Великий економічний розлом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 12:49

Великий економічний розлом

Пропонуємо до обговорення:
Раніше Штати і Єврозона йшли однією дорогою, проте в середині 2011 року їх шляхи несподівано почали розходитися

Дивися повний текст Великий економічний розлом.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 12:49

Вывод просто:"..европе нужно как можно быстрее подписать соглашение о свободной торговле"... Не только Украину тянут во всякие "ассоциации", но и Европу тоже хотят попользовать. Мы не одиноки!
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 13:39

невідомо який з методів реагування на світову кризу виявиться оптимальним в перспективі 10-20 років, американський чи європейський.
важко навіть сказати де більше патерналізму в США чи ЄС, безробіття оцінюються за різними методиками. Невідомо що більше 8% в США чи 12-25 у ЄС. :wink:
tobias
 
Повідомлень: 4243
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 13:50

Естественно!
В то время как США всячески стимулировали экономический рост - снижали процентные ставки, снижали налоги, вбрасывали деньги в экономику, Европа, кроме всего прочего, активно занималась урезанием гос расходов! Штаты же, вроде, такого рода фигней не страдали! :wink:
Но с другой стороны, в США рост давался не бесплатно! В значительной мере это было профинансировано за счет роста госдолга, что в долгосрочной перспективе будет иметь свое негативное значение... :roll:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 16:09

Я так понял в мире можно расти только за счет когото. Вот и растет США за счет Европы. Еще Россия пока растет. Того и гляди развалится союз очередной или станет союзом бОльшим, как и боялись всегда англосаксы, ЕС+Россия.
uniorj25
 
Повідомлень: 320
З нами з: 08.02.12
Подякував: 52 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 17:14

Re: Великий економічний розлом

  tobias написав:невідомо який з методів реагування на світову кризу виявиться оптимальним в перспективі 10-20 років, американський чи європейський.

Тем более, что они оба не могут быть эффективными. Выход - в кооперации, но она пока невозможна.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 17:15

Re: Великий економічний розлом

  uniorj25 написав:Вот и растет США за счет Европы.

Эта фаза закончилась ещё 40 лет назад. 8)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1329
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 жов, 2023 02:02
bodia1406
1 797
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 14 лип, 2023 18:30
Investor_K
1 723
Переглянути останнє повідомлення
Суб 05 лис, 2022 22:42
borissalimov701
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама