|
Шевченко оприлюднив декларацію про доходи: В Динамо йому пла |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:07
Пропонуємо до обговорення: Футболіст Андрій Шевченко, який йде у списку партії Наталі Королевської "Україна – вперед!", заробив у 2011 році понад 13 мільйонів гривень, з яких у Динамо лише 25 тисяч...
Дивися повний текст Шевченко оприлюднив декларацію про доходи: В Динамо йому платили 2 тисячі.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:07
какие-то враки касательно зарплаты...
-
come2dima
-
-
- Повідомлень: 265
- З нами з: 12.12.08
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:09
Сурок платит в конверте. Не палевно так... :)
-
prdoon1
-
-
- Повідомлень: 234
- З нами з: 19.07.12
- Подякував: 82 раз.
- Подякували: 167 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:14
У-а-ха-ха.
А чё, правильно. Пусть налоги платят лохи всякие. Интересно, в Лондоне он тоже так делал?
-
zlodej
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:26
Слушайте, это уже не демократия. Это издевательство! Причём, не смешно. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:32
был сидором им и остался шлюха шевченко...
-
vicmen
-
-
- Повідомлень: 156
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:32
Шева проявил свой истинный интеллект. Не посоветовался с Наташкой и впулил всю "правду матушку". Наверное не прошел еще обучающий курс - "введение в народные депутаты украины".
-
prdoon1
-
-
- Повідомлень: 234
- З нами з: 19.07.12
- Подякував: 82 раз.
- Подякували: 167 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:33
Изя Гуд Вообще не понимаю смысл этих....деклараций. Кому они их подают - друг другу что-ли  ? Ну.... между собой они и так разберутся. А зачем это делать "на публику"  - с цифрами которые больше подходят для выстуления... Задоронова или Жванецкого  - этого я понять не могу  . Ну и что что-то кто-не не верит - в любом случае это ничего не меняте. Тогда - Зачем?
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 12:45
это ппц просто...я его очень канечно уважаю. но такую декларацию здать и хотеть быть народным так сказать избраником - это полнейшее гониво!!!
-
dimon260983
-
-
- Повідомлень: 17
- З нами з: 27.01.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 сер, 2012 14:12
С... сын! начинает депутатскую жизнь с брехни!
-
Pilot_L29
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
322 |
|
|
|
1 |
605 |
|
|
|
1 |
1493 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|