В Україні тарифи на електроенергію другі за дешевизною в Євр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 20:39

В Україні тарифи на електроенергію другі за дешевизною в Євр

Пропонуємо до обговорення:
Україна друга в Європі за дешевизною тарифів на електроенергію

Дивися повний текст В Україні тарифи на електроенергію другі за дешевизною в Європі.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 20:39

і що з того? який в німеччині чи данії рівень доходів? а яка україна в європі за рівнем доходів? як вже ці "експерти" чи "державні мужі" чи власники заводів/пароходів задовбали зі своїми киваннями на вартість чогось там в європі чи світі, але забуваючи при цьому скільки в україні ці ж власники заводів/пароходів платять працівникам.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1708
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 289 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 20:58

wild.tomcat
Ми експортуємо електроенергію за кордон за ціною, нижчою, ніж продаємо власним виробникам. Про який здоровий глузд може йти мова в цьому квазі-державному утворенні ТОВ "Україна"????? :evil:
shalaputa
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 21:13

Это перед повышением цен?
sensei
 
Повідомлень: 1127
З нами з: 03.01.11
Подякував: 51 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 21:28

Україна знаходиться на другому місці в Європі і країнах СНД за низькими тарифами на електроенергію для населення.


Ну нафик мне для населення. :roll:

Назовите какая Украина по тарифам для ненаселення, а я посмотрю.
С Китаем сравнить тоже полезно...
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2013 10:03

Вообще-то цена вполне логична, в Украине этого ресурса избыток... его экспортируют, электричество вообще копейки должно стоить. Как например нефть в ОАЭ.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2013 10:23

В Германии оплата труда в 10 раз выше.
nata77
 
Повідомлень: 843
З нами з: 24.03.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2013 10:47

  ТупУм написав:Вообще-то цена вполне логична, в Украине этого ресурса избыток... его экспортируют, электричество вообще копейки должно стоить.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вот это критикан рассмешил. :lol:
Давно Изя так не смеялся.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2013 10:50

У Изи вообще прогрессивная мечта о бесплатном электричестве для всего человечества. :P

Но этого нельзя допустить, т.к. это снизит отчисления в бюджет. :( :roll:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2013 10:53

РЛА спроста что-ли покупал энергогенерирующие компании?
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 364
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1850
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1640
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама