Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42364237423842394240 ... 7891>
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 15:48

  andrijk777 написав:Я чекаю. Скільки років чекати?
В мене надія одна - смерть Путіна.
Всі інші надії, в тому числі на крах економіки РФ, громадянська війна, внутрішній конфлікт(не знаю що то таке) - марні.

Зачем прям крах. Гражданская война, отрицательное усиление. Тарапыться не надо, это как с контрнаступлением и сусликом:
- видишь суслика?
- А он есть!
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 15:49

  vitaliian написав:
  ЛАД написав:Вы верно описали роль экономики, но Hotab имеет ввиду, что наша экономика имеет очень небольшое значение, т.к. наша армия (и не только) опирается на экономику партнёров.
претензии не столько к сути а к манипулятивной форме подачи.
........

Манипулятивная форма подачи присутствует, но мне просто надоело это обсуждать. Так же, как обвинения в "нарративах" и пр. Тем более, что часто об этом пишут люди, от которых не видно постов по сути.
Поэтому отметил только реальную мысль Hotab"а, которая в общем отражает реальную ситуацию.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 15:56

  stm написав:
  andrijk777 написав:Я чекаю. Скільки років чекати?
В мене надія одна - смерть Путіна.
Всі інші надії, в тому числі на крах економіки РФ, громадянська війна, внутрішній конфлікт(не знаю що то таке) - марні.

Зачем прям крах. Гражданская война, отрицательное усиление. Тарапыться не надо, это как с контрнаступлением и сусликом:
- видишь суслика?
- А он есть!

Тоже хороший ответ Puente.
Оно, конечно, всё возможно. Даже Союз развалился совершенно неожиданно. Но пока каких-то сколько-нибудь серьёзных/надёжных предпосылок к этому не видно.
Хотя, может, и суслик. :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:05

  budivelnik написав:
  andrijk777 написав:Я до нічого не закликаю. Я об'єктивно оцінюю реальність, на відміну від багатьох на цьому форумі.
*про кількість авто почав не я. Люди чомусь бачать як все погано в РФ, але в упор не бачать як в Україні.
Це не обєктивна оцінка
Це оцінка страхопуда,який переляканий проросійською пропогандою...

1 Оцінювати треба в динаміці
До 2004 року вважалось що ВВП на особу в педерації в ; рази вище ніж в Україні
До 2008 року і мінімалка і середня була менша в Україні
Десь в 2014 - українська мінімалка догнала російську
2 Не ми везли унітази з росії а росіяни від нас
3 Ще в далекому 2009 році, на сторінках цього форуму я пробував пояснити
Випуск ракет/танків - хоч і збільшує ВВП...але не збільшує кількості ковбаси/масла в бутерброді
4 Станом на сьогодні нафтогазові доходи впали в 2 рази
4 Станом на сьогодні в педераційників проблема з доступом до якісних товарів послуг...

Тому в мене запитання
Хто в гіршій ситуації
Той в кого доступ до товарів послуг впав за останні 10 років в 4 рази
Чи той в кого впав в 2 рази? ( навіть при умові що в другого рівень на зараз - нижчий, але через рік/два такого руху стане вищий ніж в першого

Подивись на назву теми.
Ми говоримо про війну і можливіть вести військові дії а не про рівень життя!
Ти підміняєш тему.
Вже вище згадали про Корею. Я нагадаю що в СРСР був в рази нижчий рівень життя ніж в Рейху, але він переміг.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:07

  ЛАД написав:Тоже хороший ответ Puente.
Оно, конечно, всё возможно. Даже Союз развалился совершенно неожиданно. Но пока каких-то сколько-нибудь серьёзных/надёжных предпосылок к этому не видно.
Хотя, может, и суслик. :)

Просто противно смотреть на значительно участившиеся ослабление долларами и евро Украины. Даже Япония и Австралия ослабляют. Так им мало, пошли F16 и Atacams. Просто Немає більше сечі терпіти ці борошна!!!
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:25

⚡🇩🇪🇺🇦⚡ Німеччина може надати Україні винищувачі Eurofighter Typhoon.
🔺 Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю французькій газеті Ouest France. Глава оборонного відомства України закликав додати ці літаки до "авіаційної коаліції" та провести навчання українських льотчиків з управління цими винищувачами.
🔹 Резніков підкреслив, що Україні потрібно близько 120 сучасних винищувачів.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4879
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:36

  stm написав:
  ЛАД написав:Тоже хороший ответ Puente.
Оно, конечно, всё возможно. Даже Союз развалился совершенно неожиданно. Но пока каких-то сколько-нибудь серьёзных/надёжных предпосылок к этому не видно.
Хотя, может, и суслик. :)

Просто противно смотреть на значительно участившиеся ослабление долларами и евро Украины. Даже Япония и Австралия ослабляют. Так им мало, пошли F16 и Atacams. Просто Немає більше сечі терпіти ці борошна!!!

Понимаю Ваш сарказм, но нам вполне хватает ослабления за счёт агрессии РФ, регулярных обстрелов, массовой миграции (как внутри страны, так и за рубеж) и пр.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:58

  drevlyanin написав:
  detroytred написав:Там все, як треба.
Більше не скажу))


Нафіга ...?

Соррі. Там все, як треба.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 17:13

Все буде добре! Все буде УСПІХ! Все буде Україна!©®™

  Banderlog написав:
  Успіх написав: а також законом про "відновлення виплат 100К"(як було раніше) - ммммммммм... бойовий дух солдатів зразу б піднявся і зашкалив на всі 100500%!!!👍 :D
та хріну нам замість петрушки
. То було раніше поки треба було набрати масу. А зараз вони думають, що нікуди ми вже не дінемось з підводної лодки.

Я от в цьому всьому не розумію 2 моменти:
1. От в глибоких тилах залишили лише голу з/п 20К, а премію 30К зняли. Ну то вже хоч з/п було підняти до 30К(хоча б) - а то при такому рості цін, що вони(там "на горі") думають?! Що висмикнули простих столярів/трактористів/офісменеджерів/баристів і т.п. з цивільного життя/з сім'ї і їм буде достатньо 20К для забезпечення вдома сім'ї і всякого побуту, які робили самі "висмикнуті" - типу, щось поремонтувати... /поле зорати/посадити/обробити, з дітьми побути, поки дружина на роботі, чи в садок/школу завести/завезти і ще купу різних побутових речей/робіт???
Тобто, якщо висмикнули годувальника/робітника з сім'ї, то треба щоб крім з/п яку приносив чоловік, ще хтось ту всю домашню роботу робив, або!!! Або її потрібно оплачувати!(тобто, наймати майстра поремонтувати змішувач, резетку... наймати тракториста зорати... людей найняти - засіяти/обробити... і т.д.)
Тобто - це все потрібно оплатити, раз висмикнули/забрали "основну опору сім'ї"!

2. Бойовим розрахункам/екіпажам бойової машини(до яких я не входжу) НЕ потрібно було обрізати 100К премії до 30К, так як в них досить небезпечна і важка робота!
Як йде близька "атвєтка" - то що бігти з "гвоздики" до бліндажу, а що перечекати в ній(яка осколками прошивається на раз/два) - ще те "задоволення"!

Але - все буде добре! :wink: :D
Востаннє редагувалось Успіх в Вів 30 тра, 2023 18:36, всього редагувалось 2 разів.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 17:40

Успіху

Відтепер дозволяється 30 днів щорічна відпустка + 10 днів за сімейними обставинами. Про це повідомила начальник прес-служби Львівського ОТЦК та СП капітан Марія Левко.

«Дуже важливий законопроект, який був необхідний військовим. Це демонструє повагу до військових та необхідність дослухатися до їх запитів. Потрібен відпочинок, коли ти виконуєш найважчу роботу», – сказав нардеп Гончаренко.

Законопроєкт проголосований у першому читанні, у найближчий час буде розглянутий у другому та остаточно прийнятий Радою.
https://varta1.com.ua/news/verhovna-rad ... 65725.html

Ну і мабуть для збільшення потенціалу:
*Сьогодні, 30 травня, парламент прийняв законопроєкт №9281 про зниження граничного віку призовників з 27 до 25 років. Про це повідомив нардеп від «Голосу» Ярослав Железняк.

Граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників зменшився на два роки.*
https://varta1.com.ua/news/v-ukrayini-z ... 65726.html

Пригадався один вираз...
Востаннє редагувалось detroytred в Вів 30 тра, 2023 17:45, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 42364237423842394240 ... 7891>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188491
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621221
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама