|
Львівська облрада визнала "мовний" закон нечинним на територ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 09 жов, 2012 16:32
pib Надо было в 1941 на територии России Немецкий вводить,население проголовавало бы,куда им было деватся))) Чего вы вообще лезите в этот вопрос,это должны обсуждать коренные жители Украины.Россия делает всё правильно ,с точки зрения интересов своей страны,а нам надо к власти патриотов.Только не надо мне рассказывать о дружбе народов.
-
Xirurg-
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 16:39
Закон ПР "про языки" антиконституционный, ведёт к дроблению страны, а не к единству, стравливает людей востока и запада. А олигархи "разделяют и властвуют" ... накапливая свои капиталы!!!
-
alex333xela
-
-
- Повідомлень: 483
- З нами з: 06.02.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 175 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 17:07
Xirurg- написав:Чего вы вообще лезите в этот вопрос,это должны обсуждать коренные жители Украины.
Ну так и налоги пусть платит только коренное население, как в Израиле.
-
pib
-
-
- Повідомлень: 264
- З нами з: 16.06.09
- Подякував: 80 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 17:12
Козак-характерник написав:Захистимо рідну мову!
Параннойя. Вечно от кого-то защищаются. 
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 17:17
Фарион очень неплохо бы смотрелась в качестве сокамерницы ЮВТ. Повод теперь имеется...
-
ostrovsd
-
-
- Повідомлень: 3346
- З нами з: 07.10.11
- Подякував: 127 раз.
- Подякували: 247 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 18:10
А почему ДВУ-язычие? 10% + 10% + 10%... Итого до одинандцатиязычия рукой подать. Я лично за C++
-
Joоke
-
-
- Повідомлень: 97
- З нами з: 13.04.09
- Подякував: 528 раз.
- Подякували: 11 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 18:12
Почему не признают незаконным повышение цен на продукты и коммуналку, выборы вора среди воров, развращение и отупление населения?
-
Volfox
-
-
- Повідомлень: 780
- З нами з: 21.05.09
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 18:14
-
WiN_NeR
-
-
- Повідомлень: 255
- З нами з: 25.09.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 32 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 18:24
Закон веде до розбрату. А писали його під копірку-) Самі ж не можуть додуматися до цивілізованих законів...
-
Flicker
-
-
- Повідомлень: 1897
- З нами з: 22.04.07
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 317 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 жов, 2012 18:44
Свобода дуже гарно дує в дудочку регіонів. Невже не розуміють, що це їх "визнання" профанація?? Розуміють, але потрібно у вогнище розбрату ще з цієї сторони дров підкинути. Псевдопатріоти. А єдиний квиток у Льові вже рік прийняти не можуть, до речі з подачі свободівця - власника маршруток гальмують. А ви чубтесь панове.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1748 |
|
|
|
1 |
1678 |
|
|
|
1 |
7412 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|