Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21402141214221432144 ... 2172>
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2024 19:33

  akurt написав:Eміграція, заробітчанство

News from Canada

В ці дні перебуваю з візитом у Франції, але звісно не припиняю спілкуватися з нашими українцями за кордоном, в еміграції.
Сьогодні переписувався з юнаком Юрієм (19 років), з мамою якого особисто знайомий - вона живе в Анталії - щодо долі сина, який виїхав в Канаду за програмою U4U.
Вважаю, що хлопцеві 19 років повезло: перед ним в Канаду виїхав його товариш дитинства, закріпився та забезпечив Юрію роботу - важко повірити - вже через три дні після прибуття.
Робота в ресторані.
Не легка. Працювати разом з офіціантом. Але і гроші платять, і нагодують.
Ось що написав Юрій (спілкується виключно рідною українською, цитата без редагування):
- Доброго дня. Пробачте, що не відповідав. Зовсім зайнятий був через роботу. Все таке…
Все в мене нормально. 19 травня був один рік, як я сюди переїхав.
До речі, я Едмонтон трішки розглядаю на майбутнє. Там дешевше - і вчитись і жити. Не впевнений що там буду все життя. Я туди їздив у березні, непогано.»

Кінець цитати.
Примітка: Едмонтон це столиця провінції Альберта.


1. Очевидно по невнимательности, ошибка. Ю4Ю - это программа по приему украинских беженцев в США.
2. По примеру своих родственников, можете не рекомендовать Эдмонтон.
Места в которых дешево жить обычно имеют трудности с поиском работы.
Разве что этот парень не хоккеист. Эдмонтон славится своим клубом НХЛ. Эдмонтон ойлерз. Впрочем, практически любой канадский город может этим похвастаться.
И небольшой город Калгари - Калгари Флеймз и самые большие
Торонто - Торонто Мейпл Ливз
Ванкувер - Ванкувекр Кэнакс
Монриаль - Монреаль Канадиенс
И даже маленький городок Оттава (столица Канада) имеет свой клуб Оттава Сенаторз.
Хоккей - это национальная гордость и национальное увлечение практически всех канадцев.
Моя учительница Инглиша в Киеве, афроканадка, - фанатка Торонто Мейпл Ливз. Живет в пригороде Торонто.
Отвлекся, сам был неравнодушен к хоккею.
Да, так вот, если не "попал в струю", то жить в маленьких городка тоскливо и тяжело найти хорошо оплачиваемую работу.
В больших городах жить дорого, но и доходы соответствующие.
Не фоне того, что, по многочисленным сигналам, украинцам стало тяжело найти работу, надо ехать в Торонто или Ванкувер. И искать работу там.
ИМХО.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16762
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8373 раз.
Подякували: 5270 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2024 21:27

  rjkz написав:1. Очевидно по невнимательности, ошибка. Ю4Ю - это программа по приему украинских беженцев в США.

Да, я оговорился: вместо U4U надо CUAET.
У меня плотная программа: путешествую по Франции. Калейдоскоп событий.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9763
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2024 22:12

  rjkz написав:Разве что этот парень не хоккеист. Эдмонтон славится своим клубом НХЛ. Эдмонтон ойлерз. Впрочем, практически любой канадский город может этим похвастаться.

Ні, не хокеїст.
Хлопець додав ще таке:
- Я працюю 4 дні на тиждень, але змін в мене 5. У четвер працюю увесь день.
Авто не маю. Воно не потрібно мені. Мені до роботи 30хв пішки або 30хв автобусом.
Тому поки не жаліюсь…
Сподіваюсь у вересні піти у high school. Для університету або коледжу треба це закінчити…

Я уважаю, що плани правильні.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9763
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 03:26

Re: Еміграція, заробітчанство

Немного поигрались в туристов сегодня.
В стиле "Орел и Решка" для тех, у кого 100 долларов на день.
Это уже второй раз так сделали.
Итак, прошлись минуты 4 до трейна, с женой заплатили по 2.90 в одну сторону, дети пока еще бесплатно.
Доехали до Беттери парка, там сели на паром (Ферри) на Стейтен Айленд (бесплатно). Перед посадкой в терминале купили разных вредностей в Вендис на 40 с чем-то долларов.
На открытой палубе минут 20 любовались видом нижнего Манхеттена и прошли мимо Статуи Свободы и острова Эллис (когда-то ньюкамеры выдерживались на карантине на этом острове прежде чем попасть в страну).
Прибыли на Стейтен Айленд, прошлись вдоль набережной, сели на скамейке и съели вредности Вендис сидя в полуметре от воды и любуясь видом Манхеттена и Статуи.
Обратный путь такой-же - бесплатный паром с видами, трейн на южный Бруклин за 2Х2.90.
Собственно, у нас под боком примерно такое-же возможно - набережная в нескольких минутах пехом. Чуть сменили обстановку так сказать.
Может кто-то очутится в НЙ с небольшой суммой и вместо экскурсии на пароходике вокруг Манхеттена с несколькими десятков долларов с человека (был в начале 00-х на такой, сейчас не в курсе сколко оно стоит), можно использовать ОТ (Ферри).
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16762
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8373 раз.
Подякували: 5270 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 08:43

