КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положення

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:24

КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положення

Пропонуємо до обговорення:
Установка для пуску ракети КНДР приведена у підняте положення - ЗМІ

Дивися повний текст КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положення - ЗМІ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:24

ДОГРАЮТЬСЯ.
dgeymsbond
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:26

Клоунада какая-то.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:27

Нагнетают косорылые:заправили,подняли.Ждём с нетерпением репортажа о рсчехлении,погоде и настроении боевого расчёта
Амбруаз Паре
 
Повідомлень: 751
З нами з: 08.07.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:32

круто, америке сейчас необходима маленькая победоносная ядерная война :mrgreen:
fxbat
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:42

  fxbat написав:круто, америке сейчас необходима маленькая победоносная ядерная война

а то) у них же лазеры новые - как раз испытают;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:45

Все считаем до трех! Или сдавайтесь!
Один,
Два,
два с четвертиной,
два с половиной,
два на ниточке,

ЭЙ мы не шутим!!,

два на волоске,
два на паутинке,

ЭЙ мы точно пульнем!

два на нановолокныешке
два на полимерчике

ВСЕ ща точно пульнем!

два на межатомном взаиможействии
два на межкварковом взаимодействии
.......
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Востаннє редагувалось ponch08 в Чет 11 кві, 2013 16:46, всього редагувалось 1 раз.
ponch08
Аватар користувача
 
Повідомлень: 847
З нами з: 17.10.08
Подякував: 47 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:45

  spas написав:
  fxbat написав:круто, америке сейчас необходима маленькая победоносная ядерная война

а то) у них же лазеры новые - как раз испытают;)

ну да, тока для них военная база на границе с Китаем, Россией еще важнее.
fxbat
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:50

  fxbat написав: ну да, тока для них военная база на границе с Китаем, Россией еще важнее.

Ну вы не забывайте - у них база в Японии есть и не одна)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 кві, 2013 16:58

  spas написав:
  fxbat написав: ну да, тока для них военная база на границе с Китаем, Россией еще важнее.

Ну вы не забывайте - у них база в Японии есть и не одна)

помню конечно, японские базы далеко, а тут есть шанс вплотную, так сказать, приблизиться к потенциальному противнику.
fxbat
 
 
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1042
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 1108
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 2104
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама