при цьому я прекрасно знаю що там де цього бетону не має - там міцність конструкції ослаблена.Розрахунки на міцність при товщині стіни в 30-40 см - можна й не проводити , а от при товщині стіни в 15 см і висоті в 15 м - отримуємо таку нехілу тонкостінну діафрагму і якщо в якихось точках переріз буде 10 см і як на зло в цій самій точці зберуться два камінчика наповнювача з розміром коло 5 см кожен ( гости позволяють ) - що я отримаю :?: Перекриття на голову :!: І для чого , для того щоб рекорд в швидкості зведення будинків перекривати :?:

По перше не гости, а ДСТУ, по друге до чого тоді Ваши розрахунки по міфічним мов би потрібним бетонокубам, та людино-годинам праці ,а по третє - зазвичай, закладается найменьший, з відповидаючих вимогам просторовой жорткости, та міцності елемент, а не який заманетця з п’ятикратною похибкою в більший бік!
budivelnik написав:Так що запамятайте правила які в бізнесі дуже сильно потрібно поважати
а - Де тонко , там і рветься
б - тихше їдеш - далі будеш.

І останнє
Неоднократно заявляв що обговорення технологічних питання на сторінках форума - нагадує бесіду двох трієчників , які думають що виглядають геніями на фоні тих кому й не потрібно знати про що йде розмова .
Тому якщо маєте якісь пропозиції - не засмічуйте гілку , звертайтесь в приватну скриньку
Якщо хочете похвастатись якимись двома-трьома вивченними словами - тут цього не оцінять
Якщо знаєте не теоретичну , а практично перевірену схему найдешевшого по ціна/якість будівництва - будуйте самі і захоплюйте ринок

Динозаври колись поступилися "місцем" савцям, тому що були консервативни, та повільні у змінах...
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 10:07

Нинь ХАО
Поддержу будивельника - это ветка не о технологии строительства.
Что мешает вам создать другую ветку?
Перенесите туда посты и продолжайте дискуссию о технологии там...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 10:50

Если Вы посмотрите выше, то окажется что я говорил о завышенной себестоимости без деталей, а Будивельник выдал мне тех задание с определенными параметрами. На основе которого, я должен был показать перерасход средств на строительство! :) Я думаю что с заданием справился ?! :D И технических подробностей больше не требуется! 8)
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 11:08

Я думаю что с заданием справился ?!

1 Ні не справились , адже не запропонували нічого нового . Оповідання про економію часу яке виникає за рахунок додаткового вкладання 150 000 грн в незьомну опалубку + вже готова незьомна опалубка розрахована на товщини стін від 25 см , в мене запроектовано 15 , тому замовляти індивідуально , або розвивати новий напрямок бізнесу як виробництво цієї опалубки -*мені не цікаво.
2 Я показав реальний обєкт і реальні розрахунки які підтверджуються вже готовим обєктом. Чи можете Ви свої теоретичні розрахунки підтвердити якимось обєктом :?: Якщо можете , то яка там ціна ( адже Ви розповідаєте що зекономили час і ресурси ) в мене 700 за квадрат ( сьогодні можете приходити + мацати+купувати ) а у Вас яка ціна. :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 12:03

budivelnik написав:1 Ні не справились , адже не запропонували нічого нового . Оповідання про економію часу яке виникає за рахунок додаткового вкладання 150 000 грн в незьомну опалубку + вже готова незьомна опалубка розрахована на товщини стін від 25 см , в мене запроектовано 15 , тому замовляти індивідуально , або розвивати новий напрямок бізнесу як виробництво цієї опалубки -*мені не цікаво.

Я Вам предлагаю за сезон сдать две очереди вместо одной. Т.о. - 600(прибыль от продажи двух обьектов) - 150(затраты на несъемную опалубку)
+ 15 (экономия на бетоне и мойке-смазки опалубки) = 465 тысяч
А Вы хотите заработать за год 300, так что больше 300 или 465 ??? :lol:
budivelnik написав:2 Я показав реальний обєкт і ...

Вы как то со своей позицией определитесь?! А то в каждом посте сами себе и противоречите:
budivelnik написав:І останнє
Неоднократно заявляв що обговорення технологічних питання на сторінках форума - нагадує бесіду двох трієчників , які думають що виглядають геніями на фоні тих кому й не потрібно знати про що йде розмова .
Тому якщо маєте якісь пропозиції - не засмічуйте гілку...
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 13:16

Я Вам предлагаю за сезон сдать две очереди вместо одной. Т.о. - 600(прибыль от продажи двух обьектов) - 150(затраты на несъемную опалубку)
+ 15 (экономия на бетоне и мойке-смазки опалубки) = 465 тысяч
А Вы хотите заработать за год 300, так что больше 300 или 465 ???

Шановний
Верхом ідіотизму вважаю оповідання з слідуючим змістом:
Працюйте в два рази більше і отримаєте в півтора рази більше прибуток.

В чому тоді суть ефективності роботи :?:
Ефективно це - мінімальні затрати - максимальний результат . Я не хочу рвати жили в два рази сильніше , щоб отримати в півтора рази більше.

І останнє
Теорія - це теорія , а практика - це практика.
Внаслідок того , що Ви постійно уникаєте відповіді на запитання
Якими реальними обєктами Ви можете засвідчити правильність Ваших теоретичних розрахунків :?:
Я роблю висновок
Перед мною студент 3-4 курсу , який тільки що захистив курсову і пробує цим похизуватись , який не має жодного поняття з чого складається реальне будівництво .
Як приклад
Ваші пропозиції___________________________________________мої реалії
1) Используем не съемную, пено-полистирольную опалубку___використовую плиту ОСБ ,
втрати 150-180К грн на 600 кв м___________________________яку після 2 обертів , кладу на підлогу
300 грн на кв м _________________________________________замість стяжки витрати 0 . а економія в
_____________________________________________________ 150-180К позволяє мені оплатити з/плату
________________________________________________10 чоловік на протязі 3-4 місяців і за цей час
___________________________________________________ці люди працюють , а не бють байдики
2) Разбиваем первую очередь на 12 захваток.______________Розбиваю на 4 захватки
а) высота слоя - 60см___________________________________висота шару 100-115 см
б) после заливки бетонщики переходят на парную захватку, ___те саме
а на первой монтируют: опалубку, арматуру и столы _________.те саме , за виключенням того , що
в) за сутки монтируют 1,2м (максимальная 1,5м в высоту), ____перекриття не пустотки , а монолітне
выдержка 10 суток (идет работа на других захватках, _______ витримка на шарі 10 діб ,
но парами 1-2, 3-4, 5-6 и т.д. )_____________________________економлю різницю між вартістю готової после перекрывается пустотками и цикл повторяется.________плити і вартістю монолітного перекриття


Так що Ви описали нового :?:
Ви просто забули що будинок це не тільки каркас , але й море робіт які до каркасу не мають жодного відношення . Я наприклад коли роблю стіни то відразу в них закладаю електророзводку з коробками , щоб потім не довбати, і так далі.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: gonchik74 і 14 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
48 24771
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 чер, 2010 14:17
mortimer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron