Низка областей переходить на альтернативні види палива для о

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 16:51

Низка областей переходить на альтернативні види палива для о

Пропонуємо до обговорення:
У 2013 році планується скоротити споживання природного газу в області житлово-комунального господарства на 1 млрд. куб. м

Дивися повний текст Низка областей переходить на альтернативні види палива для опалення - Мінрегіон.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 16:51

а в таможенном союзе топят газом, как нормальные люди, а не соломой, как индейцы : )
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 17:13

Re: Низка областей переходить на альтернативні види палива д

"У кожному регіоні є той чи інший вид альтернативного палива. Це можуть бути або солом’яні брикети" А шо ж так то? Талантливые Семьи- синезадых когда ЮВТ грила о брикетах соломы аки "альтернативе" газу- высмеивали её.. А сейчас эдакое "ноухау" синяя погань себе в заслугу ставит.. Есть ишо одна "альтернатива".. Можно книжками Чивакуни топить.. Он же их много написал и напечатал.. Хватит на растопку.. Главному "Госпидару"- Хазарову дать распоряжение- котельни книгами Чивакуни обеспечить.. А то зима не криза папизже не минет..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 18:53

Совсем уже успехов нигде нет, пытаются найти зерно в говне и рассказать об увеличении урожайности..
Dimchickk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 921
З нами з: 06.09.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 08:15

  SAP написав:а в таможенном союзе топят газом, как нормальные люди, а не соломой, как индейцы : )

Интересный признак «нормальности»… :D Хозяйке на заметку… :mrgreen:

Кстати, не очень-то разгонишься с брикетами, основной объем производимых брикетов из соломы и опилок уходит на экспорт в Польшу и далее…
Теперь буду знать что в Польше и других странах Европы живут в основном индейцы… :lol:
B_O_S
Аватар користувача
 
Повідомлень: 173
З нами з: 25.07.12
Подякував: 38 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 12:41

Интересный признак «нормальности»… :D Хозяйке на заметку… :mrgreen:


Не знаю, как вам, а мне кажется странным такой поврот событий в западном мире, который традиционно считает себя колыбелью цивилизованности и вектором общечеловеческого развития. 21-й век на дворе, а Европа собирается топить дровами, вчера тут читал статью "ООН закликала голодуючих їсти комах"... Как же не назвать такое направление развития как не в сторону индейцев :mrgreen:
SAP
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1052
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 1116
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 2108
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама