Національний банк України (НБУ) вирішив регламентувати проведення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі
Дивися повний текст Нацбанк оголосив Forex-компанії поза законом.
|
|
Нацбанк оголосив Forex-компанії поза закономПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Нацбанк оголосив Forex-компанії поза законом. Маразм крепчал. А зачем торговать на Форексе через Украинские компании?
Re: Нацбанк оголосив Forex-компанії поза закономЧитаем шире - реально прекрыли воздух только банкам )
Все остальные - как торговали, так и торгуют НБУ может сделать только одно - запретить перечислять деньги в пользу трейдеров со стороны банков, как незаконные платежи - но это как мертвому припарка, т.к. 90% трейдеров пользуются виртуальными валютами, которые вне контроля, что сильно злит НБУ
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||