Re: Еміграція, заробітчанство

  BIGor написав:У цього Буренка всі такі герої і випуски, якщо його дивитися - то найкраща країна для еміграції - Україна

У цього Буренка, якщор дивитись - найкращі країни для еміграції то Швеція, а ніяк не Україна.
Але ви можете поглядіти самі як воно скрізь у час капіталізму.
dimo_0n
 
Повідомлень: 421
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 09:09

  dimo_0n написав:
  BIGor написав:У цього Буренка всі такі герої і випуски, якщо його дивитися - то найкраща країна для еміграції - Україна

У цього Буренка, якщор дивитись - найкращі країни для еміграції то Швеція, а ніяк не Україна.
Але ви можете поглядіти самі як воно скрізь у час капіталізму.

Ті випуски які я дивився - Беренок і його гості ітльки і обсирали країни еміграції.
Швецію обов'язково подивлюсь, але вважаю її не дуже доброю країною для еміграції:
з того що знаю:
високі податки і ціни,
складна мова і менталітет,
складні погодні умови,
засилля мусульман,
багато криміналу (виходить з попереднього пункту).

Навіть якщо обирати Болгарію (яка не дуже добра для еміграції) чи Швецію - обрав би Болгарію.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8999
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1349 раз.
Подякували: 1740 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 10:01

Re: Еміграція, заробітчанство

  BIGor написав:Навіть якщо обирати Болгарію (яка не дуже добра для еміграції) чи Швецію - обрав би Болгарію.

Болгарію? Це ж цигани...
В мене там є частка у бізнесі, зайшли з хлопцями у 2021-му... уж повірте... Наши ще там роблять, а місцеві....
Але так, все дешево в порівнянні з Швецією. Та мало чим відрізняється від нас - так само богато совка...

  BIGor написав:Ті випуски які я дивився - Беренок і його гості ітльки і обсирали країни еміграції.

Та то ви дивились тих, що повернулися...
Там я дивився про Аргентину наче, коли дівчіна каже - що сумку привязати до стілця у кафе - це норма, бо можуть підбігти, смикнути та втікти. Але для неї це ОК, та саме ця країна лучша для ії життя ))) Але як на мене - це треш ))
  BIGor написав:Швецію обов'язково подивлюсь, але вважаю її не дуже доброю країною для еміграції

Я скажу так - якщо грошей немає та не передбачається - то погано скрізь буде. А ось Лагом у Швеції - це те що мене приваблює.
https://youtu.be/LPkGzz4nlwc?si=gowpTOfwlo8bRQro
Також у Буренка є випуск про хлопака з Одеси
https://youtu.be/9uExAAXm7k4?si=L4A8m0uVLA9uXubT
якій мав мережу СТО. Все продав, звалив у Стокгольм, працює на Порше механіком, ЗП щось біля 3К євро. Ще раз - людина яка мала мережу СТО, а зараз працює на СТО Порш за 3К євро - кайфує від життя. Я мабуть так би не зміг... А він може.
dimo_0n
 
Повідомлень: 421
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 10:46

  dimo_0n написав:
  BIGor написав:Навіть якщо обирати Болгарію (яка не дуже добра для еміграції) чи Швецію - обрав би Болгарію.

Болгарію? Це ж цигани...
В мене там є частка у бізнесі, зайшли з хлопцями у 2021-му... уж повірте... Наши ще там роблять, а місцеві....
Але так, все дешево в порівнянні з Швецією. Та мало чим відрізняється від нас - так само богато совка...

  BIGor написав:Ті випуски які я дивився - Беренок і його гості ітльки і обсирали країни еміграції.

