ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібито по

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 21:52

Re: ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібит

нацисты у шоцi
севастопольский депутат жги дальше)))
19024
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 23:19

БРЭД....
В законе говориться о том что бы субьекты владных повноважень должны владеть держ мовою и мовою нац меньшинств, в все остальные по бажанню!
Это что, ща прийду в Ужгороде в супермаркет и буду требовать ценник на 4 языках??? :twisted:
papchik
 
Повідомлень: 243
З нами з: 17.03.11
Подякував: 136 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 23:19

Re: ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібит

Це таке собі "дай закуріть" для Інтертелекому від ПР...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 23:30

  Alex4040 написав:Украина как государство появилось НЕЗАКОННО. То и что?


СССР тоже "незаконно" появилось, также "незаконно" развалилось, все логично.
Alexey_M
 
Повідомлень: 440
З нами з: 09.09.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 23:42

  Alex4040 написав:Украина как государство появилось НЕЗАКОННО. То и что?


Це шляхом яких таких роздумів ви дійшли такого висновку?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 23:55

zeleniy в СССР, в прочем как и в любой иной стране, не предусмотрено что часть территории может на законных оснований отделится и стать независимой. Посмотрите хотя бы текст нынешней конституции Украины, самого важного документа "Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною." "Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України." - нет никакого механизма какой-то части территории легально стать независимой, а даже если бы он был он бы противоречил Конституции Украины, а если пожелаешь изменить целостность территории в рамках границ - есть армия которая это прекратит. Тоже самое с СССР, ну и любой другой страны думаю. Или иной случай, так называемый референдум, как вы считаете референдум про независимость Крыма был бы легитимным если бы он проходил только на территории Крыма или если бы он прошел на всей территории страны? Причем тут вся жители Украины когда вопрос касается только жителей Крыма? Захотели - стали независимыми! :lol:
ЗЫ Думаю достаточно доступные примеры для рассказа о том, как Украина стала законно независимой.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 00:56

aga872

Ви знаєте, що в міжнародному праві визнаний і діє принцип на самовизначення народів? Цей принцип був визнаний останньою конституцією СРСР? Зокрема ст. 70 та 72 цього документу? Отже вихід України з СРСР був відповідним, як нормам міжнародного права (вищим від національного) так і нормам головного закону СРСР...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 01:38

  zeleniy написав:aga872 Ви знаєте, що в міжнародному праві визнаний і діє принцип на самовизначення народів? Цей принцип був визнаний останньою конституцією СРСР? Зокрема ст. 70 та 72 цього документу? Отже вихід України з СРСР був відповідним, як нормам міжнародного права (вищим від національного) так і нормам головного закону СРСР...

Продолжу вашу мысль: значит, население Крыма (как и любой другой части Украины) имеет право на самоопределение и выход из состава Украины.
Ol_Alex
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 08:18

zeleniy вы правы, ст 72, я ошибался :oops:
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 08:48

  Alex4040 написав:
  rokannon написав:
  EKO написав:Хорошо. По закону, народный депутат Украины обязан свободно владеть гос языком, то есть украинским.
Вот пусть это чучело Каличниченко сдаст хотя бы школьный тест по украинскому, тогда у него будет право рот открывать

Думаю, лучше начинать с персонального голосования :!:
Исходя из этой нормы большинство законов, принятых зРадой, - приняты незаконно, в том числе наверняка и "закон" Колесниченка-Кидалова :roll:

Украина как государство появилось НЕЗАКОННО. То и что?

Законно
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 547
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1516
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1394
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама