91% українців хочуть працювати фрілансом - опитування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2013 21:29

91% українців хочуть працювати фрілансом - опитування

Пропонуємо до обговорення:
Дев'ять з десяти українців мріють про фріланс - опитування

Дивися повний текст 91% українців хочуть працювати фрілансом - опитування.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2013 21:29

Уже более трех лет работаю фрилансером и практически счастлив, прежде всего от того, что не надо каждый Божий день общаться с "коллегами" и просиживать рабочее время.
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2013 22:25

Re: 91% українців хочуть працювати фрілансом - опитування

91% так никогда и не станут фрилансерами, хотеть мало, нужно работать
itavoli
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2013 23:22

плюсів багато, можна суміщати дві роботи, а то і більше :roll: Правда коли працюєш в офісі - вийшов з нього о 18:01 і до наступної 9:00 про роботу можеш не думати, а на "вільному графіку" доводиться працювати понаднормово... Хоча в залежності від роботи.
ПС. проблем з невиплатою за роботу фріланса не було. Тьфу-тьфу-тьфу.
steam
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2013 23:51

91% украинцев хотят быть богатыми.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 06:39

Volterman
 
Повідомлень: 149
З нами з: 26.03.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 07:04

Большинство опрошенных просто не хотят работать. К фрилансу это не имеет ни малейшего отношения :mrgreen:
ssnet
1
 
Повідомлень: 2145
З нами з: 28.04.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 458 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 10:41

У 91% населения слишком оптимистичные представления о фрилансе.. Я тоже когда-то представляла себе песчаный берег и я с ноутбуков сижу работаю :D На самом деле, чтобы работать на фрилансе и хорошо зарабатывать нужно очень сильно постараться и много работать, намного больше, чем с 9 до 18.
anja
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 10:57

anja +100 А еще, если есть семья, родители, дети... кто-то постоянно отвлекает, мол сходи в магазин или сделай уборку, и так дома сидишь)))) то ввесь рабочий процесс сводится на нет :)
Volterman
 
Повідомлень: 149
З нами з: 26.03.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 13:32

В статье одна глобальная ошибка. Удаленная работа это не фриланс, там работу и зарплату тебе обеспечивает работодатель и тебе приходится думать только о рабочих моментах.

В случае фриланса ты и руководитель, который должен приянть решение о перспективности проекта и менеджер по продажам, который должен заинтересовать клиента и бухгалтер, со всеми вытекающими, и сам работник. В общем фриланс - это адова работа, в отличие от той же удаленки.
AlifeSoft
 
Повідомлень: 2227
З нами з: 30.10.08
Подякував: 210 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 549
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 1332
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 тра, 2026 14:25
Ірина_
1 1156
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама