Обурений натовп взяв штурмом Житомирську облраду - через доб

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:08

Обурений натовп взяв штурмом Житомирську облраду - через доб

Пропонуємо до обговорення:
Житомирська обласна рада була змушена скасувати дозвіл на розробку титанових родовищ в області

Дивися повний текст Обурений натовп взяв штурмом Житомирську облраду - через добування титану компанією Фірташа (ВІДЕО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:08

Началось???
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:23

Люди - молодцы!Так с ними и надо. "Пакращувачи" только силу понимают, ведь страшно власть потерять... комплексы "царя" передаются и на холуев.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:25

ШО, власть прогнулась? Даже не надейтесь...

Через пару недель восстановят решение! Тишком-нишком, вначале сделают на 100 га, потом на 500 га, а через пару лет всё будет как и раньше! и даже больше
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:29

Re: Обурений натовп взяв штурмом Житомирську облраду - через

так что, сланцевому газу не бывать в Украине.
Или в Харькове можно рыть, а Житомире нельзя. Туда только дотации присылай???
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:36

  sb_sb написав:так что, сланцевому газу не бывать в Украине. Или в Харькове можно рыть, а Житомире нельзя. Туда только дотации присылай???

при чем здесь сланцевый газ?))) вы новость читали внимательно?
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:41

  Jorj написав:ШО, власть прогнулась? Даже не надейтесь...

Через пару недель восстановят решение! Тишком-нишком, вначале сделают на 100 га, потом на 500 га, а через пару лет всё будет как и раньше! и даже больше

К огромному сожалению эти биологически активные организмы с видом Homo sapiens не проигрывают:

http://www.bagnet.org/news/tag/%D0%93%D ... 0%BB%D0%B5

http://pravda.in.ua/publications/pod-gu ... y-kombinat

http://visti.zp.ua/problemy_sela/glava- ... go-rajona/

http://www.ukrrudprom.ua/news/Kanadtsi_ ... ypole.html


И это творится не только в Житомере или Харькове, Запорожье или Жёлтых Водах - сейчас это происходит по всей Украине.
Меняются только схемы, как у напёрсточников...

  spas написав:
  sb_sb написав:так что, сланцевому газу не бывать в Украине. Или в Харькове можно рыть, а Житомире нельзя. Туда только дотации присылай???

при чем здесь сланцевый газ?))) вы новость читали внимательно?


Вероятно Вы не знакомы с результатами ведения горных работ и Экономично-обгрунтованными ценами на существование в этой стране.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Вів 09 кві, 2013 15:47, всього редагувалось 2 разів.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:44

  spas написав: при чем здесь сланцевый газ?))) вы новость читали внимательно?

Я так понимаю, что никто ни против добычи сланцевого газа в Харьковской области, но дотационная Житомирская область не хочет развивать производство.....
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:44

аплодисменты !!! молодцы ! везде бы так боролись за свои права и свободы !
smatro
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2013 15:47

ХОРОШОЕ НАЧАЛО !!!!
И БЕЗ ВСЯКИХ ЛОЗУНГОВ И ТРАНСПОРАНТОВ типа ЛЮЛЕ ВОЛЮ И Т.Д. И Т.П
сірий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1789
З нами з: 01.08.12
Подякував: 2073 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 364
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1295
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1115
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама