Попов замовив експертизу "елітних" каштанів і готовий "скрут

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 12:22

Попов замовив експертизу "елітних" каштанів і готовий "скрут

Пропонуємо до обговорення:
Попов замовив експертизу каштанів і готується "скручувати шиї" винним

Дивися повний текст Попов замовив експертизу "елітних" каштанів і готовий "скрутити шиї" винним.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 12:22

Я бы им шеи свернул... если бы мог... но я не могу...
куму зятя двоюродного брата Ивана Ивановича...нет , не могу...пока...
ollaw
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 15:20

"Каждое деревце, которое должно быть устойчивым к вредителя, обошлось столичному бюджету в почти 5000 гривен. Всего потратили 1 млн. 400 тысяч. Грн. Обычный каштан стоит в 10 раз дешевле."
пир среди чумы. я бы попову шею свернул. лучше бы у меня в парадном лифт поменяли! да еще пару мостов через днепр построили..
GoodLobster
 
Повідомлень: 666
З нами з: 05.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 15:24

Re: Попов замовив експертизу "елітних" каштанів і готовий "с

" Мститель народный" гауляйтер -стукач кгб- теперь поступит правильно.. Каштаны посаженные ( элитные) вырубит.. А на их место высадит- обычные.. Экономия ведь..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 15:28

Re: Попов замовив експертизу "елітних" каштанів і готовий "с

причина вот в чем : это неправильные каштаны, и они делают неправильные цветы.
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 16:07

Re: Попов замовив експертизу "елітних" каштанів і готовий "с

Это же надо было так облажаться....мда...Это вам не весной рапортавать об уборке снега,когда он уже сам начал таять....тут каштаны никуда не денуться)))))))
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 10857
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
1 695
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 гру, 2023 11:20
cohan
1 1117
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 бер, 2023 23:10
6333280
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама