Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 796797798799800 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 01:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

хто б там що не казав а найкраща і найкрутіша локація для життя це тут
дивитися google maps або просто в google.com
топчик - 49.88082973848207, 23.99196316410418 правда я б додав вертолітний майданчик тоді було б якраз добре. Там по тій же "дорозі" вміститься ще зо 20 ... :mrgreen:

а далі все на купу але обовязково біля зелені і недалеко від центру
49.81972773997803, 24.033309617963155
49.824363471333356, 24.039051385286566
49.81916657017647, 24.03122057674736
yama
 
Повідомлень: 4776
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9004 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 01:28

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  kozlodoev написав:Емоції захоплюють голову і вже ніхто навіть не виходить на місце аби оцінити всю фейковість назв, треба купляти вже і тепер.

Дуже складно емоціям не захоплювати голову, коли з усіх кутків тільки й чути що буде дорожай. Коли всі ці новоспечені "ріелтори блогери" спамлять історями про те що "дешевше вже не буде", чи проте як новий ЖК в Сокільниках за два місяці з 24к виріс до 26к за м, і видають це нібито за ваш втрачений прибуток. Все це створює ажіотаж, і люди купують аби тільки купити щоб зберегти гроші. Наприклад той же Долярчик, інвестував в один з найогидніших будинків від ріелу, в найгіршій локації Левандівки, та ще й не в квартиру а в собачу будку 20м/кв.

  kozlodoev написав:А пан Чаплінський дійсно давно в тій помийці не живе, а переїхав у ЖК без модної назви, в ЖК який має лише адресу, як це і мало би бути, - Єфремова 26. Це вам не Княгині Ольги 100. Хоча так, Місто Трав звучить крутіше якогось там вул. Єфремова. І саме так інфантили мислять і роблять свій вибір. Більшого не дано

Ну ну все так однозначно, для 90% людей основним критерієм покупки житла буде ціна. Візьмемо умовного "інфантила" який напродавав штанів по 40 грн і вирішив купити квартиру (новобуд), він відкриває лун і бачить що на Єфремова26 ціна за метр - 37к, а ціна Грінвілів - 19к (ціни за 19 рік). Якщо в "інфантила" ще й не вирішене квартирне питання, в такому випадку є три основних варіанти -
1.позичити/кредит
2.продовжувати відкладати з надією що ціна не зміниться (ха-ха :D, п.с. надія на прогноз від Zradio)
3.піти на компроміс і купити квартиру в умовному "грінвілі", яку пізніше можна продати і переїхати в новобуд на Єфремова чи ще кудись

припускаю, що для більшості людей найбільш комфортним є третій варіант.
doba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23.09.21
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 01:38

  kozlodoev написав:Добра Оселя, Грінвіль Хаус, Місто Трав, тощо. Ці маргінальні назви покликані лише на створення ажіотажу і програмування відчуття володіння чимось таким дуже крутим. А насправді, Княгині Ольги 100 і Кульпарківська 226 - і все, здулись ваші інвестиції. Обидва вже звичайнісінькі мурашники, один з залізницею, гаражним кооперативом та ЛЕП поруч. А інший, той що продавався з самим модним двором, куди ще гірше - оточений суільними парковками, димлячою котельнею і в шумовій зоні аеропорту. Але ж як звучить - Місто Трав! Добра Оселя! А як гарно намальовано. Емоції захоплюють голову і вже ніхто навіть не виходить на місце аби оцінити всю фейковість назв, треба купляти вже і тепер.

А пан Чаплінський дійсно давно в тій помийці не живе, а переїхав у ЖК без модної назви, в ЖК який має лише адресу, як це і мало би бути, - Єфремова 26. Це вам не Княгині Ольги 100. Хоча так, Місто Трав звучить крутіше якогось там вул. Єфремова. І саме так інфантили мислять і роблять свій вибір. Більшого не дано

Як добре що інфантильні інвестори таки скуповують той шлак, ще й усіляко захищають свій вибір. Для вас пан Чаплінський ще не один мурашник прорекламує (за окрему мзду), он нещодавно Пасічний вміло впарював. Налітай!


Дуже влучно сказано!!!
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 09:42

За крок до зламаних думок©

Ну що ж - підлию я теж масла у вогонь🔥 і сьогодні зіграю на вашій половині поля))
І зразу ж вдарю м'яча по своїх же воротах!
Що, неочікувано?))
Ще й, не те що вдарю, а мабуть, заб'ю гол! :shock:

Правда, я спочатку почну з позитивчику)) - що "крани - крутяться і УСПІХ Успіха - будується!"© :D І, на моменті, вже поставлені всі вікна у будинку!(а ви всі ж пам'ятаєте, що Успіх брав смарт ще в грудні, коли, навіть, першого поверху зведено не було, а лише залитий паркінг) :!:

