|
КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положення |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:24
Пропонуємо до обговорення: Установка для пуску ракети КНДР приведена у підняте положення - ЗМІ
Дивися повний текст КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положення - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:24
ДОГРАЮТЬСЯ.
-
dgeymsbond
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:26
Клоунада какая-то.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23484
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:27
Нагнетают косорылые:заправили,подняли.Ждём с нетерпением репортажа о рсчехлении,погоде и настроении боевого расчёта
-
Амбруаз Паре
-
-
- Повідомлень: 751
- З нами з: 08.07.11
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 141 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:32
круто, америке сейчас необходима маленькая победоносная ядерная война 
-
fxbat
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:42
fxbat написав:круто, америке сейчас необходима маленькая победоносная ядерная война
а то) у них же лазеры новые - как раз испытают;)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:45
Все считаем до трех! Или сдавайтесь! Один, Два, два с четвертиной, два с половиной, два на ниточке,
ЭЙ мы не шутим!!,
два на волоске, два на паутинке,
ЭЙ мы точно пульнем!
два на нановолокныешке два на полимерчике
ВСЕ ща точно пульнем!
два на межатомном взаиможействии два на межкварковом взаимодействии ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Востаннє редагувалось ponch08 в Чет 11 кві, 2013 16:46, всього редагувалось 1 раз.
-
ponch08
-
-
- Повідомлень: 847
- З нами з: 17.10.08
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:45
spas написав: fxbat написав:круто, америке сейчас необходима маленькая победоносная ядерная война
а то) у них же лазеры новые - как раз испытают;)
ну да, тока для них военная база на границе с Китаем, Россией еще важнее.
-
fxbat
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:50
fxbat написав: ну да, тока для них военная база на границе с Китаем, Россией еще важнее.
Ну вы не забывайте - у них база в Японии есть и не одна)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 кві, 2013 16:58
spas написав: fxbat написав: ну да, тока для них военная база на границе с Китаем, Россией еще важнее.
Ну вы не забывайте - у них база в Японии есть и не одна)
помню конечно, японские базы далеко, а тут есть шанс вплотную, так сказать, приблизиться к потенциальному противнику.
-
fxbat
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
878 |
П'ят 26 чер, 2026 13:29 lexxi
|
|
|
1 |
1027 |
|
|
|
1 |
2052 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|