|
Чому до краху російської економіки далеко |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 09 січ, 2013 11:48
Пропонуємо до обговорення: Ненавидіти російську економіку - це для багатьох людей справжня робота з повною зайнятістю
Дивися повний текст Чому до краху російської економіки далеко.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101031
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 11:48
простым людям от этого не легче
-
juice
-
-
- Повідомлень: 172
- З нами з: 08.04.12
- Подякував: 366 раз.
- Подякували: 28 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 15:02
До краху може і далеко, але от стагнація та поступовий занепад забезпечений. Путєнг починає впадати в брєжнєвський маразм та совкізм, а для розвитку економіки це трохи не добре...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 16:31
Жируют, гады! Бандера придёт-порядок наведёт!(Будет всё как у нас).
-
серенький
-
-
- Повідомлень: 2120
- З нами з: 02.07.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 195 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 16:45
серенький Шановний конкретизуйте будь-ласка до чого Бандера до путєнгського брєжнєвізму та совковості та до впливу ціни на нафту та газ на російську економіку?:)
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 16:51
у России есть ликвидный товар - нефть, газ, древесина... и его много и цены на него не падают. Вот и все и нету тут никакой экономики, за счет этого страна и живет. В остальном там полный разброд, но есть что красть и есть что кинуть народу, вот и все.
-
yuluk
-
-
- Повідомлень: 279
- З нами з: 04.02.11
- Подякував: 37 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 19:47
чёт мало троллей набежало зарплату перестали платить?? 
-
Indigo
-
-
- Повідомлень: 242
- З нами з: 15.07.09
- Подякував: 124 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 січ, 2013 22:15
Как сказал один француз в ответ на замечание русского туриста что мол пора бы и выучить русский: "А что я буду с ним делать когда у вас закончится нефть?" Много дорогого сырья - хорошо. Но сырье конечно, а ничего другого у России пока нет.
-
mullerfather
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 10 січ, 2013 05:07
К слову о нефти и газе.... по версии СУН, в 2012 году в России начали работу 325 различных производственных объектов, из них 112 построены "с нуля", 51 реализован с участием иностранных инвесторов.http://sdelanounas.ru/blogs/27160/
-
sergbank
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 10 січ, 2013 05:15
mullerfather написав:Как сказал один француз в ответ на замечание русского туриста что мол пора бы и выучить русский: "А что я буду с ним делать когда у вас закончится нефть?" Много дорогого сырья - хорошо. Но сырье конечно, а ничего другого у России пока нет.
Зато еще есть много дешевой рабсилы которая не умеет нормально работать, и наравне с дровами тоже является двигателем росэкономики.
-
Сарочка
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
366 |
|
|
|
1 |
1083 |
|
|
|
5 |
2246 |
П'ят 08 тра, 2026 18:08 vt313
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|