Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81178118811981208121 ... 8331>
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:43

  detroytred написав:
  Прохожий написав:
  detroytred написав:Капець....
Ти пробив дніще.
Ще й отак злитися.

самокритика это похвально конечно но...

кстати верни аву будет органично)

)))
Смішно з тебе.

А давай я знайду свої відповіді чому я не на фронті. Може й прямо особисто саме тобі.
Тоді ти що?
Давай визначемося, бо потім втринадцяте зілл'єшся, як ні чого не бувало)))

5 куо. ти бздиш, давай тоді що?
Просто вибачишся?)))
Та ні, після отаких твоїх викрутасів це замало.

Саме тому з отакими шакалами тіко гроші вперед...
Да і зря мабуть час марнував на пошук. Ти просто вдванадцяте просто злився. Як отой хлопчик і Тітоміра.
Ти й мабуть і в житті так робиш...

"Мені поки легше визнати, що помилився - з отим другим. Вибачитися. Вибачай.
(А потім буде бажання пошукати і знайти. Чекай. Я пошукаю і другого. Потім.)"


лэди ГаГа зажигает)
не ну Украина должна была послать на евровиденье детройтреда, было гарантировано 1е место)))
Прохожий
 
Повідомлень: 13704
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:44

  M-Audio написав:
  Andrey2512 написав:
  M-Audio написав:А что не так с ситуацией с президентом? Или вы из тех, кто вопит на всех доступных углах "пачиму не объявлен стан войны"?

Я про выборы. К тому, что необходима законность и легитимность президента для принятия важных решений.

Или разъяснение КСУ. Уже 12 мая, где шевеления?

С законностью и так всё в порядке, не нужно шевеление КСУ. А легитимность решением КСУ не устанавливается, она или есть, или её нет. Вон в одной соседней стране есть и решение суда, и даже результаты референдума, а легитимности нет.

Мне даже кажется, что лигитимность не бинарна, и вполне может быть частичной. Вот, например, как мне видится это в отношении Зеленского сейчас. Я не голосовал за эту кандидатуру на выборах, и считаю, что этот человек не достоин данного поста (что тогда, что сейчас). Но раз уж выборы показали такой результат, я с ним согласился, как и с тем, что этот человек отныне имеет право принимать обязательные к исполнению решения, а я соглашаюсь их исполнять не только под угрозой наказания, но и потому что понимаю, что так функционирует государство, и в целом это более правильно и продуктивно, чем анархия. Своё несогласие я имею шанс высказать на следующих выборах в сроки, определенные конституцией. Но в указанные сроки выборы не состоялись, то есть условия договора нарушены, и теперь этот человек моего согласия на занимание этой должности не имеет (как и не имеет согласия миллионов других людей, которые или не голосовали за него изначально, или изменили свою точку зрения с тех пор). Что это значит практически, если по закону он продолжает оставаться действующим президентом, и продолжает принимать решения, обязательные к исполнению? Самую малость: просто теперь каждый сам за себя. Каждый сам для себя может решить, должен ли он подчиняться этой власти, или действовать по-другому, в собственных интересах (не забывая, что право и возможность власти наказать за неподчинение никуда не делось). И никто больше не вправе упрекнуть человека, решившего идти своим путём, в "предательстве", "измене" и подобном.

легітимність така ж бінарна як у легітимного, а з легальністю за 9 днів ніяк
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35127
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1583 раз.
Подякували: 2774 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:45

Що зараз відбувається на півночі Харківської області
Скорик зазначив, що в районах населених пунктів Стрілеча, Красне, Пильне, Борисівка, ідуть позиційні бої. Депутат висловив думку, що наші Збройні Сили вже сьогодні можуть закінчити зачистку цієї території від ворога.

Наскільки б там пафосно не розповідали росіяни, що вони просуваються вглиб нашої території, але їхній запал пропав. До речі, треба зробити аналогію, що росіяни йдуть в наступ зазвичай після якихось свят, як це було і 24 лютого, і ми прогнозували, що після 9 травня вони теж будуть робити якісь дії,
– сказав він.


https://24tv.ua/rosiya-nastupaye-pivnoc ... a_n2553230
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23424
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:45

Реальний кейс

В суді комбриг тупо заявив -- "да в мене багато паперів на столі. Мало лі що я підписую" (так само й заявив) --- і суддя тупо оцю дурню (а по суті злочин -- халатне виконання своїх службових обов'язків) прийняв, що Комбриг не відповідає за підписаний ЇМ же документ.
А справа була не просто серйозна, а серйозніше нікуди...

Комбригу прокатило)), а отому командиру підрозділу ТРО може ні.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:47

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  yanyura написав:Почитал ветку - почему-то ни слова о сегодняшней атаке НПЗ в волгограде
Як написав забутий всіма Том Купер, про атаки на НПЗ - а як це впливає на наступ расіян?
d44
 
Повідомлень: 335
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:49

  flyman написав:
  Andrey2512 написав:Есть какое-то решение КСУ по ситуации с президентом? Или нам нужно верить честному слову, что всё окей?)

є трактування ЦВК, але воно ніяк не прояснює статус кульгавої качки

Точно говорю, "пачиму до сих пор нет стана війни?". Уже многократно разжёвано всё, но "пачиму" не прекращаются. Так и тут "пачиму нет решения конституционного суда"? Может потому что не надо ничего решать, всё уже давно решено? Я уверен - будет решение, слово в слово повторяющее очевидные вещи, и всё равно найдуться вопящие "пачиму президент нелегитимный не уходит"? И даже не те, кто зарплату за это от ФСБ получает, а свои же, доморощенные.
M-Audio
 
Повідомлень: 2965
З нами з: 23.03.11
Подякував: 574 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:51

  Прохожий написав:
  detroytred написав:
  Прохожий написав:самокритика это похвально конечно но...

кстати верни аву будет органично)

)))
Смішно з тебе.

А давай я знайду свої відповіді чому я не на фронті. Може й прямо особисто саме тобі.
Тоді ти що?
Давай визначемося, бо потім втринадцяте зілл'єшся, як ні чого не бувало)))

5 куо. ти бздиш, давай тоді що?
Просто вибачишся?)))
Та ні, після отаких твоїх викрутасів це замало.

Саме тому з отакими шакалами тіко гроші вперед...
Да і зря мабуть час марнував на пошук. Ти просто вдванадцяте просто злився. Як отой хлопчик і Тітоміра.
Ти й мабуть і в житті так робиш...

"Мені поки легше визнати, що помилився - з отим другим. Вибачитися. Вибачай.
(А потім буде бажання пошукати і знайти. Чекай. Я пошукаю і другого. Потім.)"


лэди ГаГа зажигает)
не ну Украина должна была послать на евровиденье детройтреда, было гарантировано 1е место)))

Що, блєді ПроПро третій член зграї, і по цьому питанню глупо підміняєш предмет?
І подивись: стосовно двох фронтовиків було визначено одразу -- помилився, то вибачаюсь. Я вибачився. Саме про вибачення було.
Про гроші, то з інших справ. Раніших.

Добре. Генерити нове ти можеш нескінченно. Факт найкумеднішого твого зливу а-ля хлопичик в Тітоміра, зафіксован.
Тепер будеш звертатися, одразу вказуй мету.
А краще пиши по темі. Нехай і отакий опущений...
Востаннє редагувалось detroytred в Нед 12 тра, 2024 18:54, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:51

  stm написав:
  budivelnik написав:Теж мені-знайшли чим цікавитись...
Мені наприклад цікава думка stm
Чи міг командир Бригади не підписати акт про прийняття оборонних споруд...якщо на підставі побаченого і відповідних документів Президент України ще місяць тому особисто відзвітував у своєму зверненні до народу України -що він особисто проінспектував підготовку цих споруд і все там згідно плану виконано на 98%....

Пані STM - можете перевірити підписи і визначити кого на звалище історії..а то так невдобно перед населенням ( в черговий раз надуреним власнообраним Президентом)

Президент если на вас приедет посмотреть а вы херню по кку сделаете, тоже гнать надо Президента?
Объясняю, там командира будут дрючить за невыполнение приказа или за подлог документов. Я не совсем вижу картину. Это снизу первый шаг. Потом выше, приказ был отдан, на бумаге числилось техника, люди их ВОС. Командир утверждает что техники какой-то никогда не было. Поэтому это уже 2 документа подписанные командиром акт приёма-передачи и что идёт в бой. Нехорошо пока для командира. Но адвокат будет искать доказательства что командира заставили. И это не словесности. Это желательно что бы нашлись свидетели под присягой утверждающие что такую же херню уже имели от ФИО и должность начальника этих командиров. Тогда командир идёт свидетелем, а не главным обвиняемым. Фортификации это отдельная тема. Там проектная документация и денежные поступления. И я прям очень не уверенна что командир подписывал акт ввода в эксплуатацию фортификаций, мне кажется это не его парафия. Там заказчик крупнее командира всегда. Военная администрация. И подписи другие.
Мене завжди цікавлять дебати з людиною яка
а - має що сказати
б - може відстояти свою думку
в - старається зрозуміти думку опонента.
Попробуємо? :oops:
Мене не цікавить технічні деталі по підпису тих чи інших виконавців...
Мене навіть не цікавить як їх накажуть...
Мене цікавить дещо інше.
Перше - чи є консультації між підрозділами офісу Президента?
Повинен же бути хтось хто відповідає за тактику
Хтось за стратегію
Хтось за піар
а хтось за охорону..і ще добрих пару десятків хтось ( в мене б цих хтось було мінімум 350 осіб , 7*7*7.... це не тому що я люблю сімки чи карти , це відголоски СРСР - найкраще керувати коли в тебе в прямій підлеглості всього 7 осіб, а ці сім повинні мати в своїй ще по 7...і якщо хочуть ті 350 можуть мати кожен ще по 7....)
Тому
Як сталосья що
а -Президент поїхав на Харківщину
Хтось мав організовувати цю поїздку, хтось повинен був знати про стан справ з оборонними укріпленнями ( хтось з тетьої сімки за тиждень перед цим особисто повинен був обїздити всі 200 км і довести своєму керівнику з другої сімки -що він бачив і тоді на засіданні Президента з першою сімкою - повинно бути прийняте рішення
їхати/не їхати
як висвітлювати поїздку
які негативи можуть бути , якщо хтось в ланцюжку цих сімок чогось недодивився...
Як на мене
Недодивився Буданов - не доповів що висока ймовірність наступу саме на Харківському напрямку , а раз так, то ймовірні негаразди в організації оборони будуть вскриті і якщо Президент в квітні заявить що все нормально - то в травні виявиться що він збрехав
Буданов -це один ланцюжок
Тепер- ніхто не перевірив реальний стан справ..і знову підстава, Президент заявив що все добре - а по факту клейма ставити нікуди....
Ладно з Будановим і Перевіркою реального стану справ
А хто з аналітиків прорахував що буде якщо буде?...

От і виходить
Якщо керує тільки 1+6...то подібних помилок буде ще вагон і кожна з цих помилок це мінус тисячі життів Українців...
То може на цих прикладах показувати хибність обраної моделі і розширяти канали зворотнього звязку...які все одно будуть впиратись в першу сімку...але якщо прийняти правило раз в тиждень збиратись в ширшому складі 1+7+49 , а раз в місяць 1+7+49+343 - і кожному з присутніх дати 5 хвилин на донесення того що він вважає за потрібне - то може ситуація покращиться?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:51

Белгород

vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23424
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 18:52

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:В суді комбриг тупо заявив -- "да в мене багато паперів на столі. Мало лі що я підписую" (так само й заявив) --- і суддя тупо оцю дурню (а по суті злочин -- халатне виконання своїх службових обов'язків) прийняв, що Комбриг не відповідає за підписаний ЇМ же документ.

У меня сосед ЗСУ пропал 7 мес. назад по Донецком. На днях пришли с военкомата спрашивать у матери - где сын, принесли ему повестку. Она обомлела. А выписывал повестку сосед этажом ниже, который работает в военкомате по выдаче повесток))
А как так получилось спрашиваем у него. Ты ведь прекрасно знаешь, что он пропал и к тебе даже обращались за помощью в розыске. Пожимает плечами - на столе лежат куча повесток, расписываюсь не глядя и передаю далее по цепочке... А как он вообще может числится в списках, ведь он же пропал? Ответ - у нас такой бордак...
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 7979
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 837 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 81178118811981208121 ... 8331>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: fox767676 і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199574
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650233
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама