З підвищенням акцизів на пальне виробництво вітчизняного бен

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 08:00

З підвищенням акцизів на пальне виробництво вітчизняного бен

Пропонуємо до обговорення:
Підвищення акцизів на пальне допоможе відновити виробництво вітчизняного бензину - експерт

Дивися повний текст З підвищенням акцизів на пальне виробництво вітчизняного бензину відновиться - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 08:00

Ок 15 грн без проблем. Но если я увижу на дороге яму которую не заделают за неделю то министр транспорта и все его замы садяться в тюрьму всего на 1 год за преступную халатность подвергшую мою жызнь опасности. Договорились ?
drapik
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20.08.11
Подякував: 3 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 08:15

  drapik написав:Договорились ?

Нет не договорились.
hno3
 
Повідомлень: 1181
З нами з: 21.10.09
Подякував: 148 раз.
Подякували: 152 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 08:39

Експерт Інституту енергетичних досліджень Юрій Корольчук вважає, що в українців виробився імунітет до підвищення цін на пальне.

А бензинові магнати вироблять імунітет до "злісного недозаправлення українцями баків своїх авто", як колись поскаржився один з операторів ринку пального. :lol:
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 09:08

Нужно вместо осваивать бюджетные деньги, начать строить хорошие дороги.
aololeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 09:39

Отменили транспортный сбор. Теперь с каждого литра бензина теоретически деньги идут на ремонт дорог. С каждым годом автомобилей становится больше, соотв. бензина покупают больше, а дороги становятся только хуже. Здается мне, дай хоть 100-200 миллиардов долларов/евро на ремонт дорог, дороги будут в таком же убогом состоянии. С дорогами вообще интересная ситуация. Тут получается воруют сами у себя. Украл на ремонте дороги, а потом едешь по ней же и бьешь свое же авто и лязгаешь зубами. ИМХО идиотизм.
Vis
 
Повідомлень: 617
З нами з: 30.09.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2097
Переглянути останнє повідомлення
Суб 28 лют, 2026 05:38
bodia1406
1 1318
Переглянути останнє повідомлення
Чет 03 лип, 2025 23:11
temple13
1 852
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 вер, 2024 15:18
stokoz
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама