|
91% українців хочуть працювати фрілансом - опитування |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 08 кві, 2013 21:29
Пропонуємо до обговорення: Дев'ять з десяти українців мріють про фріланс - опитування
Дивися повний текст 91% українців хочуть працювати фрілансом - опитування.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 08 кві, 2013 21:29
Уже более трех лет работаю фрилансером и практически счастлив, прежде всего от того, что не надо каждый Божий день общаться с "коллегами" и просиживать рабочее время.
-
borisbn
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 08 кві, 2013 22:25
91% так никогда и не станут фрилансерами, хотеть мало, нужно работать
-
itavoli
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 08 кві, 2013 23:22
плюсів багато, можна суміщати дві роботи, а то і більше  Правда коли працюєш в офісі - вийшов з нього о 18:01 і до наступної 9:00 про роботу можеш не думати, а на "вільному графіку" доводиться працювати понаднормово... Хоча в залежності від роботи. ПС. проблем з невиплатою за роботу фріланса не було. Тьфу-тьфу-тьфу.
-
steam
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 08 кві, 2013 23:51
91% украинцев хотят быть богатыми.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 кві, 2013 06:39
-
Volterman
-
-
- Повідомлень: 149
- З нами з: 26.03.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 кві, 2013 07:04
Большинство опрошенных просто не хотят работать. К фрилансу это не имеет ни малейшего отношения 
-
ssnet
-
1
-
- Повідомлень: 2145
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 458 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 кві, 2013 10:41
У 91% населения слишком оптимистичные представления о фрилансе.. Я тоже когда-то представляла себе песчаный берег и я с ноутбуков сижу работаю  На самом деле, чтобы работать на фрилансе и хорошо зарабатывать нужно очень сильно постараться и много работать, намного больше, чем с 9 до 18.
-
anja
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 09 кві, 2013 10:57
anja +100 А еще, если есть семья, родители, дети... кто-то постоянно отвлекает, мол сходи в магазин или сделай уборку, и так дома сидишь)))) то ввесь рабочий процесс сводится на нет 
-
Volterman
-
-
- Повідомлень: 149
- З нами з: 26.03.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 09 кві, 2013 13:32
В статье одна глобальная ошибка. Удаленная работа это не фриланс, там работу и зарплату тебе обеспечивает работодатель и тебе приходится думать только о рабочих моментах.
В случае фриланса ты и руководитель, который должен приянть решение о перспективности проекта и менеджер по продажам, который должен заинтересовать клиента и бухгалтер, со всеми вытекающими, и сам работник. В общем фриланс - это адова работа, в отличие от той же удаленки.
-
AlifeSoft
-
-
- Повідомлень: 2227
- З нами з: 30.10.08
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 311 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
544 |
|
|
|
1 |
1330 |
|
|
|
1 |
1154 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|