Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?
+Додати тему
Відповісти на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Про завтрашній і післязавтра гній день навіть не здатні подумати.
Порівнюють Україну з Ізраілем. А скільки своєї території і атомних станцій проїпали ізраільтяни? Який рівень корупції там?
Мне рассказывают, что коррупция в Украине была всегда и это, вроде как норма. Не коррупция причина войны и разрухи. Напоминает вздохи алкаша, мол, судьба такая. Оно само так получилось
Один блогер казав, що це "змазка", як в ігрі "ржавчина". Тут колись мусолили тему, що без корупції нерухомість КРЖН дорожче може виходить на виході.
Але без корупції у міста були би гроші закопати дороги під землю, як у Бостоні, а вгорі зробити квітий сад.
Та ще на зенітні дрони лишилось би, і всяка свинота не літала би безкарно...
gonchik74 написав:Авжеж. Якраз куплена в 90-х нерухомість і золото вдвічі знецінились. Питрасян)))
Нерухомість бомблять.
А золото тоді було у зливках? Бо у прикрасах воно на момент продажу вже вдвічі знецінене, мабуть...
І все таки коли говорите про гроші, то думайте не про номінал, а про купівельн.здатність. От як у фільмі “галопом по Європам”. Бідність людей у 90ті й відповідно низькі ціни -- дуже знижує можливості зберегти капітал з тих часів без втрати купівельн.здатності.
В гаражі Дніпра самогонні апарати збирають. На радість місцевих трактористів. . А Україна успішно скупила (зібрала по світу) фактично всі Міг29 Можливо зібрала б і Су-27, але їх по світу по суті нема.
В гаражі Дніпра самогонні апарати збирають. На радість місцевих трактористів. . А Україна успішно скупила (зібрала по світу) фактично всі Міг29 Можливо зібрала б і Су-27, але їх по світу по суті нема.
Собрать по сусекам мира готовое и изготовить с 0 это разные вещи
Bobua написав:От летить потім, років за 10-100 зграя злих шахедів -- а вдарити і нема по чому. Поля, ліси, сади..., дешеві хатки, складики, трансформаторики, сонячбатарейки... От дрон тисяч 100$, а всі цілі по 50тис макс і ще й розтягнуті на сотні м2... 😁😂
Bobua написав:А що було доступно у 90ті? Доляри, ювелірка, м2? От все це ніби якраз вдвічі й знецінилось (останнє -- от якраз після шахед.роїв).
А от цікаво, що зараз доступно в Україні, щоб зберегти свої статки до 2050х років? Напевно те ж саме, що і в 90-ті, ну може додалась крипта та в якісь мірі фонда, але в основному це ті ж самі долярчики та м2. Навіть база інвестування середньостатистичного українця минулих років "однушка біля метро під здачу" (а вони можливі в Києві, Харкові чи Дніпрі) зараз вже не виглядає такою надійною. Хоча ще додалась курортна нерухомість (або запасний аеродром) на заході України, де я дивлюся значний ріст відбувся саме під час війни, але вихлоп від таких інвестицій буде видно через 5-10 років після укладення миру. Я зараз відпочиваю в с. Поляна в Закарпатській області. То це вже як маленьке європейське містечко, стільки тут побудовано та будується в останній час багато квартирних будинків з апартаментами. Дуже цікаво чи буде воно настільки затребувано після війни. П.с. Тому, думаю, процент тих, що збереже і примножить статки з 20-х років до 50-х буде приблизно таким самим як і тих, хто це зробив з 90-х по сьогодні
Bobua написав:От летить потім, років за 10-100 зграя злих шахедів -- а вдарити і нема по чому. Поля, ліси, сади..., дешеві хатки, складики, трансформаторики, сонячбатарейки... От дрон тисяч 100$, а всі цілі по 50тис макс і ще й розтягнуті на сотні м2... 😁😂
І до речі, це вже напевно більше філософське питання для дискусії... Але на мою думку у капіталістичних країнах зберігати потрібно не самі статки (бо вони можуть знецінюватися як правильно вказав Бобуа), а зберігати потрібно умовне порядкове місце в суспільстві. По показнику wealth (добробуту, не знаю як точно перевести). Може це і цинічно звучить. Але якщо через 20-30 років ви будете на такому ж місці у суспільстві або вище ніж зараз, то значить ви зберегли/примножили свої статки.
Бо абсолютні показники нічого не значать. Навіть зараз, наприклад, я як представник середнього класу, поїхав би в США зі своїми статками, то був би бідняком там. В той же час у Африці чи десь на Філіппінах я був би вище середнього класу.
Vadim_ написав:Остання війна йде з 1991 року ,інші ще раніше кремль бесят независимие которие были в империи, былое вяличие
Так, Ви праві, але я мав на увазі безпосередньо військове вторгнення на теріторію України й окупацію. Я пам`ятаю й Грузію й Молдову й Ічкерію й Азербайджан. Й фактично Білорусь теж окупована.
До 2014 було тихе захоплення України, купівля виробництв і закриття/банкрутство так як у рф есть аналогичное но хуже НПЗ Лисичанск а это не только топливо... Сода полиуретан даже купили Юнипласт это сейчас Ретал- бутылки для минводы и пепси
Ну, если уж на то пошло, то оборонка и иные виды промышленности Украины уничтожались с 1991 года. В том числе под давлением наших "партнеров" . Будапештский меморандум, помнится и США и Великобритания подписали. Меньше всего вопросов у меня именно к ЮК. И армия уничтожалась. На месте некоторых вч сейчас стоят в Киеве ЖК. На месте некоторых оборонных предприятий - ЖК и ТРЦ. Почти все "почтовые ящики" - офисные центры. Это не сегодня и не вчера началось. Тут-же на этой ветке мне вопили - нахрена они нужны? Они только штаны там протирают. Да если-бы они там штаны не протирали, не было-бы даже того что есть. А по случайно оставшимся раша куярит ракетами уже 4-й год. Так с какого ракеты пускать, если они там "только штаны протирают"? Может надо было подробно рассказывать что они там делают, кто что разрабатывает? А? Ну это-же не секрет от собственного-то народа. Все должно быть в свободном доступе? Или может не должно? Как по мне, оптимально, чтобы вообще никто не знал о том что оно существует. Но нет. У нас-же надо "пишатися". Ну и прилетает теперь точно туда, чем "пишалися". Ну и дебилизм, что эти предприятия еще с 2014, когда уж ну совсем все стало понятно даже тем кто не верил, надо было релоцировать далеко-далеко и прятать глубоко-глубоко. А Крым, это я своими глазами видел - ездил несколько лет на ЮБК и даже несколько участков смотрел под покупку - просто планомерно заселялся москалями. Причем "москалями" - это в данном случае точное определение. Из мацквы дофига. Соседом по одному участку был главный редактор "Совершщенно секретно". Там из мацквы, там из питера, нефтяников дофига. Никто не запрещал им покупать недвигу, прописываться и жить там. вот такая экспансия. Потом разговоры - "да нафиг тот Крым нужен - там одни русские" Да, русские. А проукраинские вынуждены были уехать. Но тихий захват начался давным давно.
The_Rebel написав:І до речі, це вже напевно більше філософське питання для дискусії... Але на мою думку у капіталістичних країнах зберігати потрібно не самі статки (бо вони можуть знецінюватися як правильно вказав Бобуа), а зберігати потрібно умовне порядкове місце в суспільстві. По показнику wealth (добробуту, не знаю як точно перевести). Може це і цинічно звучить. Але якщо через 20-30 років ви будете на такому ж місці у суспільстві або вище ніж зараз, то значить ви зберегли/примножили свої статки.
Бо абсолютні показники нічого не значать. Навіть зараз, наприклад, я як представник середнього класу, поїхав би в США зі своїми статками, то був би бідняком там. В той же час у Африці чи десь на Філіппінах я був би вище середнього класу.
На вашу думку, які критерії належності до середнього класу мешканця столиці в умовах сучасної України, якщо не брати до уваги руйнівний чинник війни? Пам"ятаю, у 2000-нульових середнім класом у журнальних публікаціях визначали осіб, які мають у Києві мінімум 2-кім. квартиру на трьох, автівку із салону, можливість двічі на рік відпочивати за кордоном і щомісячний дохід 1.5-2.0 тисячі доларів.