|
Великий економічний розлом |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 20 тра, 2013 12:49
Пропонуємо до обговорення: Раніше Штати і Єврозона йшли однією дорогою, проте в середині 2011 року їх шляхи несподівано почали розходитися
Дивися повний текст Великий економічний розлом.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101011
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 12:49
Вывод просто:"..европе нужно как можно быстрее подписать соглашение о свободной торговле"... Не только Украину тянут во всякие "ассоциации", но и Европу тоже хотят попользовать. Мы не одиноки!
-
серенький
-
-
- Повідомлень: 2120
- З нами з: 02.07.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 195 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 13:39
невідомо який з методів реагування на світову кризу виявиться оптимальним в перспективі 10-20 років, американський чи європейський. важко навіть сказати де більше патерналізму в США чи ЄС, безробіття оцінюються за різними методиками. Невідомо що більше 8% в США чи 12-25 у ЄС. 
-
tobias
-
-
- Повідомлень: 4243
- З нами з: 21.01.08
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 252 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 13:50
Естественно! В то время как США всячески стимулировали экономический рост - снижали процентные ставки, снижали налоги, вбрасывали деньги в экономику, Европа, кроме всего прочего, активно занималась урезанием гос расходов! Штаты же, вроде, такого рода фигней не страдали! Но с другой стороны, в США рост давался не бесплатно! В значительной мере это было профинансировано за счет роста госдолга, что в долгосрочной перспективе будет иметь свое негативное значение... 
-
ak-alexey
-
-
- Повідомлень: 2900
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 602 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 16:09
Я так понял в мире можно расти только за счет когото. Вот и растет США за счет Европы. Еще Россия пока растет. Того и гляди развалится союз очередной или станет союзом бОльшим, как и боялись всегда англосаксы, ЕС+Россия.
-
uniorj25
-
-
- Повідомлень: 320
- З нами з: 08.02.12
- Подякував: 52 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 17:14
tobias написав:невідомо який з методів реагування на світову кризу виявиться оптимальним в перспективі 10-20 років, американський чи європейський.
Тем более, что они оба не могут быть эффективными. Выход - в кооперации, но она пока невозможна.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1324 |
|
|
|
1 |
794 |
|
|
|
1 |
719 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|