Та то ви дивились тих, що повернулися...
Там я дивився про Аргентину наче, коли дівчіна каже - що сумку привязати до стілця у кафе - це норма, бо можуть підбігти, смикнути та втікти. Але для неї це ОК, та саме ця країна лучша для ії життя ))) Але як на мене - це треш ))
  BIGor написав:Швецію обов'язково подивлюсь, але вважаю її не дуже доброю країною для еміграції

Я скажу так - якщо грошей немає та не передбачається - то погано скрізь буде. А ось Лагом у Швеції - це те що мене приваблює.
https://youtu.be/LPkGzz4nlwc?si=gowpTOfwlo8bRQro
Також у Буренка є випуск про хлопака з Одеси
https://youtu.be/9uExAAXm7k4?si=L4A8m0uVLA9uXubT
якій мав мережу СТО. Все продав, звалив у Стокгольм, працює на Порше механіком, ЗП щось біля 3К євро. Ще раз - людина яка мала мережу СТО, а зараз працює на СТО Порш за 3К євро - кайфує від життя. Я мабуть так би не зміг... А він може.

Ха-ха вже в Польші загон в Болгарський бетон вкотре почався, удячи з преси. Навались, квартири на берегу моря по 30 кілоєвро. 😏
Bolt
 
Повідомлень: 2984
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 219 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 12:49

  Bolt написав:
  dimo_0n написав:
  BIGor написав:Навіть якщо обирати Болгарію (яка не дуже добра для еміграції) чи Швецію - обрав би Болгарію.

Болгарію? Це ж цигани...
В мене там є частка у бізнесі, зайшли з хлопцями у 2021-му... уж повірте... Наши ще там роблять, а місцеві....
Але так, все дешево в порівнянні з Швецією. Та мало чим відрізняється від нас - так само богато совка...

  BIGor написав:Ті випуски які я дивився - Беренок і його гості ітльки і обсирали країни еміграції.

Та то ви дивились тих, що повернулися...
Там я дивився про Аргентину наче, коли дівчіна каже - що сумку привязати до стілця у кафе - це норма, бо можуть підбігти, смикнути та втікти. Але для неї це ОК, та саме ця країна лучша для ії життя ))) Але як на мене - це треш ))
  BIGor написав:Швецію обов'язково подивлюсь, але вважаю її не дуже доброю країною для еміграції

Я скажу так - якщо грошей немає та не передбачається - то погано скрізь буде. А ось Лагом у Швеції - це те що мене приваблює.
https://youtu.be/LPkGzz4nlwc?si=gowpTOfwlo8bRQro
Також у Буренка є випуск про хлопака з Одеси
https://youtu.be/9uExAAXm7k4?si=L4A8m0uVLA9uXubT
якій мав мережу СТО. Все продав, звалив у Стокгольм, працює на Порше механіком, ЗП щось біля 3К євро. Ще раз - людина яка мала мережу СТО, а зараз працює на СТО Порш за 3К євро - кайфує від життя. Я мабуть так би не зміг... А він може.

Ха-ха вже в Польші загон в Болгарський бетон вкотре почався, удячи з преси. Навались, квартири на берегу моря по 30 кілоєвро. 😏
а шо люди даже с Харькова/Запорожья/Днепра тотально не скупают на Болгарии? Шото еще пооставалось для нас-нищебродов?
flysoulfly
 
Повідомлень: 5000
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1642 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 13:36

  flysoulfly написав:
  Bolt написав:Та то ви дивились тих, що повернулися...
Там я дивився про Аргентину наче, коли дівчіна каже - що сумку привязати до стілця у кафе - це норма, бо можуть підбігти, смикнути та втікти. Але для неї це ОК, та саме ця країна лучша для ії життя ))) Але як на мене - це треш ))
  BIGor написав:Швецію обов'язково подивлюсь, але вважаю її не дуже доброю країною для еміграції

Я скажу так - якщо грошей немає та не передбачається - то погано скрізь буде. А ось Лагом у Швеції - це те що мене приваблює.
https://youtu.be/LPkGzz4nlwc?si=gowpTOfwlo8bRQro
Також у Буренка є випуск про хлопака з Одеси
https://youtu.be/9uExAAXm7k4?si=L4A8m0uVLA9uXubT
якій мав мережу СТО. Все продав, звалив у Стокгольм, працює на Порше механіком, ЗП щось біля 3К євро. Ще раз - людина яка мала мережу СТО, а зараз працює на СТО Порш за 3К євро - кайфує від життя. Я мабуть так би не зміг... А він може.

Ха-ха вже в Польші загон в Болгарський бетон вкотре почався, удячи з преси. Навались, квартири на берегу моря по 30 кілоєвро. 😏
а шо люди даже с Харькова/Запорожья/Днепра тотально не скупают на Болгарии? Шото еще пооставалось для нас-нищебродов?[/quote]
Та там вже по третьому разу перепродують.
Bolt
 
Повідомлень: 2984
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 219 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21402141214221432144 ... 2172>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама