Українська трудова міграція

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 17 вер, 2012 12:42

Українська трудова міграція

Пропонуємо до обговорення:
Грошові перекази мігрантів відіграють дуже важливу роль у формуванні платіжного балансу України

Дивися повний текст Українська трудова міграція.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 17 вер, 2012 12:42

в нашем городе все заводы-фабрики прикупили киевляне. т.е. трубы дымят у нас, а налоги платятся в Киеве. в местном бюджете денег всегда нет, хотя доходы больше половины областного бюджета. так что необъективые у вас рейтинги. и зарплаты в разы ниже, чем в Киеве.
henk
 
Повідомлень: 136
З нами з: 07.06.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 17 вер, 2012 18:14

Всемирный банк имеет цифру в 6.5млн заробитчан....
Как всегда наши институции оглашают меньшие цифири...
А Вы мне сможете ответить как они считали нелегалов?
По визам, по головам??? Лично мне казалось, что эти цифры значительно больше! Хотя вышеуказанные институты о реальном положении конечно же догадываются
И А
 
Повідомлень: 265
З нами з: 22.03.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 17 вер, 2012 18:34

Re: Українська трудова міграція

жалкая страна,жалкие цифры...
19024
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 17 вер, 2012 23:20

"Возможно, это явление будет существовать в нашей стране до тех пор, пока сохраняется огромный разрыв в доходах между двумя Европами - Западной и Восточной."
Причем тут Восточная Европа?
Причина не в разрыве между двумя Европами; а отсталости Украины не только от Западной, но и Восточной Европой.
Украинский душевой ВВП по ППС минимум в 2 раза ниже, чем у соседей (не считая Молдавии).
Indigo
 
Повідомлень: 242
З нами з: 15.07.09
Подякував: 124 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2012 12:45

henk
Повністю згоден.
Це стосується не тільки Вашого міста.
Практично всі крупні компанії зареєстровані в
Києві і,відповідно, податки виплачують тут.
А ще потрібно врахувати, наприклад, податки
з заробітної плати всіх органів центральної влади.
Там вся заробітна плата "бюджетна" і, тому виплачується офіційно і
осідає саме в місцевому бюджеті.
А це досить великі суми, бо зарплати міністрів і сотень працівників міністерств,
значно більші за заробітні плати спеціалістів якого-небудь Козятинського РВДК.
Є й інші подібні фактори.
Тому коли черговий популіст починає кричати, що Київ обкрадають
забираючи з його бюджету в Державний частину коштів, це виглядає
по-дебільному.
Ярмолинці
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1163
Переглянути останнє повідомлення
Чет 03 жов, 2024 17:23
summacut
1 1066
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 кві, 2024 18:55
Ірина_
1 818
Переглянути останнє повідомлення
Суб 19 сер, 2023 22:51
Sanyok77
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама