Влада Києва, звітуючи про прибирання снігу, опублікувала минулорічні фотографії з Москви
Дивися повний текст Влада Києва відзвітувала про прибирання снігу, опублікувавши минулорічні фотографії з Москви.
|
|
Влада Києва відзвітувала про прибирання снігу, опублікувавшиПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Влада Києва відзвітувала про прибирання снігу, опублікувавши минулорічні фотографії з Москви. Теперь по Киеву можно передвигаться только или сноуборде и лыжах или общественным
транспортом . Главное знать где есть безопасные спуски и какие маршруты ходят :) на Оболони и Подоле ходит №99 №24 №72 Не рекомендую расчитывать на маршруты с Оболни на Троещину.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||