Ну, а тепер йду бити по своїх воротах :mrgreen:
Скажу, що ви всі не там копали(не той район, близько ж/д колія і т.д.)
А от Чейнж-пм, правильно копнув про е/е!
Правда, підмахнув, що може буде лише 3Кв))
Звичайно, що такого бути не може(я думав, що буде 7,5Кв чи більше) - але, те що, я дізнався від забудовника - мене майже вбило :roll:
Ну, не те, щоб вбило, але всі мої плани - рубануло в корінь!(не робити опалення від їхньої котельні)
Так от, на всі квартири, крім смартів, дають по 10Кв, а на смарти 6,5Кв.
І тут моя математика, ну ніяк не танцює!
А про мікрохвильовку(яку я хотів поставити, як "плюшку") можна вже й забути.
Може, я щось не так рахую?
Може, у вас всіх вийде краще порахувати?))
Тож, рахуємо всі речі по мінумуму споживання - пралка(2Кв), бойлер(1,5)кВ, індукційна/чи звичайна ел-плита на 2 кільця(2Кв), ел-радіатор(1,5)кВ.
(а ще + рушникосушка/холодильник/витяжка/освітлення - це все разом потягне ще +/- 0,5Кв)
Як бачимо, ми вже не вписуємось - а ще ж треба, щоб хоч 1Кв був у запасі на ввімкнення всякого фена, чи блендера!!!
Чи я помиляюсь, і з кожної речі, можна сміливо забрати 0,5Кв?

п.с.
Можна індукційку на 1 кільце взяти на 1Кв - але, навіть, це не рятує ситуацію)

п.с.2
Невже, таки треба під'єднюватись до їхньої котельні - просто, першу зиму, таки вартує перекрити краник "їхнього тепла", а орендарям привезти масляний радіатор)))

Зображення
На фото - стан за серпень, коли ще тільки починали склити вікна.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 09:59

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Успіх написав:Ну що ж - підлию я теж масла у вогонь і сьогодні зіграю на вашій половині поля))
І зразу ж вдарю м'яча по своїх же воротах!
Що, неочікувано?))
Ще й, не те що вдарю, а мабуть, заб'ю гол! :shock:

Правда, я спочатку почну з позитивчику)) - що "крани - крутяться і УСПІХ Успіха - будується!" :D І, на моменті, вже поставлені всі вікна у будинку!(а ви всі ж пам'ятаєте, що Успіх брав смарт ще в грудні, коли, навіть, першого поверху зведено не було, а лише залитий паркінг) :!:

Ну, а тепер йду бити по своїх воротах :mrgreen:
Скажу, що ви всі не там копали(не той район, близько ж/д колія і т.д.)
А от Чейнж-пм, правильно копнув про е/е!
Правда, підмахнув, що може буде лише 3Кв))
Звичайно, що такого бути не може(я думав, що буде 7,5Кв чи більше) - але, те що, я дізнався від забудовника - мене майже вбило :roll:
Ну, не те, щоб вбило, але всі мої плани - рубануло в корінь!(не робити опалення від їхньої котельні)
Так от, на всі квартири, крім смартів, дають по 10Кв, а на смарти 6,5Кв.
І тут моя математика, ну ніяк не танцює!
А про мікрохвильовку(яку я хотів поставити, як "плюшку") можна вже й забути.
Може, я щось не так рахую?
Може, у вас всіх вийде краще порахувати?))
Тож, рахуємо всі речі по мінумуму споживання - пралка(2Кв), бойлер(1,5)кВ, індукційна/чи звичайна ел-плита на 2 кільця(2Кв), ел-радіатор(1,5)кВ.
(а ще + рушникосушка/холодильник/витяжка/освітлення - це все разом потягне ще +/- 0,5Кв)
Як бачимо, ми вже не вписуємось - а ще ж треба, щоб хоч 1Кв був у запасі на ввімкнення всякого фена, чи блендера!!!
Чи я помиляюсь, і з кожної речі, можна сміливо забрати 0,5Кв?

п.с.
Можна індукційку на 1 кільце взяти на 1Кв - але, навіть, це не рятує ситуацію)

п.с.2
Невже, таки треба під'єднюватись до їхньої котельні - просто, першу зиму, таки вартує перекрити краник "їхнього тепла", а орендарям привезти масляний радіатор)))

Зображення
На фото - стан за серпень, коли ще тільки починали склити вікна.


6,5кВт на то вистачить, і на мікрохвильовку, ніхто ж не юзає всі електроприлади одночасно.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 10:37

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Faceless написав:6,5кВт на то вистачить, і на мікрохвильовку, ніхто ж не юзає всі електроприлади одночасно

Зима. Вечір.
Орендар прийшов з роботи...
Конвектор ввімкнув, або він був уже ввімкнутий.
Ввімкнув бойлер.
Закинув речі в пралку, ввімкнув і пішов на кухню.
Ввімкнув індукційку - і.... вже мусить запалити свічку :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 10:47

doba + Маэте рацію шановний. Хоча ви і новачок на цьому форумі але мислите в правильному напрямку. Тут ще важливо ПРАВИЛЬНО купити!!! Особливо для СПРАЖНЬОГО ІНВЕСТОРА, а не для чистильщиків взуття які виїхали до Туреччини, щоб економити на йогуртах та помаранчі і купляють всякий дешевий непотріб .

Ось наприклад зайшов я по локації yama на вул. КУБАНСЬКУ, а там стоїть тільки зданий, ніби єлітний жк Зелена тераса. На ньому надпис 1500$ метр кв. ( 2015 рік зйомка Google). Знаючи хитрощі забудовника, явно в реалі вже було дорожче. Тепер глянув в оголошеннях на сьогодні і бачу 2000$ за метр. https://flatfy.ua/uk/%D0%B6%D0%BA-%D0%B ... 1%96%D0%B2
То який тут профіт за 6 років? Менше 50% ? Це при тому, що наприклад моя інвестиційна двушка в новобудові за цей час піднялась МІНІМАЛЬНО у 2,5 рази :!:
Востаннє редагувалось roberto dark в П'ят 24 вер, 2021 11:01, всього редагувалось 2 разів.
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:00

  Успіх написав:Ну що ж - підлию я теж масла у вогонь🔥 і сьогодні зіграю на вашій половині поля))
І зразу ж вдарю м'яча по своїх же воротах!
Що, неочікувано?))
Ще й, не те що вдарю, а мабуть, заб'ю гол! :shock:

Правда, я спочатку почну з позитивчику)) - що "крани - крутяться і УСПІХ Успіха - будується!"© :D І, на моменті, вже поставлені всі вікна у будинку!(а ви всі ж пам'ятаєте, що Успіх брав смарт ще в грудні, коли, навіть, першого поверху зведено не було, а лише залитий паркінг) :!:

Ну, а тепер йду бити по своїх воротах :mrgreen:
Скажу, що ви всі не там копали(не той район, близько ж/д колія і т.д.)
А от Чейнж-пм, правильно копнув про е/е!
Правда, підмахнув, що може буде лише 3Кв))
Звичайно, що такого бути не може(я думав, що буде 7,5Кв чи більше) - але, те що, я дізнався від забудовника - мене майже вбило :roll:
Ну, не те, щоб вбило, але всі мої плани - рубануло в корінь!(не робити опалення від їхньої котельні)
Так от, на всі квартири, крім смартів, дають по 10Кв, а на смарти 6,5Кв.
І тут моя математика, ну ніяк не танцює!
А про мікрохвильовку(яку я хотів поставити, як "плюшку") можна вже й забути.
Може, я щось не так рахую?
Може, у вас всіх вийде краще порахувати?))
Тож, рахуємо всі речі по мінумуму споживання - пралка(2Кв), бойлер(1,5)кВ, індукційна/чи звичайна ел-плита на 2 кільця(2Кв), ел-радіатор(1,5)кВ.
(а ще + рушникосушка/холодильник/витяжка/освітлення - це все разом потягне ще +/- 0,5Кв)
Як бачимо, ми вже не вписуємось - а ще ж треба, щоб хоч 1Кв був у запасі на ввімкнення всякого фена, чи блендера!!!
Чи я помиляюсь, і з кожної речі, можна сміливо забрати 0,5Кв?

п.с.
Можна індукційку на 1 кільце взяти на 1Кв - але, навіть, це не рятує ситуацію)

п.с.2
Невже, таки треба під'єднюватись до їхньої котельні - просто, першу зиму, таки вартує перекрити краник "їхнього тепла", а орендарям привезти масляний радіатор)))

Зображення
На фото - стан за серпень, коли ще тільки починали склити вікна.

1. Мощности вам хватит.
2. Но ввод системы отопления надо делать все равно, тут даже обсуждать нечего.
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:00

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  roberto dark написав:наприклад моя квартира в новобудові за цей час піднялась МІНІМАЛЬНО у 2,5 рази

Моя біля Спартака піднялась у 2,2 рази від кінця 2017р. :!:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 вер, 2021 11:05

  Успіх написав:
  roberto dark написав:наприклад моя квартира в новобудові за цей час піднялась МІНІМАЛЬНО у 2,5 рази

Моя біля Спартака піднялась у 2,2 рази від кінця 2017р. :!:


ТАК ТО ВОНО ТАК, АЛЕ ВАША не інвестиційна, а для власного проживання. Тому хоч би вона у 10 разів піднялася, то що вам з того? Все навколо також піднялося у ціні і закрити профіт ВИ НЕ МОЖЕТЕ, бо опинитесь на вулиці .
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 796797798799800 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24795 16553792
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930906
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 225098
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама