Вони працюють, але не платять податок і внесок, а, отже, не мають жодних гарантій від держави
Дивися повний текст Близько 5 млн українців працюють нелегально, - нардеп.
|
|
Близько 5 млн українців працюють нелегально, - нардепПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Близько 5 млн українців працюють нелегально, - нардеп. Кстати, это может быть хорошей свиньёй, которую подложат ПР - предложение проголосовать за снижение налогов. ПР на такое не пойдёт - денег и так не хватает, а если пойдёт, то кранты бюджету. УДАР же в любом случае получает бонус. Это мне напоминает историю, когда ПР при премьере Тимошенко протянула повышение соц.стандартов. Теперь их черёд испытать такое на себе. Впрочем, народу от этого.
Правда есть ещё один вариант - понизят начисления на ЗП и увеличат отчисления с ЗП так, что сумма не поменяется. Re: Близько 5 млн українців працюють нелегально, - нардепєдиною гарантією на старість в цій країні є тільки непоганий рахунок в Швейцарії, та кілька кіло золота в Україні. Все інше, пенсії, зарплати ітп - все тут пропаде.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||