спасибо, друже! Только на Дядю Сэма и надеемся


|
|
![]() Свежо предание...
Уважаемый автор. Какие будут комментарии и курсовые прогнозы исходя из этого графика с учетом сегодняшних реалий? Думаете, есть шанс на повторение сценария конца лета 2008 ? ![]() Aries.
свєжо прєданіє, не віриться ... але факт )) проаналізуйте динаміку золота - окремо за Євро та за доляр - з ківтня-травня 2011 року : не бачу проблем : EUR/USD доверху на 1,40 (1,42 ?) - XAU/USD теж угору до 1.700, а XAU/EUR трохи вниз, десь до 1.200. Востаннє редагувалось ЛОБ в Пон 28 січ, 2013 14:04, всього редагувалось 1 раз.
![]() ...факт?... но верится с трудомXAUEUR уже пришел на 1230, пробив СенкуВ на неделях вашего же графика. Вероятность ухода на 1070 евро/унц. мне представляется весьма высокой. В этом случае кросс EURUSD должен приблизиться к 1.5000, если за унцию будут давать хотя бы 1600 "обамовок", но, скорее всего, еврокросс утянет за собой котировки золота по доллару ниже 1600, что повлечет... думаю, Вы знаете сами не хуже меня(см. свой пост от 25/01). Косвенно такой сценарий подтверждается на графике серебра. Сомневаюсь, что не только 1800, 1700, но и 1600 увидим в Q1 один раз - при проходе его вниз. P.S. Факт ![]() ![]() Aries.
розумію вашу думку, така можливість існує не тільки теоретично - з погіршенням технічного малюнку тільки підвищується "на те й щука, щоб карась не дрімав" (народна творчість)) тож маємо дати оцінку потенційній низхідній динаміці ЗОЛОТА : наскільки вона фундаментально обгрунтована та може зберігати протягом 2-3 каварталів так, здоровий ріст % ставок означатиме - на золото чекає злив маю усі, підозри, що не зовсім здоровий ( = нездоровий ?) ріст ставок та злив американських трежурок може призвести до тимчасового тиску на котировки золота, щоби тільки замаскувати справжні наміри та реальні грошові потоки щомісячно 85 млрд. долярів надходитиме у грошовий обіг з боку Федрезерву : 40 млрд. на купівлю іпотечних (цінних ?) паперів, 45 млрд - на ринок держ боргу їх усі треба десь паркувати, шукати дохід - значить, щось розгойдувати, малювати оманні тренди, підвищувати мінливість цін (щоби повитрушувати усіх зайвих). ![]() ЗОЛОТОтижневий інтервал :
денний інтервал : чорний трикутник дасть відповідь. на поточний момент. для технічної торгівлі один. для консервативних позицій - зовсім інший ? ![]() IGVE
торгуємо без емоцій : підхід зверху до рівней підтримки (трикутника + зедена Кідзун на днях) = купівля все ж оцінюю шанси росту/відскоку вищими за продовження дрейфу вниз таймінг + техніка + очікування м'якого голубиного протоколу фомки (по фундаменту) співпадають. а як ні, то стоп збалансований - 1.630 на вхід з поточних, 1.610 - стоп/переворот на попередні точк виправте мене. або додайте свої рівні. ПС. торгівля без стопів фізичними обсягами теж прийнятна. але на форексі місця для компромісу не уснує. ![]() СРІБЛОтижневий інтервал :
ний інтервал : рекомендовано купівлю по техніці за поточним курсом. обмежуємо ризик утримання довгих позицій стопами на 30,20 / 29,20. вартість (можливих збитків) наперед визначено та зафіксовано. ![]() ЛОБ
поправить вряд ли смогу, т.к. я не торгую на форексе и не владею профессионально тех.анализом. Как уже упоминал, для меня важны уровни не входа (тут для меня другие факторы и правила нежели на бирже), а уровни выхода. И минимально приемлемые начинаются ОТ 1700 и выше... на текущий момент, все что ниже... проще курить бамбук до лучших времен...при такой заливке бумагой, рано или поздно должно аукнуться ![]() ![]()
|
|