Пологи у звичайному пологовому будинку коштують до 17 тисяч,

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 10>
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 14:56

odessit2007
Вы сравниваете разные вещи.
В их 15-50% скорее всего входит подобие наших ЕСВ, которые типа платит работодатель с ФОТ.
Т.е. для сравнения к 15-17% нашего НДФЛ докиньте 36% ЕСВ (очень грубо-округленно)
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37870
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:32

  Faceless написав:odessit2007
Вы сравниваете разные вещи.
В их 15-50% скорее всего входит подобие наших ЕСВ, которые типа платит работодатель с ФОТ.
Т.е. для сравнения к 15-17% нашего НДФЛ докиньте 36% ЕСВ (очень грубо-округленно)

так скорее всего или входит? :mrgreen:
я работаю с налогами и знаю шо куда входит :roll:

Из суммы доходов ограниченно вычитается страхование: пенсионное, медицинское, жизни, от несчастного случая, по безработице, гражданской ответственности (максимум 2400 Евро); пожертвования на общественно-значимые и религиозные цели (до 5 % от суммы доходов), на научные, благотворительные и культурные цели (дополнительно 5 % от суммы доходов); расходы на образование (до 4.000 Евро в год) и пр.

Необлагаемый налогом минимум: 7664 Евро для одиноких и 15328 Евро для семейных пар.

Далее налог взимается по прогрессивной шкале до объёма доходов в 52152 Евро для одиноких и 104304 Евро для тех, кто состоит в браке (Ставка налога от 15 до 42 %).

Доходы, которые превышают этот уровень, облагаются по максимальной ставке 42%.



Наш пенсионный который платит предприятие и подоходный в той же Германии это две большие разницы :wink:
Так что я все правильно написал...
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:38

  odessit2007 написав:Уважаемый а шо значит ваш подход паразитов и трутней? :twisted:
я шото не понял?


Ну так перечитайте ще раз мій пост, якщо "шото не понял", в чому справа? Ви мені закинули, що я мислю категоріями Шарікова, я вам парирував, що не зрозуміло? Так, людина яка іде працювати, знаючи що не заробить собі законним шляхом грошей, а буде займатися здирництвом, хабарництвом і зловживанням службовим положенням з метою власного збагачення і є паразит і трутень, і злодій. Що не зрозуміло???

  odessit2007 написав: шо за оскорбления на форуме? :shock:


Де?

  odessit2007 написав: я вас где то оскорбил? :shock:
или вы по другому свою мысль выразить не в состоянии?


Я висловлюю свої думки чітко, ясно і аргументовано. А от від вас не почув ще жодної, окрім ниття та скиглення, які лікарі бідні і як ви їх хабарами підтримуєте. Підтримуйте далі - флаг в руки.

  odessit2007 написав: "Пролетарий умственного труда.Работник метлы"? :wink:
тогда понятно...
а я думал шо интеллегентный с виду человек :(


Не судіть по собі :lol: , а що ви там про мене думаєте мені однаково :wink:
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:42

  odessit2007 написав:"Суровые годы уходят,
Борьбы за свободу страны!
За ними другие приходят,
Они будут то же трудны."

Хор Швондера :wink:


Ось, ось. Співайте частіше. А жалітись на тяжку долю лікаря-хабарника не варто - не вдячна справа.
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:42

Так,
людина яка іде працювати, знаючи
що не заробить собі законним
шляхом грошей, а буде займатися
здирництвом, хабарництвом і
зловживанням службовим
положенням з метою власного
збагачення і є паразит і трутень,
---------------------------------------------------
99% врачей гос. учреждений по вашему определению - паразиты и злодии. не ходите к ним, избавтье от своих визитов.
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:44

  Cricetus cricetus написав:Сергеф,
ну так я вам по вашей же логике отвечу.
да, врач еще будучи студентом, знает, что будет работать за черные деньги с пациентов в гос. структуре.


Ось вона, сувора правда життя :lol:
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:47

  zeleniy написав:
  Cricetus cricetus написав:Сергеф,
ну так я вам по вашей же логике отвечу.
да, врач еще будучи студентом, знает, что будет работать за черные деньги с пациентов в гос. структуре.


Ось вона, сувора правда життя :lol:

рад, что открыл вам глаза :)
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:50

  odessit2007 написав:Cricetus cricetus
Я же уже писал :roll:
Люди живут в Совке и думают шо государство им шото должно за ихние жалкие платежи с зарплаты :mrgreen:
Люди ну соизмеряйте хоть как то и умейте считать сколько вам бы обходилась бесплатная медицина :mrgreen:


А лікар, який за зізнанням Cricetus cricetus, ще абітурієнтом знаючи, що офіційно і чесно грошей не заробить де живе? чим йому завинили держава? У нього чотири виходи:
1. обирати іншу професію
2. вимагати покращення умов праці, через страйк
3. працювати у приватній клініці
4. створити власну клініку
Але усі обирають п'ятий, найлегший але незаконний шлях - хабарництво. Клас. І ви комусь тут маєте совість закидати шаріковщину :twisted:
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:50

Re: Пологи у звичайному пологовому будинку коштують до 17 ти

  odessit2007 написав:Вы до сих пор думаете что вы кого то содержите и можете требовать оплачивая жалкие 15% подоходного?

Ну во-первых 15% - это только с 10-и минимальных зарплат, а дальше 17%. Но и это мелочь. Реальный налог платит работодатель с ФОТ.
А по-поводу того что я думаю - это не важно. Правила игры придумал не я - я лишь на них согласился.
Sergef
 
Повідомлень: 86
З нами з: 05.09.12
Подякував: 3 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2012 15:51

  Faceless написав:odessit2007
Вы сравниваете разные вещи.
В их 15-50% скорее всего входит подобие наших ЕСВ, которые типа платит работодатель с ФОТ.
Т.е. для сравнения к 15-17% нашего НДФЛ докиньте 36% ЕСВ (очень грубо-округленно)

если я не ошибаюсь, то почти весь налог на фот идет в пенсионный, и на медицину нет никаких специализированных отчислений. ни с налога на физ. лиц, ни с фот.
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
  #<12345 ... 10>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 777
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
3 1430
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 кві, 2026 04:06
takecareofthebirds
1 3247
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 лют, 2026 12:07
zaharzet
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама