Україна друга в Європі за дешевизною тарифів на електроенергію
Дивися повний текст В Україні тарифи на електроенергію другі за дешевизною в Європі.
|
|
В Україні тарифи на електроенергію другі за дешевизною в ЄврПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст В Україні тарифи на електроенергію другі за дешевизною в Європі. і що з того? який в німеччині чи данії рівень доходів? а яка україна в європі за рівнем доходів? як вже ці "експерти" чи "державні мужі" чи власники заводів/пароходів задовбали зі своїми киваннями на вартість чогось там в європі чи світі, але забуваючи при цьому скільки в україні ці ж власники заводів/пароходів платять працівникам.
wild.tomcat
Ми експортуємо електроенергію за кордон за ціною, нижчою, ніж продаємо власним виробникам. Про який здоровий глузд може йти мова в цьому квазі-державному утворенні ТОВ "Україна"?????
Ну нафик мне для населення. Назовите какая Украина по тарифам для ненаселення, а я посмотрю. С Китаем сравнить тоже полезно...
У Изи вообще прогрессивная мечта о бесплатном электричестве для всего человечества.
Но этого нельзя допустить, т.к. это снизит отчисления в бюджет.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||