Понад 2 тисячі вболівальників під час Євро-2012 цікавилися не тільки футбольними змаганнями, а й історією Києва...
Дивися повний текст Екскурсії у Києві відвідали 2 тисячі іноземців за час Євро-2012.
|
|
Екскурсії у Києві відвідали 2 тисячі іноземців за час Євро-2Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Екскурсії у Києві відвідали 2 тисячі іноземців за час Євро-2012. Я понять не могу, почему мы ждали культурного бума во время Е2012. К нам что, интеллигенция приехала? Таки нет! К нам приехали нормальные рабочие, трудяги. Им надо пиво и зрелища. А экскурсии и музеи им не к чему. Их бы еще камерными концертами привлечь попытались :)
ура !!! это ж почти столько же сколько ейфелеву башню за 2 часа посещают но я что то заговорился, ейфелеву башню ж только интеллигенция посещает, минимум доктора наук и академики, а к нам же фанаты приезжали т.с. обычные "трудяги"
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||