Український футбол входить у період напіврозпаду

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 10:21

Український футбол входить у період напіврозпаду

Пропонуємо до обговорення:
Олександр Ярославський пішов з українського футболу

Дивися повний текст Український футбол входить у період напіврозпаду.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 10:21

Кто не смог выиграть золото -едет его добывать и вся любовь..
irvin
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 11:00

Re: Український футбол входить у період напіврозпаду

Оце і є одним з наслідків олігархономіки - футбольні клуби, як дорогі іграшки належать тим хто зараз при владі і розподіляє кошти всередині країни, зараз це ПіаРасти однозначно, але це зрозуміло дуже не надовго, а що далі? А фіг його знає... Олігархічно-люменська модель економіки у дії...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 11:09

  Бandera написав:Оце і є одним з наслідків олігархономіки - футбольні клуби, як дорогі іграшки належать тим хто зараз при владі і розподіляє кошти всередині країни, зараз це ПіаРасти однозначно, але це зрозуміло дуже не надовго, а що далі? А фіг його знає... Олігархічно-люменська модель економіки у дії...

не вижу ничего плохого можно покупать породистых собак,а можно футболистов. В чем разница?
irvin
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 19:38

В том, что породистая собака таковой до смерти и останется, а футболистам форму постоянно держать надо, а не только "когда наши к власти пришли". Нужна система, постоянно функционирующая; как и для науки, и в значительной степени промышленности. Деградация закономерна.
Подзаконный акт
 
Повідомлень: 1353
З нами з: 12.08.11
Подякував: 269 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 20:13

Re: Український футбол входить у період напіврозпаду

Почитал несколько мини-интервью Фоменко - это же печаль-печалюшка, а не тренер...
Franta
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 лют, 2013 10:01

Скоро надо будет наш чемпионат Ураины переименовать в чемпионат Партии Регионов, ибо никто кроме верхнего списка этой партии не смогут содержать футбольные клубы. А вторую лигу надо будет назвать настоящим беспартийным чемпионатом страны.
eglo-odessa
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 23.11.12
Подякував: 252 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 03 лют, 2013 11:07

eglo-odessa полностью согласен
omelnik
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 лют, 2013 11:29

  Franta написав:Почитал несколько мини-интервью Фоменко - это же печаль-печалюшка, а не тренер...
Кого предложите? Мотиватора Блохина, завалившего два отбора и две команды? :mrgreen: Капелло-Липпи и прочие адвокаты сюда не пойдут - страна бедная и непривлекательная. Вон Виллиан сбежал в "подмосковное" Анжи, потому что семье остонадоел Донецк.
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 966
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 09:57
BIGor
1 1679
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 вер, 2025 12:52
papchik
2 1945
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 тра, 2025 16:06
sklarslav
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама