Чому до краху російської економіки далеко

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 11:48

Чому до краху російської економіки далеко

Пропонуємо до обговорення:
Ненавидіти російську економіку - це для багатьох людей справжня робота з повною зайнятістю

Дивися повний текст Чому до краху російської економіки далеко.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 11:48

простым людям от этого не легче
juice
 
Повідомлень: 172
З нами з: 08.04.12
Подякував: 366 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 15:02

До краху може і далеко, але от стагнація та поступовий занепад забезпечений. Путєнг починає впадати в брєжнєвський маразм та совкізм, а для розвитку економіки це трохи не добре...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 16:31

Жируют, гады! Бандера придёт-порядок наведёт!(Будет всё как у нас).
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 16:45

серенький
Шановний конкретизуйте будь-ласка до чого Бандера до путєнгського брєжнєвізму та совковості та до впливу ціни на нафту та газ на російську економіку?:)
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 16:51

у России есть ликвидный товар - нефть, газ, древесина... и его много и цены на него не падают. Вот и все и нету тут никакой экономики, за счет этого страна и живет. В остальном там полный разброд, но есть что красть и есть что кинуть народу, вот и все.
yuluk
 
Повідомлень: 279
З нами з: 04.02.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 19:47

Re: Чому до краху російської економіки далеко

чёт мало троллей набежало :cry:
зарплату перестали платить?? :shock:
Indigo
 
Повідомлень: 242
З нами з: 15.07.09
Подякував: 124 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 січ, 2013 22:15

Как сказал один француз в ответ на замечание русского туриста что мол пора бы и выучить русский: "А что я буду с ним делать когда у вас закончится нефть?" Много дорогого сырья - хорошо. Но сырье конечно, а ничего другого у России пока нет.
mullerfather
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 січ, 2013 05:07

К слову о нефти и газе.... по версии СУН, в 2012 году в России начали работу 325 различных производственных объектов, из них 112 построены "с нуля", 51 реализован с участием иностранных инвесторов.http://sdelanounas.ru/blogs/27160/
sergbank
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 січ, 2013 05:15

  mullerfather написав:Как сказал один француз в ответ на замечание русского туриста что мол пора бы и выучить русский: "А что я буду с ним делать когда у вас закончится нефть?" Много дорогого сырья - хорошо. Но сырье конечно, а ничего другого у России пока нет.

Зато еще есть много дешевой рабсилы которая не умеет нормально работать, и наравне с дровами тоже является двигателем росэкономики.
Сарочка
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 354
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 1073
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 чер, 2026 14:22
greenda59
5 2234
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 18:08
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама