|
Опозиція пропонує врегулювати ринок комунальних послуг одним |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 04 бер, 2013 16:21
Пропонуємо до обговорення: ЖКП - це не так сфера, в якій так просто щось змінити, хоча прогнози опозиції райдужні.
Дивися повний текст Опозиція пропонує врегулювати ринок комунальних послуг одним законом.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 04 бер, 2013 16:21
"..., а аккумулированные средства на этих счетах будут распределяться уполномоченным банком между всеми другими участниками рынка жилищно-коммунальных услуг согласно алгоритму рынка жилищно-коммунальных услуг." Где-то мы уже такое проходили.
-
universum
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 04 бер, 2013 20:46
розрахунки за ЖКП передбачається здійснювати за участю уповноваженого державного банку
Думаю, что этот проект как раз примут, только выделенное слово наверняка пропадет в оригинале. Угадаем, название какого банка появится?
-
Valois
-
-
- Повідомлень: 1192
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 520 раз.
- Подякували: 254 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 05 бер, 2013 09:44
Для начала нужно было разогнать ЖЕКИ. ПОЛНОСТЬЮ.
-
crazycopywriter
-
-
- Повідомлень: 676
- З нами з: 31.10.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 05 бер, 2013 09:49
crazycopywriter написав:Для начала нужно было разогнать ЖЕКИ. ПОЛНОСТЬЮ.
А взамен?
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 05 бер, 2013 10:22
mortimer написав: crazycopywriter написав:Для начала нужно было разогнать ЖЕКИ. ПОЛНОСТЬЮ.
А взамен?
Так уже фактически разогнали. Раньше если траблы какие, идешь утром в соседний дом в ЖЭК, чтобы дядю Васю-сантехника застать, и все дела. А теперь, кроме начальника, паспортистки и дворников, там никого нет - "идите в Жилкомсервис" - придумали новую контору. И потом, какое отношение имеет ЖЭК к проблемам водо- газо- и теплоснабжения? Если под землей лопнет труба, ей что, ЖЭК занимается?
-
Starikan
-
2
-
- Повідомлень: 17525
- З нами з: 12.10.11
- Подякував: 2618 раз.
- Подякували: 3165 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
6 |
1898 |
П'ят 24 кві, 2026 11:15 Hotab
|
|
|
5 |
1898 |
|
|
|
2 |
2362 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|