Олександр Ярославський пішов з українського футболу
Дивися повний текст Український футбол входить у період напіврозпаду.
|
|
Український футбол входить у період напіврозпадуПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Український футбол входить у період напіврозпаду.
Re: Український футбол входить у період напіврозпадуОце і є одним з наслідків олігархономіки - футбольні клуби, як дорогі іграшки належать тим хто зараз при владі і розподіляє кошти всередині країни, зараз це ПіаРасти однозначно, але це зрозуміло дуже не надовго, а що далі? А фіг його знає... Олігархічно-люменська модель економіки у дії...
не вижу ничего плохого можно покупать породистых собак,а можно футболистов. В чем разница?
В том, что породистая собака таковой до смерти и останется, а футболистам форму постоянно держать надо, а не только "когда наши к власти пришли". Нужна система, постоянно функционирующая; как и для науки, и в значительной степени промышленности. Деградация закономерна.
Re: Український футбол входить у період напіврозпадуПочитал несколько мини-интервью Фоменко - это же печаль-печалюшка, а не тренер...
Скоро надо будет наш чемпионат Ураины переименовать в чемпионат Партии Регионов, ибо никто кроме верхнего списка этой партии не смогут содержать футбольные клубы. А вторую лигу надо будет назвать настоящим беспартийным чемпионатом страны.
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||